Кільця як прикраса виникли давно. Спочатку їх робили з гілочок, а потім для виробництва застосовувалися глина і метал.

Перші обручки

У давнину персні одягали як оберіг від пристріту. Вважалося, що вони є носіями магічної сили. Люди були переконані, що будь-який вузол захистить їх від зла. А кільце – це вузол, коло, яке не можна роз’єднати. Тому воно й стало служити символом шлюбу.

Християни стали обмінюватися кільцями приблизно у другому столітті нашої ери. Спочатку вінчальні персні були гладкими. Але людині завжди хочеться кращого і більш красивого. Чому б не додати дорогоцінних каменів? Звідси і пішло поділ на помолвочные і вінчальні прикраси.

Різновиди

Обручка – знак любові і відданості. Це безцінний дар, який чоловік може подарувати жінці.

Весільні коштовності бувають класичними, із золота і платини, або ж декорованими маленькими камінчиками. Але ніколи не вийде з моди колечко з діамантом. Виріб досить дороге, тому, якщо не вистачає коштів на такий подарунок, можна продати золоті прикраси в Москві і зібрати потрібну суму.

Зараз популярними є вінтажні прикраси. Це вироби давно минулого часу, які залишилися від бабусь і дідусів. Вони досить різноманітні, наприклад:

 • Вікторіанські вінтажні кільця виконані з рожевого або жовтого золота. Вони прості і в той же час шикарні.
 • У часи популярності платини і сапфірів виникли эдвардианские весільні персні. Розкішні і вишукані, вони стануть чудовою прикрасою і сімейною реліквією, передаючись від матері до доньки.
 • Зараз колечка прикрашають кількома каменями різноманітних форм і кольорів. Сучасна мода на прикраси дозволяє носити дуже оригінальні вироби і при цьому залишатися стильними.

  Прикмети, пов’язані з кільцями

  Є багато народних прикмет, які прийшли до нас ще з давніх часів:

 • Молодятам не можна надягати кільця, які були переплавлені з батьківських. Є можливість повторити їхню долю. З такими кільцями можна вінчатися, але тільки якщо батько й мати вже відсвяткували срібне весілля.
 • Категорично забороняється носити вироби, що залишилися від попереднього шлюбу. Якщо вони залишилися, можна перетворити їх в гроші – на сайті http://dragmettorg.com продати золото дорого і купити інші, нові вироби.
 • Втрата обручки колечка означає хворобу або розлучення.
 • Не можна давати своє кільце стороннім людям – інакше бути сварку в родині.
 • Якщо доторкнутися колечка молодят на весіллі, незабаром буде своя.
 • Зараз, після багатьох століть, весільні кільця залишаються свого роду талісманами. Їх треба берегти – і тоді сімейні узи будуть міцними.