Що можна подарувати сестрі до Нового 2018 році

Свято наближається, і ви роздумуєте, що подарувати сестрі на Новий рік 2018? Найкращим подарунком для маленької сестрички буде іграшка.

Дівчинці можна купити ляльку з набором суконь, ляльковий будиночок, іграшкову коляску, м’яку іграшку – ведмедика, хом’ячка, кошеня – або символ наступаючого року – собачку.

Якщо ви шукаєте подарунок сестрі на Новий 2018 рік для старшої дівчинки, то їй може сподобається дитяча косметика, різні аксесуари (сумочка, шарф, хустку) або біжутерія.

Оригінальний обруч, сережки, браслет або шпилька підкреслять особливості зовнішності вашої сестри і в той же час не зажадають занадто великих витрат.

Можна купити для неї гарну сумку або рюкзак, оригінальну косметичку, скриньку чи скринька для зберігання біжутерії та косметики. Ви як ніхто інший знаєте смаки вашої сестри, а значить, такі презенти їй неодмінно сподобаються.

Що подарувати сестрі на Новий рік, якщо вона вже доросла людина? Практично будь-яка дівчина чи жінка буде рада отримати набір засобів по догляду за обличчям і тілом, декоративну косметику відомої торгової марки, парфуми або туалетну воду.

Якщо ви не впевнені у виборі такого подарунка можна піднести подарунковий сертифікат на покупку товарів у магазині косметики та парфумерії. Порадує вашу сестру і сертифікат на відвідування салону краси або спа-салону.

Що ще можна подарувати сестрі на Новий рік 2018? Якщо вона любить читати, то прекрасним подарунком для неї стане книга одного з її улюблених авторів.

А може бути, вона займається вивченням іноземних мов? Тоді можна піднести їй словник, навчальний диск або фільм іноземною мовою.

Якщо їй подобається вишивати, то їй знадобиться набір для вишивання хрестиком, плетіння бісером або малювання на тканині, журнали з викрійками одягу і описами схем в’язання.

Вибираючи подарунок сестрі на Новий рік 2018, зверніть увагу і на спортивні товари. Під Новий рік, багато дівчат і жінки вирішують зайнятися своєю фігурою і почати займатися фітнесом, аеробікою або іншими видами спорту.

Тому хорошим подарунком для сестри стануть предмети спортивного інвентарю (ковзани, ролики, велосипед, ракетки для тенісу та ін), спортивний костюм, домашній спортивний тренажер.

Ваша сестра також буде рада отримати абонемент у спортивний зал, фітнес-центр, басейн або сертифікат на навчання класичним або сучасним танцям.