Що найкраще дарувати на Новий 2018 рік дитині 7-9 років

Дитина молодшого шкільного віку, незважаючи на те, що є цілком самостійним і відповідальним, має свою точку зору з багатьох питань, все ще є дуже вразливим і чутливим.

Він, швидше за все, знає, що Дід Мороз – це казковий персонаж, а подарунки під ялинку кладуть батьки та близькі люди, однак чари новорічної ночі все ж сприймається ним з радістю і захопленням.

Тому, вирішуючи, який найкращий подарунок на 2018 Новий рік дитині 7-9 років, слід вибрати з нагоди свята, звертайте увагу виключно на такі вироби, які точно доставлять йому максимум радості, а не просто будуть потрібними і корисними.

Постарайтеся, щоб ваш презент став приємним сюрпризом для школяра. Якщо ви хочете подарувати йому що-небудь корисне для розвитку, не купуйте книги або енциклопедії, адже в школі дітей змушують багато читати і вони щодня отримують досить багато нової інформації.

Краще придбайте всім відому настільну гру «Ерудит», яка буде сприяти поповненню словникового запасу школяра, розвитку його мислення і зміцненню пам’яті. Важливо, що це буде відбуватися в ігровій формі, і абсолютно ненав’язливо.

Діти обговорюваного нами віці багато часу проводять в сидячому положенні – на уроках у школі, роблячи домашнє завдання вдома. Тому, вибираючи, що подарувати дитині на новий рік 7-9 років, варто звернути увагу на предмети, що сприяють фізичної активності школяра.

Якщо у вас є така можливість, купіть абонемент на відвідування басейну або заняття в спортивному клубі. Хлопчикові можна придбати боксерську грушу, а дівчинка напевно зрадіє оригінального костюму для занять танцями.

Непоганим варіантом стане також купівля ковзанів або лиж для активного зимового відпочинку на природі, а також велосипеда або роликів, якими можна буде користуватися як тільки зійде сніг.

Звичайно ж, вирішуючи, який найкращий подарунок на Новий рік дитині 7-9 років, не можна забувати про електронних пристроях. Сучасні гаджети – телефони, планшети, ігрові приставки – подобаються всім без винятку дітям.

Однак перш ніж набувати одне із таких виробів, слід переговорити з батьками школяра, дізнатися їхню думку щодо такого новорічного презенту.

Можливо також, що у дитини вже є подібний пристрій, і він буде радий, якщо ви підберете якийсь корисний аксесуар до нього: додаткову карту пам’яті, камеру для спілкування в мережі Інтернет, і так далі.