Що краще фотоепілятор або лазерний епілятор: порівняння приладів

Що краще фотоепілятор або лазерний епілятор: порівняння приладівПрактично кожна сучасна дівчина прагне позбавлятися від непотрібних волосся на тілі. Сьогодні існує чимало різноманітних засобів і способів, що дозволяють ефективно вирішувати цю проблему. Найбільшою популярністю користуються лазерні епілятори та фотоепілятор. Вони являють собою спеціальні прилади, які допомагають видаляти непотрібні волоски з шкіри. І дозволяють зберігати отримані результати на довгий період часу. Але, незважаючи на схожий механізм дії, епілятори та фотоепілятор мають ряд відмінностей, знання яких дозволить зробити грамотний вибір у бік того чи іншого приладу.

Переваги і недоліки фотоепілятора

Зміст статті

 • Переваги і недоліки фотоепілятора
 • Плюси і мінуси лазерного епілятора
 • Що краще фотоепілятор або лазерний епілятор

Фотоепілятор являє собою прилад, що працює на основі світлового променя. Буквально кілька років тому процедура фотоепіляції була доступна тільки при відвідуванні дорогих салонів краси, а сьогодні придбати компактний портативний прилад для домашнього використання може будь-який бажаючий.

Основними перевагами фотоепіляції виступають:

 • відсутність больових відчуттів під час виконання процедури;
 • безконтактний вплив;
 • низькі тимчасові витрати на одну процедуру;
 • швидке досягнення бажаного ефекту;
 • позитивний вплив на шкіру, яка стає подтянутее і молодше.

Також варто відзначити і тривале збереження результатів. Видаливши непотрібну рослинність з допомогою фотоепілятора, можна забути про неї відразу на кілька років.

Серед недоліків фотоепілятора виділяють високу вартість, і необхідність проведення цілого ряду процедур на протязі довгого періоду часу. Також слід відзначити і слабку дію приладу на сиві і світлі волоски.

Важливо! Необхідно вказати і на деякі ускладнення після фотоепіляції у вигляді почервоніння і навіть опіків, що трапляється вкрай рідко. І можливо лише випадки неправильної експлуатації приладу або підвищеної чутливості шкіри.

Що краще фотоепілятор або лазерний епілятор: порівняння приладів

Плюси і мінуси лазерного епілятора

Робота лазерного епілятора заснована на впливі променя лазера на структуру волосся. Такий промінь відрізняється високою точністю впливу і забезпечує відмінну ефективність пристрою. У процесі роботи лазерний промінь нагріває і видаляє непотрібні волоски безпосередньо разом з цибулиною.

До плюсів даної процедури варто віднести:

 • відсутність контакту з поверхнею шкіри;
 • висока швидкість виконання;
 • незначне відновлення після процедури;
 • відсутність видимих пошкоджень шкіри;
 • низька вірогідність можливих ускладнень.

Серед мінусів лазерної епіляції виділяють високу вартість обладнання, і тимчасовий ефект після процедури.

Увага! Також слід зазначити, що висока швидкість роботи приладу безпосередньо залежить від обробки великих ділянок шкіри, що можливо лише при використанні професійних приладів в салонах краси. В домашніх умовах доведеться обробляти по одному волоску, що значно затягне процедуру.

Що краще фотоепілятор або лазерний епілятор: порівняння приладів

Що краще фотоепілятор або лазерний епілятор

Кожен з представлених вище приладів володіє своїми достоїнствами і недоліками. Лазер впливає лише на локальні ділянки тіла, в той час як фотоепілятор дозволяє видаляти волоски зі значно більшою поверхні шкіри. Але буде непридатний при обробці особи і найбільш чутливих ділянок тіла з-за ризику почервоніння і опіків.

Лазер однаково добре видаляє і світлі і темні волоски, а ось світловий промінь у фотоепіляторі здатний ефективно впливати лише на більш темну рослинність. Також слід зазначити й необхідність заміни ламп в фотоепіляторі, чого не потрібно в лазерному епілятор.Що краще фотоепілятор або лазерний епілятор: порівняння приладів

Для великого числа людей звична депіляція бритвою є дешевим і безболісним способом видалення непотрібної рослинності з тіла. Але от ефект від гоління зберігається зовсім недовго, оскільки бритва дозволяє видаляти лише видиму частину волосся.

Коли хочеться отримати більш довгострокові результати, є сенс звернути увагу на лазерні епілятори та фотоепілятор. Вибравши один з таких приладів, стати володаркою гладкою і красивою шкіри без волосків стане набагато легше і значно простіше.