Що можна подарувати татові на Новий 2018 рік

Ви не знаєте, що краще подарувати татові на Новий 2018 рік? Перерахуємо ідеї таких подарунків. Це свято неможливо уявити без ялинки. Можна подарувати батькові новорічну ялинку з оптоволоконною підсвічуванням або сувенір, виготовлений своїми руками: ялинку з шишок, пластичної маси для ліплення, яка продається в магазинах, або новорічне деревце, картонний конус якого обклеєний мішурою.

Що дарувати папи до Нового 2018 році?

Діловій людині знадобиться портмоне, візитниця, щоденник або записна книжка, настільні приналежності з натурального каменю або дерева, затиск для краватки, запонки. А можна подарувати батькові вашу сімейну фотографію в рамці, яку він зможе розмістити на робочому столі.

Що потрібно дарувати татові на Новий рік 2018? Більшість чоловіків небайдужі до техніки. Прекрасними подарунками для них стануть сучасні гаджети: ноутбуки, планшети, мобільні телефони, смартфони, електронні книги та ін.

Можна подарувати татові кухоль з підігрівом від USB, забавний килимок для миші з «чоловічим» малюнком або новий трекбол.

Автомобілісту знадобляться чохли на сидіння, органайзер для багажника, годинник у вигляді бензоколонки, автомобільний холодильник, DVD-програвач для авто, диски з улюбленою музикою, яку він любить слухати в дорозі.

Що підготувати в подарунок татові на Новий 2018 рік? Під Новий рік, багато люди дають собі обіцянку почати займатися спортом. Щоб тато зумів здійснити ці плани, подаруйте йому лижі, ковзани, гантелі, боксерські рукавички, ракетки для бадмінтону, домашній спортивний тренажер, абонемент в тренажерний зал або басейн.

Що ще подарувати татові на Новий 2018 рік? Навіть якщо в його гардеробі багато штанів, ще один не буде зайвим, тим більше що ці вироби відрізняються і за моделями, і за кольорами.

Діти можуть зробити подарунки для тата своїми руками, наприклад, намалювати листівку, виготовити оригінальні ялинкові іграшки, свічки, прикрашені маленькими шишками і ялиновими гілочками.

Щоб свято запам’яталося татові надовго, замовте в кафе або спечіть для нього самі торт незвичайної форми – у вигляді футбольного м’яча, старовинного замку, фотоапарата або скриньки з коштовностями.