Звичайно, кожна представниця слабкої статі мріє бути щасливою, мріє, щоб у неї були щасливий малюк, чоловік і щаслива старість. Песимістичні натури вважають, що тільки в дитинстві людина щаслива, але це не так, кожен дорослий може бути щасливий, ну прямо як у дитинстві.

Звичайно, існує думка що жіноче щастя полягає в любові і сім’ї, але завжди кохання робить людину щасливою? Давайте розбиратися, яка вона щаслива жінка, що зробити щоб нею стати, що означає модель щасливого життя?

Яка вона щаслива жінка?

Щоб стати успішною і життєрадісною жінкою, у якої буде люблячий чоловік і щасливий малюк, а також щасливий вихованець, необхідно знати, як взагалі вона має виглядати:

 • По-перше, щаслива жінка завжди впевнена в собі і в своїх силах, незалежно від життєвої ситуації.
 • У такий жінка, як правило немає комплексів з приводу зовнішності. Вона також впевнена в своїй привабливості і її складно переконати в зворотному.
 • Мабуть, найголовніше правило, про яке гласить модель щасливого життя – це егоїзм, в межах норми звичайно. Перш за все любите і цінуєте себе. Ставте вище всього лише свої інтереси, але при цьому поважайте думку інших.
 • Така жінка просто не буде займатися тим, що їй не подобається, так як вона високо оцінює свій час і працю.
 • Чоловіки завжди думають, що жінки ніколи не знає, чого хоче, але це не про успішній жінці мова, адже вона завжди знає, яку мету переслідує і яких результатів бажає досягти.
 • Зауважте, що життєрадісна дівчина завжди посміхається і радіє навіть дрібниці і звичайним дрібниць.

Як стати щасливою?

Для того щоб жінці дізнатися, як зробити себе щасливою, необхідно розібратися з самим поняттям щастя. Що для вас означає щастя? Чому людина щаслива? Згадайте ті моменти, які приносили вам відчуття ейфорії та інші яскраві позитивні емоції.

Для того щоб зробити себе успішною і здатною радіти кожному дню доведеться потрудитися, адже не існує ніякого супер-рецепту щастя, тому будувати його доведеться довго і наполегливо.

Пропонуємо вам прості рекомендації, як зробити своє життя успішніше:

 • Першим ділом зробіть установку на позитивні моменти. Не варто скаржитися на свою долю, що ви нещасні та інше, тим більше якщо нічого такого, що може зробити вас нещасною, не сталося.
 • Інтернет і соціальні мережі в наш час просто приросли до всіх людей. Але, щоб стати хоч трохи краще і веселіше відмовтеся від усього цього. І ви в перший же день помітите як повеселішали і ваше життя вам вже не здається такою нудною і нещасною.
 • Побільше гуляйте на свіжому повітрі, насолоджуйтесь красою природи. Щодня і незалежно від сезону влаштовуйте собі піші прогулянки по парках і скверах.
 • Безумовно, без стресів життя не буває. Стреси і неприємні ситуації можуть чекати де завгодно, на роботі, в інституті, в сім’ї, але, щоб не впадати в депресію, знайдіть собі спосіб боротися зі стресами, наприклад, спорт, шопінг, прогулянки.
 • Займіться спортом. Ваше красиве і підтягнуте тіло, безсумнівно, стане приводом гордості і підніме вашу самооцінку. Жінкам корисно займатися модним напрямком – вумбилдингом. Це комплекс вправ, спрямований на зміцнення м’язів тазової області.
 • Якщо хочеш бути щасливим — усміхайся! І не тільки рідним і близьким, але і незнайомим людям. А якщо вам не до посмішки, значить знайдіть привід щоб посміхнутися.
 • Обіймайтеся! Вченими доведено, що обійми дарують відчуття щастя, тому частіше обіймайтеся, з друзями, з рідними з коханим.
 • Що робить людину щасливою? Досягнення поставлених цілей. Але не обирайте недосяжних цілей, інакше розчарування не уникнути.
 • Пам’ятаєте пісню «Жіноче щастя-був би милий поруч, ну а більше нічого не треба», так от без милого жіночого щастя не досягти. Знайдіть собі другу половинку.
 • Отримувати подарунки, звичайно, приємно, а дарувати їх ще приємніше. Тому частіше даруйте своїм рідним подарунки, і необов’язково вони повинні бути дорогими.
 • Як зробити дівчину щасливою: керівництво для чоловіків

  Питанням як зробити дівчину щасливою задаються багато чоловіків, які збираються одружитися, адже чоловік щасливої жінки теж буде успішним. Дамо кілька рекомендація для чоловіків, щоб у вас була щаслива дружина, щасливий малюк, і звичайно ж щасливий вихованець, а чоловік щасливої жінки також буде успішним:

 • Любіть свою жінку і будьте їй вірні. А чи завжди кохання робить людину щасливою? Можливо не завжди, але любов — невід’ємна частина щасливого життя, без неї жити неможливо. Говоріть своїй жінці про кохання, адже, як відомо, жінки люблять вухами.
 • Жінка істота ніжна, з тонкою психікою, тому лавка жінці необхідна так само як вода людині. Будьте ласкаві, трепетно ставитеся до своєї коханої дівчини.
 • Багато жінок не мислять любов без романтики, особливо вони їм необхідно після шлюбу. Адже їх захльостує сімейне життя, прання, прасування, прибирання, готування і образ життєрадісною дружини розчиняється у всьому цьому. Дорогі чоловіки, не забувайте влаштовувати своїй дружині романтичні вечори. Гуляйте під місяцем, ходите в кіно, вечеряйте при свічках, в загальному пам’ятайте, романтика і щаслива дружина речі нероздільні.
 • Поважайте думку та інтереси своєї коханої дружини або дівчини. Якщо хочеш бути щасливим зі своєю коханою дівчиною поважайте один одного.
 • Подаруйте своїй жінці почуття впевненості та стабільності. Ревнива дружина не може бути життєрадісною і успішною. Доведіть своїй дівчині, що ви не зрадник і не станете їй змінювати.
 • Говорите регулярно своїй жінці компліменти, яка вона красива, що від неї смачно пахне, що вона приготувала приголомшливий вечерю, і багато-багато інших приємних компліментів. Не скупіться на слова, адже компліменти підвищують самооцінку будь-якої жінки.
 • Даруєте своїй коханій дівчині подарунки, і шлюб — це не привід щоб не робити презенти. Пам’ятайте про всі важливі хати і намагайтеся не приходити в ці дні додому з порожніми руками. Жінки люблять подарунки, подарунки її надихають і піднімають настрій. Бачите, як мало жінці необхідно для щастя.
 • Не тільки в дитинстві людина щаслива, вона може перебувати в цьому стані все життя, і щаслива старість — це не вигадка. Наше життя залежить тільки від нас, від нашої установки, від нашого характеру і від людей, які нас оточують. Чому людина щаслива і що робить людину щасливою? Можливо на ці питання відповісти складно, щастя для кожного своє, і немає ніякого рецепта. Але щастя воно можливо і настільки близько, а щаслива жінка зовсім не рідкість, тільки треба захотіти бути такою… І у такої жінки обов’язково буде щасливий малюк, щасливий вихованець, ну і звичайно, люблячий чоловік.