Дуже часто, коли починаєш ремонт у квартирі, то обов’язково руки доходять і до балкона. У багатьох ця частина квартири вважається, як ще одна кімнати, особливо в літній період. Коли балкон засклений, то хочеться на ньому створити певний затишок і багато замислюються щодо підлогового покриття. У цій статті розглянемо, що краще постелити на підлогу на балконі – ціна-якість, щоб відповідала.

Кращі варіанти для підлогового покриття

Щоб правильно підібрати матеріал для даної частини квартири необхідно розуміти, що йому доведеться перебувати в певних умовах. Матеріал для підлоги повинен витримувати зимові морози і холод, перепади температур і вологи, при цьому він не повинен піддаватися деформації.

  • Самий оптимальний і економний варіант – фарбування балконної плити атмосферической фарбою. Процес фарбування займає небагато часу і сама фарба виконує в повній мірі свої функції. На вигляд такий варіант не являє собою дизайнерське рішення, але цілком оптимальне та вигідне рішення. Ціна такого матеріалу відповідає його якості.
  • Керамічна плитка. Чудово підходить як для засклених, так і для засклених балконів. Плитка переносить: вологу, температурні перепади, ультрафіолетові промені і навіть град. Даний матеріал прекрасно подається чищення та прибирання, але деформується від хімічного впливу.

    Якщо балкон засклений, то при виборі необхідно враховувати морозостійкість плитки. Прийнятним варіантом буде плитка з шорсткою поверхнею. В даний час існує велика кількість варіантів такого підлогового покриття, яке буде служити не один рік. Краще віддавати перевагу плитці більш дорогою, адже ціна буде відповідати якості.

  • Також оптимальним і найбільш поширеним варіантом визнаний і лінолеум. Чудово підходить як для засклених, так і для відкритих балконів. Добре подається прибирання. Може бути змінена в кольорі при вигорянні, а також деформуватися від важкої меблів.

    Також лінолеум погано взаємодіє з хімічними речовинами і гарячим. Що стосується якості, то воно буде більшою мірою залежати від вартості. Що стосується терміну придатності, то він буде залежати від умов, у яких перебувати лінолеум.

  • Дуже часто засклені і утеплені балкони застеляють ковроліном. Даний матеріал, в якійсь мірі може і утеплити підлогу. Погано переносить вологу. Легко піддається чищенню, але з часом втрачає товарний вигляд. Чим нижча ціна товару, тим гірше якість і менший термін служби.