Вирушаючи на побачення з дамою вашої мрії, важливо виглядати гідно. Щоб справити гарне враження на дівчину і не зіпсувати вечір, слід уникати розмов на певні теми, які представницям прекрасної статі зовсім нецікаві. Про що ж не варто оповідати жінці при першій зустрічі?

  • Ніколи не скаржтеся дівчині на проблеми зі здоров’ям. Повірте, їй до цього немає ніякого діла. Ну кому буде цікаво слухати про те, наприклад, що у вас хвора щитовидка?
  • Не варто вживати багато незрозумілих слів. Дама, чуючи купу незрозумілих для неї слів, вважатиме, що ви її хочете виставити дурепою.

  • Ні в якому разі не заводьте розмову про своїх колишніх коханих. Можна ненароком розкрити свої недоліки, розповідаючи про минулі любовні невдачі. Не можна розповідати про те, як зраджували своїм колишнім дівчатам. Не варто ображати колишніх подруг, з якими розлучилися, наговаривая на них купу всього. Це вас, як цього чоловіка, не прикрасить. Дамі важливо розуміти, що минуле вас не тримає, і ви повністю відкриті і рішуче налаштовані на нову любов.
  • Не варто починати діалог на тему спорту. Мало кому з представниць прекрасної статі цікаво це захоплення. Дівчина не зможе розділити з вами радість забитого гола або майбутнього матчу з боксу. Знання поіменно всіх гравців команди з футболу не додасть вам розуму в її очах.
  • Не потрібно піднімати тему про невдалий досвід подорожі. Ви, звичайно, можете поділитися захоплюючою історією, яка не зможе залишити її байдужою, але це має бути дійсно цікаво. Ділитися про те, як вас вкусила мавпа за палець в той момент, коли ви її годували, не варто. В іншому випадку дівчина згадає щось сумне з свого життя і ваш діалог буде занадто нудним.
  • Варто мовчати про те, чому, наприклад, ви сьогодні займалися. Ваші повсякденні заняття будуть не цікаві для дівчини, яку ви бачите вперше.

  • Ні в якому разі не розказуйте жінці при першій зустрічі про людей, які для неї незнайомі. Говорячи про тих, хто вам подобається, дівчина подумки стане порівнювати себе з цією людиною. Виходячи з ваших розповідей про тих чи інших людях, дама зможе судити про ваш характер. Наприклад, нелестно озиваючись про знайомого товариша, вона може вважати вас грубим чи злою людиною.
  • Заводити тему, пов’язану з автомобілями, теж не рекомендується. Кому цікаво, як, наприклад, полагодити карбюратор? Для дівчат тема машин не викликає дикого захвату.
  • Сильна любов до домашніх вихованців не найкраща тема для розмови. Не розповідайте, як ви шалено обожнюєте свою кішку і як вихованець з’явився в родині. Безумовно, це мило, але ділитися з цим на першому побаченні не потрібно, щоб жінка не вважала вас дивним.
  • Ні в якому разі не зачіпайте тему сексу. Розмова про інтим взагалі не доречний на першому побаченні. Вас запросто порахують збоченцем або просто невпевненим у собі.

Існує чимало інших тем для діалогу, які можна обговорити на романтичному вечорі. Ваше побачення повинно пройти незабутньо, щоб у дівчини виникло бажання знову зустрітися з вами.