Серйозні подружні відносини і стосунки на відстані

Буває так, що навіть найкрасивіші відносини, де панує любов і турбота, не завжди перетікають у фазу серйозних і стабільних. Безумовно, під напливом емоцій, можна подумати, що ваш нинішній роман — це межа ваших мрій, він настільки вас переповнює, але далі з’ясовується зворотне, почуття подостыли, і вже немає відчуття впевненості в завтрашньому дні, адже ви тільки недавно вважали, що це саме ті … ті самі серйозні стосунки.

Подібна ситуація знайома майже кожному, і кожен з нею стикався, тому перш, ніж точно розпізнати серйозні відносини і зрозуміти, чи потрібні вони вам, про них необхідно знати. Наш пост присвячений саме серйозних стосунків та ознаками. Також у цьому пості ви знайдете поради як відновити зв’язок після сварок, як підтримувати контакт на відстані і як жити дружно зі свекрухою.

Що це таке?

Серйозні подружні відносини і стосунки на відстані

Безумовно, для кого-то серйозність у відносинах мають абсолютно різні поняття. Наприклад, запитайте у кількох знайомих чоловіків, що для них означають серйозність у відносинах, напевно, ви почуєте у відповідь, що-то про утримання сім’ї, виховання дітей, і іншого, для жінки ж серйозність у відносинах будується на немайнових принципах, наприклад, любов і турбота.

Ні, наш пост присвячений зовсім не тому, що чоловіки нічого не тямлять в серйозних відносинах, так уже в них закладено, що вони відповідальні за утримання сім’ї, так і жінки деякі розцінюють подружні відносини як готування для чоловіка, і прання, тобто нагодувати чоловіка і обстирать. Звичайно ж, і утримання сім’ї і виховання дітей і домашні клопоти все це складові частина серйозних стосунків. Але нічого цього не потрібно, якщо між чоловіком і жінкою немає взаєморозуміння, відповідальності один за одного і дітей, поваги, любові і турботи. Так, саме на цих немайнових принципах і будуються серйозні і подружні стосунки.

Багато хто може подумати, що взаєморозуміння і повага приходить тільки з віком, але ми поспішаємо вас запевнити, що вік тут не відіграє ніякої ролі. Скільки випадків буває, коли молоді люди закохуються один в одного ще зі шкільної лави, і проживають разом до старості років. А деякі і в зрілому віці продовжують крутить короткострокові романи, тому вік тут абсолютно ні при чому. Загалом, серйозні відносини – це не красиві букети квітів, подарунки та увагу і навіть не приготовлений на сніданок, це перш за все відсутність егоїзму, повне взаєморозуміння, турбота один про одного, це спільна щасливе життя з планами на майбутнє.

Ознаки серйозних стосунків

Серйозні подружні відносини і стосунки на відстані

Якщо у вас вже є любовні стосунки, але ви ще не можете зрозуміти чи відносяться вони до серйозних, у цьому пості ми наводимо вам коротку інструкція за якими ознаками можна розпізнати такі відносини:

 • Перше, про що говорять серйозні відносини – це довіра, адже коли у людей міцні стосунки, вони навіть і не думають, що у партнера є зв’язок на стороні, навіть якщо пари вихідний день проводять нарізно, ні у кого просто не виникає і думки обдурити коханого. Це головна ознака серйозних стосунків, вам просто більше ніхто не потрібен.
 • Публічні вираження почуттів. Якщо ви або ваш улюблений чоловік не боїтеся показувати почуття на публіці, то вас явно не хвилює, що про вас подумають, вам добре удвох і наодинці, і в суспільстві. Захотіли обійняти, приобняли, і не думаючи про публіці.
 • Нескінченна турбота один про одного. Турбота не повинна проявлятися тільки в подарунках, тут необхідно заглядати глибше. Якщо вашого партнера насправді цікавить як пройшов ваш день, а вас цікавить не голодний ваш партнер, то тут явно йдеться про серйозні наміри, і про прояві турботи і уваги.
 • Ще одна ознака міцних відносин – це, те, що ви завжди для свого партнера в пріоритеті, також, як і він для вас. Наприклад, ваш хлопець багато працює, і приходить додому втомленим, але при цьому він намагається приділити вам більше уваги, замість того щоб піти з друзями розслабитися. Це означає, що ви для нього дуже важливі.
 • Знайомство з батьками і друзями. Якщо ваш хлопець познайомив вас із батьками, а тим більше з друзями, це означає, що він до вас налаштований серйозно. Зазвичай молоді люди не знайомлять швидкоплинних дівчат з батьками і друзями.
 • Комфорт і спокій. Відчуваєте себе зі своїм хлопцем комфортно і спокійно, значить, швидше за все, це ваша доля.
 • Сімейно-шлюбні відносини

  Серйозні подружні відносини і стосунки на відстані

  Найчастіше просто особисті відносини переходять у подружні відносини, які, в свою чергу, вже регулює сімейне право. До шлюбу люди мають немайнові відносини, так як їх пов’язує тільки любов, турбота, довіра, повага.

  Сімейно-шлюбні відносини в основному носять особистий немайновий характер, але вони доповнені майновими правами, з’являється спільне майно, люди повинні забезпечувати і виховувати своїх дітей і один одного. Саме тому гарантом сім’ї у всіх питаннях є держава і сімейне право. Сімейне право регулює не лише майнові відносини, але особисті немайнові, тобто ця галузь права регулює такі питання, як:

  • Добровільне згоду чоловіки і жінки на шлюб. Права сторін на розірвання шлюбу.
  • Повна рівноправність сторін у вирішенні питань, кожна сторона має право голосу.
  • Одношлюбність.
  • Пріоритет інтересів матері і дитини.
  • Опікунство та право на спадщину.

  На сьогодні в Росії в основі сімейного права лежить сімейний кодекс РФ.

  Стосунки на відстані – реально?

  Серйозні подружні відносини і стосунки на відстані

  Багато напевно замислювалися, а чи можливі стосунки на відстані? Однозначну відповідь, вам мало хто дасть, адже стосунки на відстані — це зовсім інший вид відносин і складаються вони на інших принципах. Наприклад, ви з партнером часто бачитеся, проводите дуже багато часу разом, і тут виникла терміновість кому-небудь надовго і далеко виїхати (по роботі, за сімейними обставинами). Скоріше за все, для вас стосунки на відстані можуть стати тортурою. Але пережити важкий момент і звикнути до таких відносин цілком можливо.

  Інший варіант, якщо ви познайомилися з соціальної мережі, почали тісно спілкуватися, пару раз зустрілися і один одному сподобалися, то у вас можуть виникнути серйозні стосунки на відстані, які в майбутньому можуть перейти у фазу довгострокових сімейних.

  Але у всьому цьому є невеликий нюанс, а він стосується людської звички. Якщо ви звикли бути завжди разом і поруч, а тут терміново довелося надовго розлучитися, то велика ймовірність розриву для ваших відносин, точно так само і навпаки, спілкувалися ви на відстані, будували плани, але, коли відбулося возз’єднання, ви вмить розчарувалися, і підсумок – розрив. Якщо ви вмієте легко адаптуватися, то можливо ваш зв’язок з партнером на відстані, в майбутньому стане міцним сімейним союзом.

  Поради психолога: як зберегти відносини

  Серйозні подружні відносини і стосунки на відстані

  Якщо ви не знаєте, як відновити відносини після від’їзду партнера в інше місто, і, взагалі, не розумієте, як підтримувати такі відносини, зверніться до психолога. Психолог вам дасть корисні поради, як не погіршити ситуацію, як відновити і підтримувати зв’язок з коханою людиною. У нашому пості ми наводимо кілька важливих умов, щоб зберегти такі відносини:

 • Регулярно спілкуйтеся, по телефону, скайпу або за повідомленнями. Спілкування не повинно бути сухим. Благо, в століття високих технологій навряд чи у вас виникнуть з цим проблеми. Ніхто не сперечається що реальне спілкування віч-на-віч краще, але діватися нікуди, спілкуйтеся хоча б так.
 • Якщо вам дозволяють фінанси на часті перельоти або поїзда, то відвідуйте один одного частіше. Звичайно, відсутність грошей на поїздки може стати гострою проблемою у відносинах, аж до розриву.
 • Якщо все ж зустрічатися вам буде вдаватися, не нехтуйте гарним сексом, це куди більше скріпить вашу любовний зв’язок.
 • І останнє, контролювати партнера на відстані навряд чи вдасться, тому такі відносини можуть існувати тільки на довірі.
 • Якщо ви в підсумку зможете зберегти цей зв’язок, то скоріше всього незабаром ви возз’єднатися і вже будете нерозлучні.

  Як відновити відносини після сварки

  Серйозні подружні відносини і стосунки на відстані

  На жаль, будь-які відносини, в тому числі і серйозні, не виключають сварки і непорозуміння, тому в цьому пості ми вирішили це питання не обходити стороною. Дуже важливо ці сварки швидко вирішувати і знаходити компроміс. Навіть в пориві емоцій люди здатні сказати багато зайвого і неприємного.

  Відновити подружні стосунки після серйозної сварки цілком можливо, головне, захотіти. Без особливого бажання, ні у вас, ні у партнера нічого не вийде. Відновити колишні подружні відносини неможливо без обопільного бажання, тому якщо ви бачите, що ваш партнер цього не бажає, не наполягайте. Першим кроком до примирення стане визнання своєї провини. Обміркуйте ситуацію, проаналізуйте у чому ви були неправі, дозвольте партнеру самому зрозуміти свою провину. Розмова має проходить у спокійній атмосфері, постарайтеся під час розмови зберігати щирість, толерантність і ввічливість.

  Не тараторьте без угаву, дозвольте і партнеру висловити свою думку і бажання, а вам краще уважно вислухати всі, можливо, ваш егоїзму, не дає вам почути по-справжньому важливі причини ваших сварок. Ніколи не ображайте один одного, навіть якщо вам вдасться відновити спілкування, образливі слова залишаться в пам’яті надовго. Якщо самостійно відновити колишню зв’язок не виходить, не соромтеся звертатися до сімейного психолога, можливо, він вам підкаже шляхи вирішення проблеми.

  Свекруха – ворог чи друг?

  Серйозні подружні відносини і стосунки на відстані

  Добре ладити з новими родичами партнера бажано, особливо якщо у вас серйозні стосунки і справа наближається до весілля. Але в житті буває всяке. До речі, чомусь дуже багато жартів і анекдотів про те, як не ладнають теща і зять, але насправді, найчастіше не ладнають невістка і свекруха, тому в цьому пості ми вирішили дати трохи порад як налагодити стосунки зі свекрухою.

 • Якщо у вас є окреме житло, живіть подалі від свекрухи. Так ви збережете не тільки дружбу зі свекрухою, але й особисті взаємини.
 • Якщо все ж ви змушені жити разом з батьками чоловіка. Пам’ятайте, ви не маєте жодних прав на кухню!!! Кухня – територія свекрухи, це її, так би мовити, військовий пост, ви можете бути в помічниках.
 • Не обговорюйте свекруха з чоловіком, і тим більше не скаржтеся, інакше зіпсуєте особисті стосунки.
 • Намагайтеся не залучати свекруха у свої особисті справи, наприклад, вам потрібно піти в перукарню, а посидіти з дітьми нікому. Потім ваша свекруха може вас і дорікнути. Хоча цей пункт спірний, не всі такі свекрухи.
 • Не сваріться і не підвищуйте свій тон, але при цьому чотки позначте кордону, куди свекрухи лізти не слід.
 • На жаль, універсальних порад як налагодити стосунки зі свекрухою дати не можна, так як люди і ситуації бувають різні, але ми постаралися в цьому пості зібрати найбільш важливі.

  Всі люди рано чи пізно приходять до розуміння наскільки їм не вистачає спокою, взаєморозуміння й турботи з боку другої половини, тому багато навмисно шукають партнерів для міцних і довгострокових відносин. Сподіваємося наш піст принесе вам користь, підкаже як розпізнати, що ваш партнер ставиться до вас серйозно.