Що можна подарувати на Новий 2018 рік

Новий рік – одне з найулюбленіших у нас, найкрасивіших і яскравих свят. Згідно зі східним календарем, 2018 рік, який настане 16 лютого, буде роком Жовтої Земляний Собаки.

Ця тварина відрізняється наполегливим і грайливим характером, Собака благоволить до прояву працьовитості, наполегливості, справедливості і вірності традиціям.

Згідно прогнозам, цей рік обіцяє нам стабільність, гармонію і можливості розв’язання старих проблем і конфліктів. Його колір – жовтий, золотий, шафрановий, гірчичний, шоколадний. Від того, як ми зустрінемо 2018 рік і зможемо догодити Собаці, буде залежати наш успіх і благополуччя протягом усіх наступних місяців.

Якими мають бути подарунки на Новий рік 2018?

Можна подарувати друзям і знайомим символ наступаючого року – символічну фігурку собаки (керамічний, фарфоровий, пластикову або м’яку іграшку), статуетку – бронзову, кришталеву або дерев’яну – у вигляді тієї ж собаки, картину з зображенням цієї тварини або дружній шарж на господаря року.

Інші ідеї подарунків – магніти на холодильник, брелоки для ключів з зображенням символу року. Що ще можна подарувати на Новий 2018 рік?

Стихія – вогонь, тому прекрасним подарунком буде предмет, пов’язаний з ним. Наприклад, електричний камін, декоративні свічники, ароматизовані свічки і ін.

Перерахуємо інші ідеї подарунків на Новий рік 2018. Це може бути коробка шоколадних цукерок або оригінальний букет з цукерок, який прикрасить собою будь-який святковий стіл.

Що краще дарувати на Новий 2018 рік?

Інший бажаний для багатьох подарунок – косметика або парфуми, яка актуальна і для жінок, і для чоловіків.

Ви можете подарувати засоби по догляду за обличчям і тілом, набір декоративної косметики, парфуми або туалетну воду. Щоб не помилитися з вибором подарунків на Новий 2018 рік, дізнайтеся, яким засобам віддає перевагу людина, якій призначений подарунок.

Що подарувати на Новий рік 2018? Це можуть бути практичні подарунки для дому – побутова техніка, кухонне приладдя, вироби з текстилю: пледи, покривала, скатертини з серветками і т. п. При бажанні на упаковку таких виробів ви можете нанести зображення символу року – Жовтої Собаки.