Що можна подарувати хлопцям у школі на 2018 Новий рік

Новий 2018 рік – свято, яке всі люблять, з нетерпіння чекають і з задоволенням відзначають. Школа в цьому плані не є винятком, і напередодні різдвяних канікул хлопці завжди організовують хоча б невелике новорічне свято.

Звичайно ж, таке свято не може обійтися без привітань і побажань. І звичайно ж діти повинні щось подарувати один одному напередодні 2018 Нового року.

Часто такі подарунки «для всіх і кожного» готують централізовано. Іноді має сенс щоб подарунка для хлопчиків і дівчаток були різними. У зв’язку з цим виникає запитання, який подарунок дітлахам на Новий рік у школі стане найкращим.

Замислюючись над тим, як вітати дітей у класі, навряд чи хто-небудь вирішить купувати їм дорогі подарунки, тому найчастіше як дівчаткам, так і хлопчикам підносять невеликі пам’ятні сувеніри. Це можуть бути оригінальні корисні речі – брелоки для ключів, ліхтарики, невеликі конструктори, всілякі аксесуари.

Вирішуючи, що можна подарувати дітлахам на Новий рік в школі, ті, хто займається цими питаннями часто вибирають різні канцелярські приналежності. Такі вироби завжди потрібні учням, а тому точно опиняться їм корисними.

З більш дорогих речей можна виділити пенали, підставки для ручок і олівців, папки для альбомів і зошитів. Піднести хлопцям можна також ручки, набори олівців, фломастерів, фарби з китицями, і багато іншого.

На сьогоднішній день асортимент канцелярських товарів в спеціалізованих магазинах дуже широкий, і ви зможете з легкістю вибрати вироби з зображеннями різних персонажів – героями найпопулярніших серед хлопчаків мультфільмів.

Якщо ж підійти до цього питання не з формального боку, то презенти для хлопців зовсім не обов’язково купувати – дівчатка і хлопчики можуть зробити один для одного листівки власноруч.

Їх можна розфарбовувати фарбами, декорувати блискітками, стразами, намистинами, мереживами, і так далі. На саморобних новорічних листівках найчастіше зображують Діда Мороза і Снігуроньку, сніговика і сніжинки.

На звороті такого виробу однокласники обов’язково повинні написати один для одного вітання. Виготовлення подібних виробів буде корисним для розвитку уяви, фантазії, моторики рук школярів.

Ще один відмінний подарунок дітлахам на Новий рік у школі – накритий дівчатками солодкий стіл. Заздалегідь приготувавши і принісши з дому печиво, торти і тістечка, дівчата точно порадують своїх однокласників, і свято стане цікавим для всіх дітей без виключення.