Останнім часом люди прагнуть облаштувати своє житло стильними і сучасними предметами меблів. Для зберігання речей використовують шафа-купе або гардеробну, які не тільки чудово вписуються у інтер’єр, але і створюють гармонію в просторі.

Що вибрати – шафа-купе або гардеробну?

Гардеробна кімната – це ознака розкоші, високого статусу і прекрасного смаку її власника. Можна ствердити, що вбиральня практично у всьому краще шафи-купе, так як вона компактна і містка. Туди можна покласти всі предмети одягу: починаючи від нижньої білизни і закінчуючи взуттям.

Велика кімната для зберігання речей – чи не це мрія кожної представниці прекрасної статі? Гардеробна – це дійсно дуже просто і зручно. Сюди можна вмістити набагато більше одягу, ніж велика шафа-купе. Головне – що всі предмети будуть перебувати на увазі і ви зможете перевдягнутися, не замислюючись про те, що вас хтось помітить.

Ще один незаперечний плюс вбиральні – можливість звільнити кімнату від громіздких шифоньеров і залишити тільки маленьку та легку меблі.

Гардеробна кімната в рази практичніше простого шафи. Побутова техніка, сумки, валізи, спортивне спорядження – все в ній поміститися. Велика кількість різних скриньок, кошиків, вішалок, антресолей дозволять грамотно розмістити велику кількість речей, які раніше представлялися мотлохом. У гардеробних, як правило, передбачені сучасні розсувні системи, що забезпечують правильне використання кожного куточка простору.

А тепер поговоримо про шафу-купе. Він є самим простим варіантом сховища для одягу. Як правило, шафа розташовують у коридорі, спальні або вітальні. Як не дивно, але і старі платтяні шафи мають своїх прихильників. Глибина цього атрибута меблів повинна становити приблизно 55 див.

Питання незручності відразу відмітається завдяки тому, що в шафі передбачаються додаткові полиці, вішалки, ящики. Не менш важлива тема, що заслуговує уваги – двері в шафі-купе. Одним людям за душі дзеркальні дверцята, іншим більше подобаються двері-купе. Подібності шафи і вбиральні полягають в тому, що в них обох повинні бути присутніми два відділи – штанга для одягу, а також полиця для додаткових речей.

Якщо ви бажаєте розмістити шафа-купе в дитячій кімнаті, то заздалегідь подбайте про облаштування полиць для іграшок. Так дитина привчений до порядку.