Про акторської пари Джолі-Пітт донедавна ходили тільки позитивні чутки. Пара стала відомою завдяки своїй безкорисливої допомоги дітям з країн третього світу. У Анджеліни і Бреда шестеро дітей, троє з яких – прийомні. Рідними дітьми є близнюки Вів’єн Маршелін і Нокс Леон, а також старша дочка Шайло Нувель.

Шайло Нувель Джолі-Пітт

Зіркова дочка акторів, вже робить перші кроки до кінокар’єрі, народилася 27 травня 2006 року в Намібії. Місце народження дівчинки було обрано батьками не випадково: папараці, полювали за сенсаційними фото дитини, ходили за Джолі з Піттом буквально по п’ятах. За домовленостями з владою Намібії під час перебування в країні акторів з їх новонародженою дочкою були створені всі необхідні умови для комфортного проживання і вжиті заходи, що забезпечують їх безпеку.

Десятирічна дівчинка дуже відрізняється від своїх зіркових ровесниць, і мова йде не тільки про її участь в зйомках фільмів і озвучування мультиків. У якомусь сенсі велику роль в цьому зіграли її батьки, дозволяючи їй бути собою у її юні роки і не перетворюватися в гламурну ляльку. Найчастіше Шайло з-за стриманою одягу можна сплутати з одним з її братів: у неї коротке волосся, і в сукні побачити її можна нечасто.

Дочка Джолі і Пітта Шайло

Діти прагнуть бути схожими на своїх батьків, часто несвідомо копіюють їх поведінку. Однак у цієї акторської сім’ї все складається інакше. Донька Анджеліни Джолі Шайло, за визнанням самої матері, росте справжнім шибеником. Вона захоплюється своїми старшими братами, проводить з ними багато часу, і за характером більше схожа з ними, ніж з матір’ю або батьком. Хоча матеріальних труднощів немає, сімейство Джолі-Пітт було практично звільнена від покупки одягу для Шайло: вона любить доношувати речі братів, оскільки їй більше близький спортивний чоловічий стиль.

Що стосується захоплень Шайло, то в них теж важко помітити що-небудь традиційно дівчаче. Маленька міс Джолі-Пітт всерйоз захоплюється скелелазінням, де для свого віку вже досягла чималих висот. Улюбленим заняттям дівчинки є гра в футбол, для якої вже точно були б непридатні милі сукні з рюшами. Те ж саме можна сказати про катання на скейтборді, ніж із задоволенням займається Шайло.

Шайло Джолі-Пітт хоче бути хлопчиком

З 2014 року Шайло стала більш активно відкидати все дівоче, а після заявила, що хотіла б, щоб її називали Джоном. Що це: примха дівчинки, вплив братів або реакція на стосунки у родині Джолі-Пітт? Як тільки інформація просочилася в ЗМІ, журналісти стали стрімко обговорювати цю тему, поповнюючи її не тільки фактами, але і власними домислами.

Ця історія не стала б такою гучною, якби пізніше Анджеліна і Бред самі не продали фотографії дочки за величезну суму грошей. Чутки про те, що Шайло Нувель Джолі-Пітт – трансгендер, поповзли ще тоді, коли папараці стали відзначати зміни в зовнішності дитини: коротку стрижку і хлоп’ячі вбрання.

Бред і Анджеліна не бояться давати коментарі, пов’язані з цією особистої і делікатній ситуації. За їх словами, спочатку вони вважали всі розмови про хлопчика по імені Джон лише тимчасовим явищем, дитячими капризами. Зрозумівши усвідомленість вибору Шайло, вони прийняли його, в глибині душі сподіваючись, що це незабаром відбудеться. Пара вже звернулася до психолога для бесід з дівчинкою щодо її самовідчуття в іншому образі. Однак якщо і в більш дорослому віці маля Джолі-Пітт не відмовиться від своєї ідеї змінити стать, то перешкоджати батьки не стануть.

Представники ЗМІ та шанувальники пари розподілилися на два табори. Одні впевнені в тому, що актори роблять правильно, не забороняючи Шайло бути тим, ким вона себе відчуває. Інші засуджують подружжя Джолі-Пітт за те, що ті не змогли вчасно приділити дитині належну увагу і направити її думки в потрібне русло. Психологи ж вважають, що в такому юному віці на дитину-трансгендера оточення не впливає. Навіть якщо б Шайло перебувала в оточенні своїх однолітків жіночої статі, виглядають як принцеси, це не змінило б її самовідчуття.

Фото Шайло Джолі-Пітт

На знімках, зроблених за останні 2-3 роки, помітно, що дочка Анджеліни і Бреда воліє носити вільний спортивний одяг щодня і строгі чоловічі костюми на вихід. При такому незвичайному виборі гардеробу, виглядає Шайло неймовірною красунею. По фото не завжди зрозуміло, хто це – дівчинка, з роками все більше схожа на матір, або дуже гарний хлопчик.

Відео: Шайло Джолі-Пітт – хлопчик чи дівчинка