Що подарувати чоловікові на річницю весілля: на першу річницю, оригінальне

Що подарувати чоловікові на річницю весілля: на першу річницю, оригінальне Пошук подарунка – для багатьох ця місія здається нездійсненним. Часом буває складно догодити коханому. Добре, якщо у нього є хобі, яке займає неабияке місце в житті, тоді і питання: що подарувати чоловікові на річницю весілля — не виникає.

Тоді не доводиться гадати, який придбати подаруночок. А якщо ні?
Хочеться привітати з річницею коханого чоловіка так, щоб сюрприз був оригінальним і корисним.

Порада перша: при виборі подарунка не орієнтуйтеся на свій смак, а згадайте, що викликає захват у вашого коханого.

Багато дівчат задаються питанням, хто має бути відповідальним за святкування річниці? Відповідь одна – це свято для двох.

А значить, причетними до нього повинні бути обоє. Але якщо твій коханий постійно забуває про дати, візьміть організацію на себе і зробіть свято для вас обох.

Як вибрати подарунок і не прогадати?

Що подарувати чоловікові на річницю весілля: на першу річницю, оригінальне Що подарувати чоловікові на річницю весілля? Ми пропонуємо десять безпрограшних варіантів на такий особистий свято.

 • Як відомо, чоловіки люблять гострі відчуття, просто іноді бояться в цьому зізнатися. Стрибок з парашутом (він може бути і спільним) подарує вашому обранцеві нові емоції.
 • Приємним подарунком стане гравірування. Ви можете зробити її на будь-якій речі, яка завжди знаходиться на очах у вашого чоловіка (це може бути запальничка, браслет, сувенірна ручка або обручку) . Виберете підходящу напис, яка буде символізувати ваші відносини, і сміливо вирушайте до майстра, який завдасть гравіювання на поверхню.
 • Що подарувати чоловікові на річницю весілля: на першу річницю, оригінальне

 • У всіх сімей є спільні фотографії, але далеко не у кожної – художні портрети. Замовте до свята портрет маслом або олівцем, який виконає професійний художник.
 • Крім гострих відчуттів чоловіки люблять головоломки. Вашому чоловікові точно сподобається презент у вигляді великої мозаїки, яку він зможе зібрати самостійно. У будь-якій компанії, яка спеціалізується на виготовленні сувенірів, ви можете замовити мозаїку, на яку нанесуть вашу спільну фотографію або пікантний знімок з особистої колекції. Ви самі переконаєтеся, з яким натхненням ваш чоловік візьметься за складання.
 • Що подарувати чоловікові на річницю весілля: на першу річницю, оригінальне

 • Ще одна чоловіча пристрасть – нові електронні гаджети. Він буде радіти як дитина, якщо отримає від вас такий сюрприз. Це може бути як наднова модель телефону, про яку він мріяв, спортивний браслет, який буде стежити за його здоров’ям, або радіокерований вертоліт.
 • Що подарувати чоловікові на річницю весілля: на першу річницю, оригінальне

 • Якщо ви дотримуєтеся думки, що найкращий сюрприз — це одяг, то знайте, це повинен бути не просто краватку або футболка. Такому презенту чоловік навряд чи зрадіє. Але якщо ви подаруєте йому річ з автографом улюбленого футболіста або соліста рок-групи, швидше за все, це доведеться йому до душі.
 • Презент з гумором – медаль або грамота краще чоловікові на світі. Цей сувенір потішить самолюбство вашого чоловіка.
 • Оригінальним, але дорогим подарунком стане індивідуальний парфум. Туалетна вода виготовляється на замовлення і призначається конкретній людині.
 • Що подарувати чоловікові на річницю весілля: на першу річницю, оригінальне

 • Якщо ваш чоловік давно про щось мріє, наприклад, навчитися грати на барабанах або стати дайвером, відправте його на майстер-класи або курси, присвячені цій темі. До речі, освоювати нову справу ви можете разом, це допоможе вам зміцнити відносини і внести в них свіжу нотку.
 • Якщо ваш чоловік любить вилазки на природу, подаруйте йому спеціальний набір для пікніка. Там повинно бути все, починаючи від ложок і склянок, закінчуючи переносним холодильником.
 • Що подарувати чоловікові на річницю весілля: на першу річницю, оригінальне

  Найкращий сюрприз – улюблена жінка

  Що подарувати чоловікові на річницю весілля: на першу річницю, оригінальне Як відомо, інтим в сімейному житті відіграє далеко не останню роль. Тому і подарунок на ювілей відносин може бути не тільки практичний, але і інтимний. Що можна подарувати чоловікові на річницю весілля з інтимної сфери?

  Наприклад, ваш чоловік давно мріє спробувати щось нове, на що ви ніяк не можете зважитися. Річниця – як раз той час, коли пора забути про свої страхи. Такий подаруночок для хлопця стане чи не найприємнішим сюрпризом.

  Ще один варіант – подарувати коханому себе. Правда, у незвичному амплуа. Придбайте еротичну білизну або панчохи, може навіть спеціальний костюм для рольових ігор.

  Не забудьте про фатальне макіяжі і укладанні волосся. В образі дочекайтеся коханого з роботи. Щастя вашого чоловіка не буде межі.

  Третій варіант – еротична гра. Її можна почати ще за кілька днів до річниці, залишаючи йому записки з підказками, які будуть підігрівати його інтерес.

  В день ікс має відбутися кульмінація. Ви можете інсценувати любовні втіхи однією з світових епох, починаючи від античності, закінчуючи епохою відродження або сучасністю.

  Оригінальні подарунки чоловікові на річницю стосунків або робимо його своїми руками.

  Що подарувати чоловікові на річницю весілля: на першу річницю, оригінальне Варіантів порадувати хлопця, витративши на презент мінімум коштів багато.

 • Ви легко можете самі створити колаж зі спільних фотографій, які розповідають про щасливі моменти вашого життя. Такий сюрприз допоможе вам згадати і заново пережити разом кращі дні.
 • Подаруйте чоловікові купони на виконання бажань. Їх може бути два, п’ять і навіть десять. Як це діє? Все дуже просто. Зробивши таке подарункове побажання своєму чоловікові на річницю, він зможе використовувати його коли завгодно. Він буде обмінювати у вас один з таких купонів на власне бажання. Наприклад, якщо йому захочеться, щоб ви відпустили його ввечері на хокей з друзями, йому буде досить віддати вам подарунковий квиток.
 • Ви можете разом запустити в небо паперові ліхтарики у формі серця. Прив’яжіть до них записки з визнанням і разом загадайте бажання.
 • Що подарувати чоловікові на річницю весілля: на першу річницю, оригінальне

 • Якщо ви вмієте готувати, спечіть торт у формі машини або літака і піднесіть його в якості подарунка на круглу дату відносин своєму хлопцеві. Такий смачний презент буде з’їдений з подвійним задоволенням, адже це не просто торт, але й іграшка, які так люблять чоловіки.
 • Що подарувати чоловікові на річницю весілля: на першу річницю, оригінальне

 • Ви можете так само своїми руками оформити для чоловіка особисту чашку або тарілку. Нанесіть на кухоль орнамент, використовуючи серветки для декупажу або фарби. Вийде оригінально і ваш чоловік обов’язково зрадіє такому презенту
 • Якщо ваш чоловік забув про річницю, не лайте його і не ображайтеся. На жаль, так часто трапляється з чоловіками.

  Дуже важливо правильно вибрати, що подарувати чоловікові на першу річницю весілля. Якщо ви подаруйте подарунок коханому чоловікові на річницю стосунків, який надовго залишиться у нього в пам’яті, в наступному році він точно не забуде про подарунок своїй коханій на річницю.

  Подивіться який видеоподарок зробила ця дівчина своєму хлопцеві: