Вже зовсім скоро ми будемо відзначати День космонавтики. Підготовка до свята в дитячому саду починається заздалегідь.

Хлопці старшої і підготовчої груп дитячого садка розучують вірші та пісні, виготовляють вироби на День космонавтики. Їх можна зробити з самих різних матеріалів: паперу та картону, солоного тіста, пластикових пляшок, пластиліну та ін.

Вироби на День космонавтики в дитячому саду

Цікавим варіантом того, що можуть зробити діти на День космонавтики своїми руками стануть барвисті композиції. Розведіть гуашеві фарби і фарбуйте рис в жовтий колір, гречку – в синій, горох і квасоля – в різні кольори по вашому розсуду. Висушіть крупи.

На аркуші картону окресліть контури космічної ракети, місяця та інших планет і зірок. Вылепите кілька космічних об’єктів з пластиліну. Втисніть в нього пофарбований горох і квасоля так, щоб пластилін в проміжках не було видно.

Змастіть клеєм контур зірок, посипте їх жовтої рисовою крупою. Коли клей підсохне, струсіть зайву крупу. Порожні проміжки на картоні оформіть синьою гречаною крупою. Покрийте лаком частина деталей картини.

Можна виготовити композицію з фігурок із пластиліну, глини або спеціальної маси для ліплення. Візьміть картонну коробку, обріжте з одного боку і додайте всі декорації всередині.

Такі вироби, зроблені в дитячому саду до Дня космонавтики можуть являти собою зображення планет Сонячної системи. Сатурн оточують кільцем з пластилінової ковбаски, для Сонця промені роблять з соломинок для води або зубочисток.

Прикріпіть на міцних нитках сонечко в середині, планети навколо, – і у вас вийде гарна композиція. Поруч можна підвісити літаючу тарілку з непотрібного CD-диска і половинки кіндер-яйця, космічні кораблі і ракети з картонних рулонів.

Вироби на День космонавтики в дитячому саду у вигляді ракет можна виконати з пластикових пляшок. Для цього потрібно зрізати у денце пляшки, трохи вище середини корпусу вирізати ілюмінатор.

У верхній частині пляшки розміщуємо конус з картону, закріплений степлером або клеєм. Потім з щільного картону вирізаємо два кола. Один коло розрізаємо на чотири частини і прикріплюємо з боків ракети – це будуть стабілізатори.

З допомогою іншого кола, який залишаємо цілою, оформляємо ілюмінатор – для цього картон обертаємо фольгою. Верхівку ракети також обертаємо фольгою, деталі розфарбовуємо різними фарбами або обклеюємо кольоровим папером.

А можна виготовити велику ракету з великої картонної коробки, наприклад, з-під холодильника. Вам знадобляться ножиці, скотч, фарби, фломастери і трохи фантазії.