Сценарій зустрічі Нового 2018 року в стилі 80-х

Новий рік в стилі 80-х – сценарій 2018 допоможе вам влаштувати вечірку в стилі ретро для друзів або колег. Оформіть приміщення в стилі тих років. Для цього вам знадобиться обертається під стелею дзеркальна куля, світломузика, касетний магнітофон.

На стінах можна розмістити фотографії та постери із зображеннями популярних виконавців тих років, радянські плакати, старі фотографії та ін.

За сценарієм Нового 2018 року в стилі 80-х вечір відкривають ведучі, які вітають гостей зі святом і пропонують перенестися в минуле.

Гостям пропонують взяти участь у конкурсі «Вгадай мелодію» та назвати пісні, прослухавши кілька перших нот.

Звучать пісні у виконанні Алли Пугачової, Софії Ротару, Юрія Антонова, Ігоря Ніколаєва, Аманди Лір, Донни Саммер, Дайани Росс, Тото Кутуньо, Адріано Челентано, Аль Бано і Ромины Пауер, Майкла Джексона, груп «Машина часу», “Абба”, Арабески, Modern Talking, Smokie, Ottawan, Boney M та інших.

Зустрічаючи Новий рік в стилі 80-х можна влаштувати конкурси в стилі виходили в ті роки телепередач «А ну-ка, дівчата!» або «А ну-мо, хлопці!». Дівчата і жінки повинні приготувати популярні в 80-е роки страви: салат «Олів’є», закуска «Оселедець під шубою», торт «Мурашник» та ін., а хлопці – полагодити старий магнітофон або велосипед.

Потім проводиться конкурс, учасникам якого потрібно визначити, пісня з якого радянського кінофільму прозвучала. За правильні відповіді гості отримують призи.

Під час святкування Нового 2018 року в стилі 80-х за сценарієм ведучі пропонують гостям згадати, скільки коштував в ті роки кілограм молочної ковбаси, пляшка молока, горілки або улюблена шоколадка.

Інший варіант того ж конкурсу — назвати продукти, речі або послуги, які можна було придбати на різні суми – на 1 копійку (склянку газованої води, коробок сірників), 10 копійок (молочне морозиво), 15 копійок (буханець хліба) і т. д.

Продовжить сценарій святкування Нового року 2018 в стилі 80-х дискотека, на якій прозвучать популярні пісні тих років — швидкі і повільні музичні композиції. Провідні покажуть кілька танцювальних па, і гості виконають танці тих років – запальну «Ламбаду», веселий «Танець каченят» та інші.