Що дарувати дитині 13-14 років на Новий рік 2018

Питання про те, що подарувати дитині на 2018 Новий рік якщо йому 13-14 років, є дуже непростим, оскільки підлітковий вік має безліч особливостей, які не можна скидати з рахунків.

Дорослий, на перший погляд, людина, насправді є дуже вразливим і чутливим дитиною, якого легко і просто образити. Тому найкраще постаратися вибрати той подарунок, який підліток точно хотів би отримати до свята.

Немає нічого поганого в тому, щоб безпосередньо запитати у підлітка про його уподобання. Якщо вийде отримати однозначну відповідь, то це буде найкращим виходом зі скрути. Ви не тільки полегшите собі задачу пошуку подарунка, але і порадуєте того, кому він призначається.

Дуже часто сучасні підлітки мріють про нових смартфонах, планшетах, ноутбуках, плеєрах і інших подібного роду гаджети. Всі вони досить дорого коштують, але, якщо ви можете дозволити собі такі витрати, сміливо купуйте подібний презент і будьте впевнені, що дитина по достоїнству оцінить його.

З більш дешевих, але не менш популярних і потрібних підлітку речей можна виділити різноманітні аксесуари для тих же гаджетів і комп’ютера, як наприклад, стильні фірмові навушники, колонки для комп’ютера, оригінальну флеш-карту з великим об’ємом пам’яті.

Замислюючись над тим, що подарувати дитині на Новий 2018 рік в 13-14 років, поспостерігайте за ним деякий час, і ви точно з’ясуйте його коло інтересів, актуальних в даний момент часу. Спираючись на цю інформацію, вибрати презент не складе великої праці.

Якщо так вчинити, то майбутній художник зможе нарешті отримати новий мольберт і якісні фарби, любитель туристичних походів знаходить під новорічною ялинкою зручний спальний мішок, а спортсмен – нову форму і кросівки.

Вибираючи подарунок на новий рік дитині 13-14 років, врахуйте і те, що в даному віці, як дівчатка, так і хлопчики починають стежити за своєю зовнішністю. Вони намагаються робити собі сучасні зачіски, одягатися в дорогу модний одяг, підбирати стильні аксесуари.

Однак далеко не завжди смаки підлітків збігаються з перевагами дорослих людей, а тому краще, якщо ви не будете самостійно підбирати перераховані вище вироби.

Піднесіть підлітку сертифікат на певну суму для покупки речей в одному з відомих бутиків вашого міста, або ж оплатіть певний набір послуг в салоні краси. Такий презент буде високо оцінений, і обов’язково використаний за своїм призначенням.