Це питання задає собі не тільки сучасна молодь. Мам і тат, бабусь і дідусів також цікавило дане питання.

Спочатку секс до весілля був взагалі під забороною. Потім його просто осуджували. Сьогодні «за» набагато більше, ніж «проти», але питання все ще залишається актуальним.

На різних інтернет-порталах обговорюється ця тема і існують різні погляди і аргументи. Серед досить розв’язного сьогодні покоління молоді ще зустрічаються представники, які зберігають свою цноту для єдиної людини.

Безсумнівно, дівчат, у кого є такою метою набагато більше, ніж хлопців, але і є юнаки, які чекають своєї години, ознаменованного весільної датою.

Проти сексу до весілля

Прихильники відсутності сексу до весілля обґрунтовують свою думку декількома факторами:

  • Релігія. В першу чергу думка проти сексу до весілля пов’язане з релігійними поглядами. Не тільки християнство забороняє вступати в сексуальні відносини, поки молоді люди не є чоловіком і дружиною, але і багато інших. У східних релігіях, ісламі, англіканської церкви секс до весілля вважається великим гріхом.
  • Вагітність. Якщо сексуальні відносини неодружених людей сьогодні не викликають вже ніяких засуджень, то вагітність до шлюбу все ще знаходяться під пильною осудительными поглядами. До того ж, вагітність, коли вона небажана руйнує плани на життя, а шлюби, засновані на вимушеному рішенні не тримаються довго і закінчуються не завжди добре.
  • Венеричні хвороби. Перша і найбільш надійний захист від венеричних хвороб – стриманість. Щоб уникнути подібних захворювань багато зберігають невинність. Набагато надійніше мати одного статевого партнера на все життя (а хоч якусь упевненість у цьому можуть принести тільки узаконені відносини), тоді ризик підхопити хворобу має мінімальний коефіцієнт.
  • За секс до весілля

    Ті, хто виступають за секс до весілля аргументують свою думку іншими поглядами.

  • Пізні шлюби. На сьогоднішній день статистика говорить про те, що люди, які спробували секс до весілля становлять 80 % населення. Середній вік оформлення шлюбу значно зріс порівняно з минулими часами. Сьогодні молоді люди небезпідставно хочуть спочатку «встати на ноги», а вже потім вступати в шлюб. Для цього відповідно потрібно час, а почекати його, залишаючись незайманим не так просто.
  • Шлюб без законного оформлення відносин. Співжиття стало однією з основних причин розвитку популярності сексу до весілля. Відносини цивільних подружжя практично нічим не відрізняються від відносин подружжя законних, тому інтим також присутня в них як невід’ємний фактор спільного життя.
  • Психічний і медичний аспект. Медичні дослідження показують, що відсутність сексу в період статевого дозрівання 17-20 років приводять до депресивних станів і можуть викликати серйозні психічні розлади. До того ж невдачі на інтимному фронті як у чоловіків так і у жінок легше сприймаються в більш ранньому віці.