Рожевою називають десяту річницю з дня Зеленої весілля. Першу круглу дату бажано відзначати у великій компанії.

Необов’язково використовувати для цього кафе, ресторан або інші заклади. Більш душевний і недорогий варіант – власний будинок. Створити в ньому відповідну атмосферу допоможуть стрічки, фотографії, живі квіти, статуетки, кульки та інші елементи декору в рожевих відтінках.

Сценарій торжества

Якщо чоловік і дружина вирішили відзначати річницю на широку ногу, то, крім іншого, потрібно обдумати сценарій ювілею весілля.

Чудово, якщо даний сценарій захоплює і радує не тільки дорослих, а і дітей. Адже, за статистикою, через десять років після весілля у 90% пар вже є дітки.

Запрошують гостей мінімум за тиждень, щоб вони могли налаштуватися на гарний настрій. Заздалегідь необхідно підготувати реквізити, придбати сувеніри та призи для конкурсів.

Що врахувати?Будь-який сценарій проведення річниці повинен включати в себе:

 • Вступ. Ведучий вітає всіх прийшли, запрошує чоловіка і дружину за стіл, вимовляє гарну промову.
 • Привітання. Подружжя вітають їх діти і батьки, а потім всі інші гості. Вітати можна у віршах або прозі. Хоча на цьому фантазія не обмежується.
 • Застілля – головна частина будь-якого заходу. Якщо свято організовується будинку, то значимість даної частини свята зростає в рази, оскільки всі конкурси проходять за столом. Це пов’язано з обмеженою площею квартири. Трапезу необхідно розбити на перший і другий стіл, а в перерві проводити конкурси.
 • Подарунки. На ювілей десятиліття шлюбу прийнято дарувати презенти. Важливо, щоб вони були корисні винуватцям торжества. Упаковувати бажано рожеву або червону папір, а прикрашати стрічковими трояндами.
 • Музика. Пісень про шлюб неймовірно багато, бажано підібрати музику по темі свята. Слід врахувати, що багато гості мають різними музичними талантами — нехай заспівають для подружньої пари.
 • Святковий торт можна замовити або зробити своїми руками. Він повинен бути прикрашений красивою тематичної написом і смачними трояндочками.
 • Ігри та конкурси

  Ігри та конкурси дозволять провести дану подію цікаво і весело, не дадуть нікому нудьгувати. Тому важливо внести їх в торжество. Існує безліч весільних ігор і конкурсів. Ми пропонуємо лише деякі з них.

  В якості маленьких призів гравцям можна вручати брелоки, блокноти, значки, браслети, магніти та інше.

  Знайомство

  Коли ювілей відзначається з великою компанією, частина гостей можуть не знати один одного. Щоб їх познайомити, можна запропонувати якийсь «ритуал»: по колу пускають бутон троянди, і кожен присутній, відриваючи по пелюстці, називає своє ім’я, а також кілька приємних слів винуватцям торжества.

  Презентація

  Цікава ідея – презентація. Вона розповість присутнім про історію ніжної любові і створення міцної сім’ї. Підготувати її може або хтось із гостей в якості подарунка, або самі подружжя.

  У таку презентацію можна включити відео і фотографії зі знайомства подружжя, спільного відпочинку, зеленої весілля, інших важливих подій. Слайди можна оформити приємною музикою. Вони обов’язково додадуть крапельку ніжності і романтики в сценарій заходу.

  Хазяєчці на замітку

  Молода повинна за хвилину почистити пару картоплин. Наречений тим часом повинен вбити в дошку три цвяхи підручними предметами. Чим безглуздіше вони будуть – тим веселіше. Хто перший впорається із завданням?

  Пісню запевай

  Гостей ділять на дві рівні за кількістю, команди. Учасники по черзі повинні згадати й проспівати як мінімум по одному рядку з пісні, в якій мова йде про весілля. Переможе та команда, яка згадає більше пісень і отримає шквал захоплених аплодисментів.

  Знайди свою любов

  Дружину прикривають хусткою очі, щоб не можна було підглянути. Навпроти нього на стільці садять кількох дівчат. Він має на дотик, знайти свою супутницю життя, причому по колінах. Після цього зав’язують очі дружині. Вона зобов’язана впізнати свого чоловіка по плечах, обмацуючи всіх чоловіків, побудованих в колону.

  Висновок

  Святкування рожевої річниці будинку можна провести весело, оригінально і дуже яскраво. Варто тільки продумати сценарій весілля до дрібниць. Тоді, навіть через багато років, фотографії з ювілею весілля будуть асоціюватися тільки з позитивними емоціями.

  Будьте щасливі!

  Ось так одна і пар весело відзначали Рожеве весілля.