Паперове весілля відзначається через два роки після весілля. Цю річницю пов’язують саме з папером, оскільки відносини пари ще не зміцніли, вони досить крихкі. Водночас ця історія кохання тільки починається і в неї ще треба вписати багато голів, як цінний екземпляр книги.

Що подарувати на паперове весілля?

Подарунок повинен бути пов’язаний з папером. Самим простим, але завжди актуальним рішенням можуть стати гроші. Презентувати їх можна в декорованому конверті або змайструвати (замовити) топіари з грошових купюр. Розвиваючи тему грошей, можна подарувати оригінальну настільну композицію з повітряних кульок, які будуть запаковані купюри.

Подарунки-враження

На паперову річницю можна подарувати чоловікові Ваш спільний портрет. Це може бути весільна фотографія або робота, написана професійним художником. Особливо ефектно виглядають такі презенти на полотні і в дерев’яній рамі. Відмінним шансом привітати чоловіка з паперовим весіллям буде ексклюзивна фотокнига. Якщо до другої річниці шлюбу весільний альбом все ще не готовий, це чудовий привід поповнити сімейний архів.

Бюджетний варіантом подарунка чоловікові можуть стати і просто роздруковані романтичні фотографії. Ними можна прикрасити кімнату, або, додавши привітання, відправити йому на роботу кур’єром. Для декору квартири підійдуть і паперові прапорці, постери, плакати, різні жартівливі замальовки. Також можна використовувати паперові копії грошей або календарики у формі купюр.

Подарунки зі змістом

Відмінним вибором для подарунка чоловікові на Вашу паперове весілля будуть квитки на його концерт його улюблених виконавців, новий фільм. Якщо він захоплюється спортом, розгляньте варіанти запрошень на іподром, хокей або футбольний матч. Презентувати чоловікові можна і абонемент в басейн, спортивний зал чи фітнес клуб. Головне, вибирайте такі місця, які гарантовано припадуть до смаку Вашому обранцеві. З паперовим весіллям ефектно привітати можна і квитками на закордонний курорт, сплаченої поїздок за місто або романтичною подорожжю до моря.

У продовженні теми, актуальними ідеями для презенту чоловікові будуть і подарункові сертифікати. Це відмінний вибір для тих дружин, які сумніваються у виборі потрібного і корисного подарунка чоловікові, який він гідно оцінить.

Жартівливі сюрпризи

Масу креативних презентів можна знайти в магазинах з розіграшами. Це і колоритна туалетний папір з анекдотами, і всілякі дипломи і грамоти, і колоди гральних карт із пікантними позами. Подарувати такі сюрпризи краще наодинці. Багато рекламні агентства також пропонують цікаві варіанти поздоровлень. Ті ж настільні календарі з іменними написами і побажаннями, гумористичні постери, плакати.

Якщо у Вас є спільна мрія відвідати яку-небудь екзотичну країну, подаруйте на паперове весілля коханому барвистий альбом з її визначними пам’ятками або словник з місцевим діалектом. Нехай мрія стане ближчою і доступнішою!

Практичні подарунки

Якщо Ваш чоловік цінує раціональний підхід до покупок, йому можна подарувати хороший щоденник, підписку на його улюблений журнал. Найкращий подарунок, звичайно ж, книга. Це може бути колекція видань його улюбленого письменника, альбом з репродукціями картин знаменитих художників, рідкісна професійна література. Подарувати можна і книгу власного виробництва, якщо Ви марите кар’єрою письменниці.

Якщо ремонт у Вашому будинку ще не завершений, на паперове весілля дружину презентувати доречно фото шпалери або вінілову наклейку на них. Якщо коханий активно займається своєю освітою, можна подарувати йому курс сплачених занять в який-небудь бізнес-школі. Якщо він — автолюбитель, подаруйте карту доріг (коли навігатор ламається в самий невідповідний момент — це справжній порятунок).

Чоловікові напевно сподобається і листівка з щирими словами кохання від дружини. Подарувати краще варіант без готового. тексту: проявіть фантазію і свої почуття до чоловіка, він напевно це оцінить. Якщо Ваш подарунок на паперове весілля ніяк не поєднується з її тематикою, запакуйте презент у барвисту папір і задекоріруйте паперовими прикрасами. Подарувати на річницю одруження можна все що завгодно. Головне, включити свою фантазію, зіставити її зі смаками свого обранця і оригінально привітати його з Вашої весіллям!

Робимо самі баночку щастя.