Прожиті 20 спільних років називають порцелянової весіллям. Цей термін дійсно заслуговує поваги з боку оточуючих. Фарфор – цінний і крихкий матеріал, що нагадує немолодий уже парі про вагомість їх відносин і важливість терпіння, з яким вони йдуть разом крізь роки.

Проведення свята в честь цієї пам’ятної дати – відповідальне заняття. Подружжю варто заздалегідь зайнятися пошуками підходящого тамади, які зробить свято веселим, незабутнім. День 20-річчя весілля зобов’язаний проводитися з використанням фарфорових деталей: сервізу, посуду і просто в біло-блакитних тонах.

Сценарій весілля

Сценарій порцелянового весілля може включати в себе безліч подій: конкурсів, танців, ігор для гостей. Головне, щоб це свято нагадував про те, скільки років подружжя прожило разом, і з якими радощами зіткнулися за цей час. Основні організаторські моменти повинні лягти на плечі тамади, але близькі подружжя також можуть взяти активну участь у плануванні привітання з днем весілля.

Для близьких сім’ї людей є можливість створити спеціальний подарунок, щоб привітати з днем порцелянового весілля. Ця традиція виникла відносно недавно: створюється альбом, що вміщає в себе події прожитих років. Він завжди буде нагадувати подружжю про те, скільки радощів і труднощів їм довелося пережити, і дасть сили рухатися далі на життєвому шляху разом.

Зробити його можна, скориставшись відео майстер-класом.