Сценарій святкування Нового 2018 року для старшокласників

Наближається Новий рік, і ви хочете влаштувати свято для своїх учнів або однокласників – учнів старших класів? Пропонуємо сценарій Нового року 2018 для старшокласників.

Таке свято можна провести в шкільному актовому залі або іншому просторому приміщенні. Нарядите ялинку, накрийте святковий стіл. Можна накрити фуршетні столи, приготувати для фуршету легкі закуски, десерти і смачні безалкогольні напої.

Сценарій Нового 2018 року для старшокласників обов’язково повинен включати танці, для яких слід підібрати відповідну музику. Можна доручити це комусь із хлопців.

Важливо, щоб тут чергувалися швидкі і повільні музичні композиції. Можна запропонувати хлопцям влаштувати маскарад і прийти на свято у маскарадних костюмах.

Сценарій Нового 2018 року повинен включати цікаві ігри та конкурси для старшокласників з різними призами. Можна подарувати хлопцям символи наступаючого року – сувеніри у вигляді собачок з кераміки, порцеляни, пластику або м’які іграшки, настільні або настінні календарі із зображенням цих тварин.

Виберіть провідних з числа учнів або вчителів, які привітають дітей зі святом і організують проведення конкурсів.

Сценарій зустрічі старшокласниками Нового 2018 року може включати в себе різні ігри. Наприклад, хлопці по черзі дістають з коробки або капелюхи листочки із загадками, які позначають якісь предмети.

Учасники повинні відповісти на запитання: «За допомогою чого можна відновити розбите?» (клей) або «Що не потрібно лисому людині?» (гребінець). Ті, хто дадуть правильні відповіді, отримають в подарунок ці предмети в якості призів.

У наступному конкурсі учасники діляться на пари. Ведучий зв’язує їм ноги мотузками так, щоб хлопці змогли повільно пересуватися. Кожній з пар потрібно виконати певне завдання.

Завдання можуть бути наступними: донести до столу стос книг, піраміду з канцелярського приладдя або стакан води, намагаючись якомога менше її розплескати, і т. п. Три пари, які швидше за інші виконають завдання, отримають призи.

Сценарій Нового року 2018 для старшокласників можна включити і наступний конкурс, в якому беруть участь дівчата. Вони повинні з допомогою різних підручних матеріалів красиво упакувати «подарунки», в ролі яких виступатимуть хлопці.

За самий красивий і оригінальний подарунок покладаються призи. Це можуть бути гуртки, блокноти, щоденники, візитниці, органайзери, фоторамки, авторучки, настільні аксесуари та ін