Що можна подарувати на Новий 2018 рік синові 10-12 років

Під Новий рік діти з нетерпінням чекають, що Дід Мороз і, звичайно ж, батьки, подарують їм омріяні подарунки. Разом з тим запити сучасних дітей і підлітків високі, і задовольнити їх буває не так-то просто.

Ви шукаєте подарунки на Новий 2018 рік синові 10-12 років? Цей вік – вже не той час, коли дитині дарують звичайні іграшки.

Якщо ви хочете, щоб подарунок сподобався сину, це має бути досить складна в технічному плані модель, наприклад, дистанційно керована іграшка з пультом управління – літак або автомобіль, робот-трансформер або конструктор.

Багато хлопчаки будуть щасливі отримати набір-саморобку з моделями кораблів, танків та іншої техніки, набір юного фізика або хіміка, комплект для дослідів з магнітами, набори для випалювання або вирізання з дерева і т. п.

А можна подарувати синові настільну гру в хокей або футбол, в які ви будете грати з ним вечорами, настільні шахи, шашки, морський бій, різні ігри-головоломки.
Але найбажаніший подарунок для дітей цього віку – сучасний гаджет.

Що ще можна подарувати на Новий рік 2018 синові 10-12 років? Це може бути ігровий планшет, мобільний телефон, плеєр з навушниками, фотоапарат, ігрова приставка, аксесуари для комп’ютерних ігор.

Прекрасними подарунками синові 10-12 років до Нового року стануть і книги. У цьому віці діти цікавляться пригодницькою літературою, книгами про піратів, знаменитих полководців, мандрівників, виданнями, присвяченими різним видам техніки та зброї.

Багато хлопці в цьому віці займаються в спортивних секціях. Вирішуючи, що можна подарувати синові 10-12 років на Новий 2018 рік, ви можете зупинити вибір на спортивних товарах.

Можливо, ваш син мріє отримати футбольний або волейбольний м’яч, ковзани, ролики, лижі, скейт, велосипед, набір для настільного тенісу, костюм для занять самбо або дзюдо, домашній тренажер?

Прекрасним подарунком до цього свята стане і ваша спільна поїздка на новорічні канікули у будинок відпочинку, де ваш син зможе знайти друзів і цікаво провести час.

Вибираючи подарунок синові, постарайтеся врахувати його смаки та уподобання. Адже відомо, що найбільшу радість викликають подарунки, про які діти та підлітки мріють.