Що можна подарувати коханій людині на 23 лютого?

Ви ще не вирішили, що подарувати коханому на 23 лютого в 2018 році? Такий презент може бути корисним і практичним, романтичним і зворушливим, прикольним, – все залежить від того, кому ви збираєтеся його підносити, і вашої фантазії.

Що ж дарувати на 23 лютого коханій людині? Це свято військових, а значить, будуть актуальні речі з військовою символікою, наприклад, флешки у вигляді кулі, пістолета і т. п. Хорошим подарунком може стати комп’ютерна гра на військову тематику. А скільки оригінальних кухлів з символікою цього свята представлено у магазинах!

Асортимент досить великий – від кухлів класичної форми з написами «З Днем захисника Вітчизни!» до оригінальних у формі гранат і виробів з жартівливими написами: «За мною, як за стіною!», «Справжній полковник», «Солдат спить – служба йде», «Командувати парадом буду я!» та ін.

Перерахуємо інші варіанти подарунків на 23 лютого коханому. Ви можете вибрати презент, беручи під увагу його захоплення та хобі. Можливо, він любить книги або фільми певного жанру? Зверніть увагу на те, що вже є в його колекції, і виберіть щось нове.

Який подарунок подарувати коханому на 23 лютого в 2018 році?

Якщо він любить слухати музику в дорозі, купіть йому якісні навушники, диски з його улюбленими музичними композиціями. Автолюбитель оцінить подарунок у вигляді потужних колонок.

Що ще вибрати подарунок на 23 лютого для коханого? Якщо він часто бере на роботу або в дорогу свій ноутбук, то йому стане в нагоді стильна сумка, чохол або спеціальний рюкзак для цього гаджета.

Якщо він захоплюється футболом, то ідеальним подарунком для нього буде хороший м’яч, особливо з імітацією автографом відомого футболіста або емблемою улюбленої команди.

Що ще можна подарувати коханій людині на 23 лютого?

Чоловікові, який часто ходить в турпоходи, стане в нагоді термос або термокружка, кишенькова фляжка, багатофункціональний складаний ніж, ліхтарик з генератором від сонячної батареї.

Як бачите, ідеї подарунка для коханої на 23 лютого 2018 року можуть бути різними. Він любить смачно поїсти? Тоді святковий стіл, до якого ви приготуєте смачні страви та напої, буде оцінений їм по достоїнству.

Який подарунок підготувати до 23 лютого своєму коханому? Можна влаштувати для нього свято, купивши сертифікат на істинно чоловічий спосіб проведення часу, наприклад, на картинг або стрілянину.

Або проведіть час удвох, відправившись в ресторан, кіно, розважальний центр. Можна організувати прогулянку на двох на конях, – і цей день запам’ятається вам надовго.