Що можна подарувати дівчинці 7-9 років на Новий 2018 рік

Вас запросили на свято друзі або родичі, і ви хочете вибрати подарунок для дівчинки 7-9 років на Новий рік? Це може бути новорічний сувенір, календарик, а може бути більш істотний презент.

Ідеї новорічного подарунка для 7-9 річної дівчинки

Дівчатка цього віку люблять грати в ляльки, і ви можете подарувати ляльку з набором одягу, ляльковий будиночок з меблями та посудом, іграшкову побутову техніку, іграшкову коляску, набір перукарських приладдя, велику м’яку іграшку.

Дівчинки 7-9 років також люблять приміряти на себе мамині прикраси і мріють про своїх. Подаруйте маленькій модниці браслет, гарну шпильку, намиста або іншу біжутерію – і вона буде в захваті від подарунка!

Можна вибрати в подарунок красиву сумочку або рюкзачок, ошатний джемпер або шапочку, святкове плаття або карнавальний костюм.

Якщо дівчинці подобається займатися рукоділлям, піднесіть їй набір для плетіння бісером або малювання на тканині, набір стеклярусу або ниток макраме, набір для декупажу, виготовлення орігамі, дерев’яні іграшки під розпис.

Якщо дитина ще не займається в спортивних гуртках, то Новий 2018 рік – прекрасний час для того, щоб почати такі заняття. І ви можете подарувати дівчинці обруч, костюм для занять спортивною або художньою гімнастикою, танцями, лижі, ковзани, велосипед або інші спортивні товари.

Вибираючи, що подарувати 7-9-річній дівчинці на Новий рік, не забудьте про розвиваючих іграх («Склади слово», «Математичний лабіринт», «Ігри з числами»), іграх, вікторинах з різними питаннями, мозаїках, паззлах, конструкторах.

Можна знайти в продажу конструктор з цікавлять дівчаток цього віку сюжетом: казковий сад, замок для принцеси, фермерське господарство та ін Прекрасним подарунком для дівчинки стане мініатюрний ляльковий театр – настільний, пальчиковий або рукавички.

Бажаний подарунок для багатьох дітей – мобільний телефон, і якщо у дівчинки ще його немає, ви можете придбати такий пристрій. Для батьків та інших родичів це прекрасна можливість контролювати, де перебуває дитина, в будь-який час.

Кращим подарунком на Новий рік дівчинку 7-9 років багато як і раніше вважають книги. Вибір подарункових видань для дітей великий: це і пригодницька література, і барвисті дитячі енциклопедії, присвячені тваринам, рослинам, космосу, історії Росії та інших країн, дитячі атласи світу, пізнавальні книги з різних дисциплін.