Що можна подарувати другу на день народження: 17, 18 років

Що можна подарувати другу на день народження: 17, 18 роківВсі люди мають близьких для себе людей – друзів і рідних. У кожного з них є неповторна подія в житті — День народження. Багато хто не надають цій події особливого значення, намагаються не помічати його, щоб не згадувати про минулі роках.

Всі іменинники з радістю приймають дзвінки та повідомлення, які часто заплутані і спонтанні, і без сумніву вони раді отримати подарунок, який ще й загорнути в красиву упаковку. Давайте спробуємо розібратися, який подарунок вибрати для кращого друга.

Що можна подарувати другу на день народження?

Вибір гідного подарунка для найкращого друга

Що можна подарувати другу на день народження: 17, 18 роківЩо може бути краще, ніж отримувати подарунок – тільки самому його подарувати! Без сумніву приємно буде побачити захват в очах винуватця торжества, коли він побачить оригінально запакований подарунок, та ще більшу радість при вигляді самого подарунка.

Однак трапляється, що замість очікуваного захоплення на обличчі іменинника з’являється і розчарування. Як же вибрати подарунок другові, щоб він став приємним і корисним? Здається, що вибрати подарунок другові, якого давно знаєш — це легка справа. Але питання «Що подарувати?» виникає щороку.

Подарунок на всі випадки життя, який підійде кожному імениннику, не існує. Кожна людина мріє про різне, виходячи з свого погляду на життя, характеру і звичок.

Вибір подарунка також може залежати від різних факторів, а саме від віку людини, його грошових можливостей, улюбленого заняття, і навіть від почуття гумору.

Хобі людини допоможе підібрати стоїть презент

Що можна подарувати другу на день народження: 17, 18 років Що можна подарувати другу на 18 років на день народження, в залежності від хобі? Привітати людину, у якого є хобі, легше всього. Любитель риболовлі з гідністю оцінить нові пристосування для цього заняття, наприклад, нова вудку чи спінінг, набір різних гачків, блешні.

Шанувальники полювання або колекціонери зброї будуть в захваті від оригінального мисливського спорядження. Такою річчю може стати дизайнерський ніж для полювання, рушниця або щось подібне.

Колекціонери монет і марок оцінять унікальну обновку для колекції, а ось любителю дачних робіт може сподобатися новий саджанець рідкісного дерева чи квітки, книга про дачних роботах.

Складніше вибрати подарунок другові, який захоплюється відразу декількома справами або ж взагалі не має хобі. Тут на допомогу можуть прийти різні прикраси для автомобіля: оригінальна ручка для важеля коробки передач, брелок для ключів від машини з логотипом марки і подібне, звичайно, якщо у друга є машина.

Якщо один діловий офісний працівник, то як ніколи до речі підійде щоденник, який може бути оброблений шкірою, мати вигравіруване ім’я або дату народження. Любителю займатися справами по господарству в будь-який час зможуть знадобитися хороші інструменти дриль, шуруповерти.

Що ще вам обов’язково треба прочитати:

Які існують типи подарунків на свята?

Що можна подарувати другу на день народження: 17, 18 роківІснує уявне розділення всіх презентів на кілька категорій: потрібні подарунки та сувеніри. Група потрібних подарунків в принципі зрозуміла, вона прив’язана саме до хобі або конкретного бажанням іменинника.

Але яким чином вибрати підходящий сувенірний подарунок, який буде доречний для даної людини? При виборі сувенір потрібно пам’ятати, що кожен сувенір призначений для того, щоб нагадувати людині про подію, дні чи людині. Загалом, сувенір повинен бути ключиком до пам’яті про щось для людини.

Прикладом такого сувеніра може бути знайдена під час спільного курортного відпочинку красива екзотична раковина, яку можна прикрасити і нанести на неї напис, роги оленя, який був здобутий разом на полюванні.

Однак виникає проблема, якщо про День народження кращого друга згадати вдалося зовсім пізно. Тоді єдиним рішенням може стати покупка самого незвичайного сувеніра в найближчому магазині, який упакують в першу, що попалася на очі красиву упаковку. Такий подарунок буде розглядати не лише іменинник і його гості, а і той, хто його подарував.

Купуємо цікавий подарунок по дорозі на свято

Що можна подарувати другу на день народження: 17, 18 роківЩо можна подарувати другу на день народження 17 років, коли вже запізнюєшся? Буває, що думка про покупку подарунка наздоганяє вже по дорозі на торжество до одного. Потрібно пам’ятати в такому випадку, що найголовніше для найкращого друга — це увага.

Коли одному подобається море і морська тематика, то можна зробити макет морського судна, капітанського керма. При виборі подарунка керуйтеся бажаннями іменинника і його мріями.

Коли людина працює на високій посаді, він повинен підписувати важливі папери, то гарна ручка додасть йому поваги від співробітників і партнерів.

Будь-який сувенір, який буде підібраний з певним змістом чи натяком, який буде зрозумілий тільки друзям, теж стане відмінним презентом. Найважливіше в подарунку – це те, що поглянувши на нього, друг зможе згадати і подумати саме про Вас.