Що краще побажати на проводах в армію?

Проводи в армію – важливе і зворушлива подія не лише для самого винуватця торжества, але і для його друзів і родичів. Як хочеться підібрати найбільш потрібні, найтепліші слова для близької людини, з яким вам доведеться розлучитися на цілий рік!

Не секрет, що побажання на проводи в армію своїми словами запам’ятовуються більше, ніж стандартні привітання. На цій сторінці нашого сайту ви знайдете поради для проводів в армію, які можна прочитати за святковим столом або написати на листівці.

***
Синку! Ти виріс так швидко, що ми не встигли озирнутися. І ось настав час, коли тебе кличуть на армійську службу. Ми хочемо побажати тобі, щоб вона пройшла з користю для тебе, побажати, щоб ти став справжнім чоловіком – мужнім, сильним, здатним захистити себе і тих людей, яких ти любиш, а найголовніше – щоб ти повернувся живим і здоровим, і нехай Бог тебе береже!

***
Дорогий синку! Зізнаюся, що з небажанням я відпускаю тебе в це нелегка подорож. Це перший раз, коли ми будемо в розлуці так довго. Але так вже влаштований світ, що матері повинні проводжати своїх синів в армію. Я впевнена, що ти з гідністю перенесеш всі негаразди військового життя, і це тільки допоможе тобі перетворитися з хлопчика в чоловіка! Будь здоровий, і хай тебе береже Господь!

***
Дорогий друже! Вітаючи тебе в цей день хочу побажати тобі багато терпіння, наполегливості та сил. Хай легкою буде служба, надійними товариші по службі і приємним дозвілля. Набирайся досвіду, загартовуй характер, ніколи не здавайся, будь сміливим і рішучим. Хороших тобі вчителів і цікавих подій!

***
Братику! Сьогодні у нас радісне і трішечки сумне подія. Радісне – тому що тебе удостоїли честі відслужити в лавах збройних сил. А сумне – тому, що цілий рік ми не будемо бачитися. Але це час пролетить миттєво, адже все в цьому житті швидкоплинний. Я хочу від усієї душі побажати тобі успіху! Будь сміливим, сильним, виконуй доручення старших за званням. Міцного здоров’я тобі, терпіння, витримки. А ми будемо чекати тебе з нетерпінням. Щастя тобі і легкої служби!

***
Я думаю, що армія – це тест для кожного чоловіка. І сьогодні ми проводжаємо чудової людини, якому належить пройти один з важливих випробувань в його житті. Нехай він буде завжди сміливим, наполегливим і гордим за те, що йому надано почесне звання служити в лавах армії і проявити свою мужність, мужність і честь!

Побажання на проводи в армію своїми словами

На проводах в армію вам хочеться висловити від свого імені душевний побажання, але ви не відрізняєтеся особливими літературними талантами? Не біда.

Вибирайте відповідні для напуття слова для проводів в армію, які ми привели спеціально для цього випадку – і вітайте дорогої для вас людини з цією важливою подією.

***
Сьогодні ми проводжаємо відважного і мужнього хлопця служити Батьківщині. Нехай армія навчить тебе бути твердим і рішучим, нехай служба буде не в тягар, а в радість. Бажаю благополуччя і удачі, здоров’я і терпіння. Нехай це час пролетить швидко, і наш захисник буде знову з нами.

***
Бути солдатом – велика честь для кожного хлопця. І сьогодні, проводжаючи тебе в армію, ми хочемо побажати успішної служби. Дуже швидко пролетить цей рік, і ти повернешся до друзів і рідних справжнім чоловіком – міцним, сильним, мужнім. Бажаю тобі міцного здоров’я. Нехай дівчина, яку ти любиш, обов’язково дочекається тебе. Хай оберігає тебе твій ангел-охоронець. Нехай везіння і удача завжди супроводжують тебе!

***
Правду кажуть, що армія робить з хлопців справжніх чоловіків. Адже там немає батьків, яким у скрутну хвилину можна поплакатися. Армія – це серйозне випробування, це доросле життя. Всі проблеми ти повинен вирішувати сам, по-дорослому. Сьогодні, проводжаючи тебе в ряди збройних сил, мені хочеться побажати тобі відмінного настрою, терпіння, витримки. Служи так, щоб твої батьки пишалися тобою, щоб тобі не було соромно дивитися в очі своїм товаришам на громадянці. І будь щасливий!

Напуття на проводах в армію

Побажання або напуття на святкуванні з приводу проводів в армію можуть прозвучати з уст батьків, друзів і коханої дівчини. Неважливо, чи будуть вони висловлені своїми словами або запозичені де-небудь. Головне, щоб ці слова були теплими і щирими.

***
Отже, ти солдат! Ти будеш сильним, сміливим; таким же відчайдушно-наполегливим, коли хотів відкосити від армії. Будеш сам чистити одяг і чоботи, а не просити маму. Будеш сам справлятися з проблемами, не закликаючи до допомоги старшого брата. А ми будемо слідкувати за твоїми успіхами і чекати дембеля!

***
Що таке армія в житті чоловіка? Армія – це місце, де загартовують характер і з вчорашнього хлопчика роблять чоловіка. Саме тому я хочу побажати тобі – не сумуй, коли йдеш служити! Це час пролетить швидко, і я сподіваюся, з користю для тебе!

***
Прийшла пора довести, що ти справжній чоловік: повістка на руках, а значить, тобі пора служити. Рік ходити в кирзачах, навчитися стріляти, змінити своє життя цілком і повністю. Служба в армії – доля кожного поважає себе чоловіка, і нічого цього соромитися. Бажаю тобі провести цей рік не даремно і стати справжнім захисником нашої Батьківщини!

***
Сьогодні у нас є прекрасний привід, щоб згадати про те, для чого ж все-таки призначені чоловіки. А вони призначені для того, щоб бути нашими захисниками. Правильно кажуть, що є така професія — Батьківщину захищати. Так давайте ж вип’ємо за нашого захисника, хай йому не здадуться непідйомними солдатські чоботи, а форма завжди буде впору!

***
Ти йдеш в армію, і прийшли проводжати тебе всі рідні, близькі та друзі. Служба в армії – це тест на витримку, терпіння, силу волі. І нам так хочеться вірити, що ти здаси цей тест на «відмінно». Служи так, щоб за тебе пишалися твої батьки. Виконуй вказівки начальства, доброзичливо ставиться до своїх співслужбовців. Не зазнавайся, будь відданою своїм переконанням. Бажаємо тобі успіхів на службі Вітчизні. Будь щасливий і залишайся справжнім чоловіком!

Сподіваємося, що підібрані нами тут теплі слова для проводів на армійську службу допоможуть вам висловити свої почуття по відношенню до сина, брата, друга чи коханому хлопцеві в цей важливий день.

А якщо з близькою людиною вас поділяють відстані, то до торжества з приводу його проводів в армію ви можете надіслати йому щиросердечні вітання і настанови у вигляді sms або по електронній пошті.