Що дарувати краще одному на Новий 2018 рік?

Ви роздумуєте, що подарувати другу на Новий 2018 рік? До цього свята залишається не так вже багато часу, а вам потрібно встигнути купити подарунки друзям і близьким. Не варто відкладати похід по магазинах на останні дні: зазвичай в цей час там багато покупців, і вибрати щось підходяще досить складно.

В подарунок одному на Новий рік 2018 можна піднести набір якісних спиртних напоїв – коньяку, віскі, подарунковий набір у вигляді пляшки зі склянками, набір келихів і т. п.

Товаришеві, який курить, підійде оригінальна попільничка з підсвічуванням для автомобіля або запальничка, яка може заряджатися від комп’ютерного порту.

Який подарунок можна зробити одному на Новий рік? Без гаджетів вже неможливо уявити наше життя.

Більшість чоловіків захоплюється технікою, і гарними подарунками для них стануть смартфони, електронні книги або аксесуари для гаджетів карти пам’яті для телефону, зарядні пристрої до акумуляторів, підсвічування для клавіатури, чохли для ноутбуків і т. п.

Якщо ваш приятель захоплюється фотографією, можна подарувати йому цифровий фотоапарат.

Вирішуєте, що можна подарувати краще одному на Новий рік? Автолюбителю нагоді водійська сумка, автомагнітола, протиугонний пристрій, місткий органайзер для автомобіля, дорожній комплект з покривала і подушки, автомобільний столик, за яким можна перекусити або працювати на ноутбуці, вішалка для одягу.

Що ще подарувати другу на Новий рік 2018? Якщо він займається спортом, для нього буде не зайвим абонемент у спортивний клуб, тренажерний зал, басейн, а якщо він є активним вболівальником, можна подарувати йому квитки на змагання улюбленої команди, шарф з її символікою.

Якщо ви хочете подарувати оригінальний подарунок одному на Новий рік, можна зупинити свій вибір на колекційних шахах або нардах, глобус-барі, телескопі.

Який подарунок зробити одному на Новий рік? Це може бути смішною презент – наприклад, скарбничка у вигляді гирі, сейфа або буханки хліба, запальничка у вигляді гранати, бар у вигляді книги, куди поміщаються фляжка і чарка.

Якщо ви не впевнені у виборі подарунка чи у вас не залишається часу на те щоб купити щось підходяще, можна подарувати краще одному на Новий рік сертифікат на придбання товарів у магазині електронної техніки або сертифікат на відвідування тренажерного залу.