Що подарувати чоловікові у якого є все: на день народження, на 50 років

Що подарувати чоловікові у якого є все: на день народження, на 50 років Один з найбільш поширених міфів про справжніх чоловіків – це той, що чоловікам подарунки не потрібні.
Швидше за все, цей міф самі чоловіки і придумали, але все ж що подарувати чоловікові у якого все є на день народження?

Насправді чоловіки ж і страждають більше всіх від власної міфотворчості. Тому що будь він хоч ватажок вікінгів, хоч вождь індіанців, хоч Супермен і Бетмен в одному флаконі – подарунку він буде радий завжди, з приводу і без приводу. І не важливо, наскільки цей практичний подарунок або непрактичний – головне, що він подарований. Адже дорожче самого дорогого подарунка увагу!

І те, що чоловіки сильні, сміливі і не відчувають матеріальних труднощів, ще не означає, що вони люблять отримувати подарунки менше, ніж діти, жінки та літні люди. Тим більше, що досвідчений жіночий розум підказує: «Раз ми, жінки, любимо подарунки – наша друга половина теж повинна їх любити!»

Будь-який чоловік, навіть самий суворий, в глибині своєї душі залишається дитиною до самої старості. Відповідно, і реакція на подарунки у нього така ж (тільки деякі навіщо-то це ховають у собі).

І все-таки – що подарувати чоловікові? Тому самому, який Супермен і вождь червоношкірих? Невже у них дійсно є все, про що вони мріють? Кожен подарунок – це як сигнал, що тебе люблять, про тебе пам’ятають, піклуються. Це не може не зворушити.

Ну, і само собою, якщо вдається зберегти в таємниці зміст подарунка до самого моменту безпосереднього вручення – це ще й сюрприз! Тому краще зберігати інтригу до кінця. Тоді інтерес до самого подарунка забезпечений, а на додачу до нього – піднесений настрій.

Подарунок чоловікові від жінки – це сама тепла і зворушлива турбота. Особливо якщо це близька людина. Якщо чоловік запевняє свою жінку в тому, що він абсолютно байдужий до подарунків, що він ні в чому не потребує – в цьому велика частка лукавства. Причин може бути декілька:

 • У нього вже може бути досвід отримання тих або непотрібних подарунків, і він побоюється повторення такого дарування.
 • Перевірка почуттів: послухає вона мене чи все-таки подарує щось?
 • Він просто хоче утримати жінку від витрат (як йому здається, зайвих).

Але як би там не було, подарунки чоловікам дарувати можна і потрібно – на свята, дні народження, ювілеї і всякі річниці! І краще все-таки, якщо це буде сюрприз. А якщо ще й вгадати, що саме хоче отримати чоловік в подарунок, це буде для нього радість удвічі

Крім усього іншого, в душі чоловіка, який отримав подарунок, неодмінно дозріє відповідь «дарительное» спонукання. А адже це приємно? Отже, що дарувати чоловікам, як і коли – і щоб всім було добре?

Для початку потрібно розібратися в класифікації чоловіків-одержувачів подарунків. Залежно від їх статусу та взаємовідносин з жінкою існує багато нюансів дарування і ще більше варіантів подарунків.

Чого босові не вистачає

Що подарувати чоловікові у якого є все: на день народження, на 50 роківНе будемо забувати про простий і незаперечної істини: кожній людині хоч чогось, але не вистачає. І начальник, навіть самий великий, аж ніяк не виняток. Що подарувати чоловікові у якого все є на 50 років?

Подарунки для свого начальника можна умовно розділити на нейтральні і корисні.

Нейтральні подарунки на день народження для чоловіка-начальника

Що подарувати чоловікові у якого є все: на день народження, на 50 років Нейтральні подарунки будуть в самий раз, якщо вас з начальником поділяє маса кар’єрних сходинок і велика різниця в званні. Виключно офіційне спілкування з робочих питань диктує і стиль подарунка.

 • Тижневик – чудовий подарунок. Тільки він повинен бути таким, щоб начальнику не соромно було тримати його у себе в кабінеті на письмовому столі. Оптимально – в шкіряній палітурці. Колір, звичайно, вибирати стриманий і мужній.Тижневик в рожевому, блакитному або в квіточку палітурці, яким би дорогим він був подарунок для боса не годиться. Обов’язково потрібно переконатися, що цей щоденник виготовлений саме на той рік, на який ви його даруєте.
 • Ручка «Паркер» — до речі, не обов’язково з золотим пером, є більш бюджетні варіанти, але тут величезне значення грає сама статусність бренду! Навіть у наші нескінченно комп’ютеризовані часи, отримавши таку ручку в подарунок, хочеться відсунути ноутбук і написати хоч кілька рядків від руки. До речі, мати «Паркер» хоче будь-начальник. Але не кожен його собі купує.
 • Цифрова ручка – для любителів гаждетов. Не просто пише, а й запам’ятовує все, що нею написано. Головне, щоб ця ручка яким-небудь чином не потрапила в руки конкуруючої фірми.
 • Картина – подарунок, який свідчить не тільки про наявність художнього смаку, але і про те, що наявність того ж смаку передбачається і у начальника.Хоча краще все-таки дізнатися, що саме воліє бачити на стінах свого кабінету шеф.Нейтральним з нейтральних вважається пейзаж. Можна йти перевіреним шляхом і вибрати репродукцію чого-небудь класичного – наприклад, «Березовий гай» Куїнджі або «Золота осінь» Левітана.Гарні будуть репродукції мариністів, найчастіше Айвазовського. Не репродукція завжди буде коштувати дорожче репродукції, але це все ж авторська робота. Це може бути як масло або акварель, так і гравюра.З оригінального – можна подарувати об’ємну картину з шкіри, 3-D картину з об’ємним зображенням. Світлодіодна картина теж буде непогано виглядати в кабінеті боса у вечірній час, але потрібно дізнатися, чи не дратує його світло.Хорошим подарунком може стати портрет начальника, замовлений художнику. Так, це буде коштувати недешево, але такі подарунки можна дарувати і складчину. А для шефа це буде подарунок на все життя, який можна тримати і в кабінеті, і вдома.
 • Канцелярський набір – доречний подарунок тільки в тому випадку, якщо на роботу прийшов новий шеф або старий шеф переїхав в новий кабінет.В інших випадках канцелярські набори, як правило, вже мають місце бути. Навіть самому просунутому начальнику доведеться по душі якісний набір з виробного каменю або цінних порід дерева.

Вибираємо корисні подарунки для начальника

Що подарувати чоловікові у якого є все: на день народження, на 50 років Корисні подарунки даруються начальнику тоді, коли він трохи більше, ніж начальник, і хоч трохи, але відомий своїми людськими слабостями, захопленнями і іншими милими особливостями.

 • Шахи – тільки в тому випадку, якщо він вміє в них грати. Інакше цей подарунок виглядає недоречним, яким би гарним і цінним він не був.Для шефа-шахіста краще підшукати шахи, виготовлені з цінних порід дерева, кістки або виробного каменю.
 • Годинник – зазвичай настінні чи настільні. Такі годинники потрібно підбирати, щоб вони не випадали із загального дизайну кабінету. Настінні – дерев’яні, настільні – кам’яні.Дарувати годинник з пластику, якою б правдоподібною імітацією натурального матеріалу він не був, моветон. Є ще годинники підлогові, але це завжди дуже дорогий подарунок. Можна подарувати годинник наручний: цей подарунок хороший тим, що на ньому можна вигравіювати що-небудь на пам’ять.
 • Скульптура – не помилитеся, якщо виберете невелику (або середнього розміру) статуетку, що символізує щось абстрактне, але позитивне: дружбу, мудрість, щастя, вірність, справедливість, силу, мужність і так далі.Ніякої грайливості або фривольності! Начальник може це сприйняти як натяк.Гарний настрій створюють фігурки, що зображують тварин, птахів, риб. Дуже популярні статуетки з зображенням східних богів (їх можна придбати в сувенірних крамницях).Дорогий і стильний подарунок – модель парусного судна. Якщо це допускає загальний дизайн кабінету, можна подарувати шефу абстрактну фігурку – і нехай він її бачить кожен раз щось нове, в залежності від настрою.
 • Книга – найкращий подарунок. Тому навіть існує особлива різновид: книги як представницький подарунок.Зазвичай це розкішні видання з репродукціями художніх творів, фотоальбоми, види міст.Можна також піднести збірники афоризмів і мудрих думок. Якщо знати захоплення начальника, можна подарувати книгу енциклопедичного спрямування або довідник – наприклад, з рибної ловлі.
 • Настінна метеостанція – річ не те щоб необхідна, але дуже стильна, так і мало в кого є.
 • Міні бар і різні набори спиртного (коньячні, горілчані, винні, віскі) відносяться до VIP-подарунків. Навіть якщо начальник зовсім не така людина, такий набір прикрасить інтер’єр і стане приємним сюрпризом для гостей кабінету або цілої делегації, в залежності від розміру набору.Чим дорожче буде коштувати такий подарунок, тим краще його якість.
 • Коробка з дорогими сигарами – те ж саме. Начальник може не палити зовсім, але зате запропонувати дорогу сигару гостю або ділового партнера – це статус.Буде доречно до сигар подарувати настільну запальничку і ножик для обрізання кінчика сигари.
 • Світильник, торшер або бра – повинні поєднуватися зі стилем кабінету і відповідати смакам начальника.При купівлі такого подарунка слід розуміти, що або світильник бра, чудово виглядають в спальні, в кабінеті начальника будуть виглядати дико.
 • Глобус – чомусь дуже подобається всім начальникам. Він може бути невеликим, з вмонтованим радіоприймачем або сигаретницей. У великому глобусі може перебувати міні-бар.Втім, глобус може бути просто глобусом і виконувати виключно свою безпосередню роль: зображати земну кулю в мініатюрі.
 • Сейфи і тайники – можуть бути самими різними за розміром, функціональності і вартості.
 • Флешка – все частіше дарується замість брелока, оскільки розмір практично такий же, а цінність набагато більше. Чим більший розмір пам’яті, тим краще подарунок.До того ж, зараз флешки виготовляються найрізноманітнішої і оригінальної форми.
 • Барометр і компас – дуже статусний подарунок. Їх присутність у кабінеті мимоволі нагадує про мандри, подорожі, мужніх капітанів і на кораблях під вітрилами.Ці деталі користуються незмінним попитом у дизайнерів при оформленні кабінетів.
 • Антистрес – це загальна назва для офісних дрібничок, на які можна час від часу дивитися, щоб знімати напругу.Найпоширеніший – настільний перпетуум мобіле, вічний двигун.Свого часу роль таких антистрессов виконували лампи, наповнені рідиною, в якій після нагрівання рідини починали плавати вгору-вниз кулі розплавленого парафіну. Зараз такі вже не знайдеш, але якщо шеф любить подібний антикваріат, можна пошукати спеціально для нього.Таким же антистресовим ефектом володіють акваріуми – але дарувати що-небудь з області акваріумістики (рибки, акваріум, корм, обладнання для акваріума) можна тільки тоді, коли шеф є любителем кімнатних рибок.

Що ще вам обов’язково треба прочитати:

Приємні подарунки на день народження для чоловіки-колеги

Що подарувати чоловікові у якого є все: на день народження, на 50 років Тут простір для фантазії практично безмежний – точніше, обмежено тільки тим, наскільки дружні стосунки вас пов’язують з колегою і наскільки розвинене в неї почуття гумору.

Подарункові сюрпризи для чоловіки-колеги – те, що потрібно! Але і тут потрібно дотримуватися почуття такту і міри, щоб ненароком не образити людину і не подарувати річ, яку він сприйме нехай як дружній, але все ж натяк на якийсь недолік.

Так що подарувати чоловікові у якого все є на день народження?

 • Годинник із зворотним ходом – веселий дружній натяк на те, що все в наших руках, і при бажанні час можна повернути назад. Краще всього дарувати до дати, що символізує початок чого-небудь. Такі годинники, звичайно, абсолютно не функціональні, але скільки задоволення отримає винуватець торжества.
 • Власна зірка на алеї слави – замовляється в будь-якому дизайнерському ательє або івент-агентстві. З вигляду не відрізняється від голлівудської зірки алеї.Головне – урочисто вручити, художньо розповісти біографію одержувача, не забувши вказати безліч його чеснот, а також заспівати або прочитати вірші на його честь.
  Подарункові сертифікати і дипломи – даруються в залежності від професії. «Світоч сучасного маркетингу», «Найбільший прогресивний завідувач кафедри прикладної математики» і так далі.Якщо ви впевнені, що хобі вашого колеги не менш важливо для нього, ніж робота, сміливо можете вручати сертифікат «Геній зимового лову», або «Король настільного тенісу».
 • Іменна річ – це може бути кружка, тарілка, футболка, як з ім’ям винуватця торжества, так і з його зображенням. Нанести всю цю красу практично на будь-який матеріал зможуть в будь-якій фірмі, що займається поліграфією.Крім тарілки і футболки, таким же чином можна прикрасити краватку або парасольку.Але хотілося б сказати, що приколи приколами, а чоловікові-колезі було б не менш приємно не тільки посміятися над веселим подарунком і покласти його в ящик столу, але і отримати подарунок функціонально корисний – той же парасольку чи краватка без приколів. Головне, щоб подарунок був підібраний зі смаком.
 • Настільна гра «П’яна рулетка» — знахідка для вечірок з невимушеною атмосферою. Рулетка буде крутитися і зупинятися навпаки крихітних чарочок зі спиртним, занурених у гнізда на ігровому полі. Подібним же чином збудовані і п’яні шахи, в яких всі фігури на шаховій дошці можуть ще й виконувати роль чарочок.
 • Скажений будильник, нагадування про те, що кращі дні свого життя ваш колега проводить на роботі, в колективі, тому прокидатися на роботу не можна ні в якому разі.Звук може бути найрізноманітнішим – від гудка портового буксира до крику мавп в екваторіальних джунглях Амазонки.
 • Сонячний акумулятор – дуже потрібна і корисна річ для власників різноманітних гаджетів, від мобільних телефонів до айпадів і планшетів.Зарядка забезпечена завжди – але тільки тоді, коли світить сонце. В умовах полярної ночі подарунок оцінять з точки зору почуття гумору.
 • Стильна ключниця – нейтральний і дуже корисний презент. Можна зробити тиснення або гравіювання з ім’ям, поздоровленням і датою.
 • Якщо колега-чоловік прислухається при прийнятті рішень до потойбічних сил, не пропускає нагоди прочитати свій гороскоп, у тому числі перед діловою зустріччю – сміливо даруєте йому магічна куля, яка допоможе прийняти рішення і відповість на найскладніші питання.
 • Фотомозаика – добрий дружній подарунок, який вам поліграфісти виготовлять з фотографії, зробленої на корпоративі, на відпочинку, в сімейному торжестві – загалом, там, де ваш колега був у центрі уваги, грав і був неперевершений. Чим більше буде така мозаїка, тим краще. Нехай хоч з фотошпалери розміром.
 • Масажер для ніг – досить інтимний подарунок, але принесе чимало приємних і корисних хвилин, особливо того, який з професійної необхідності багато ходить або, що набагато гірше, багато часу проводить просто на ногах. Незамінна річ для продавців, офіціантів і інших схожих професій.
 • Грошовий верстат – можна відшукати в магазині веселих і незвичайних подарунків. Головне, щоб колега правильно зрозумів і гідно оцінив вашу жарт.
 • Портрет зі слів – робиться у фотосалоні. Для виготовлення не потрібно нічого надприродного, просто написати на листочку паперу властиві винуватцеві торжества риси, після чого весь список разом з його фотографією віднесіть в фотосалон. От отриманий результат і буде надприродним.
 • Підставка для телефону, підставка для окулярів – дуже корисні настільні аксесуари на робочому місці чоловіки. До того ж, вони коштують недорого, але часто виглядають дуже оригінально. Вибір таких аксесуарів дуже великий.
 • Відпарювач ручний – на той випадок, якщо вдома не встигає. Якщо ж колега – холостяк, то хай сприйме такий подарунок як натяк на те, що пора б уже покінчити з холостяцьким життям. У будь-якому випадку – річ функціональна, тому краще дарувати прилад від відомого бренду, це гарантія якості.
 • Бездротова гарнітура – хороший подарунок, зменшує кількість так дратівливих проводів і проводів на робочому місці.
 • Портмоне з гравіюванням, гаманець – шкіряний, звичайно ж. Обов’язково всередину покласти паперову купюру – на удачу і до грошей.
 • Візитниця – обов’язковий робочий аксесуар ділової людини.
 • Кубок нагородної з іменним гравіюванням – тут вже використовуйте вашу фантазію. Якщо ви вважаєте, що ваш колега чемпіон, чому б не надати йому цю нагороду?

Братикові Іванушке – від дорогої сестрички Оленки

Що подарувати чоловікові у якого є все: на день народження, на 50 роківДарувати подарунок братові набагато легше, ніж кому-небудь іншому. Адже кого-кого, а його-то ви з дитинства знаєте! Всі його захоплення, хобі, таємні мрії і бажання для вас – відкрита книга.

  • Квиток в боулінг, картинг або в стрілецький тир – прекрасний подарунок на день народження. Якщо туди збереться ціла компанія, ще краще. Весела атмосфера, маса позитивних емоцій і такі корисні фізичні навантаження.
  • Майстер-клас екстремального водіння автомобіля – який же брат не любить швидкої їзди! Тим більше, коли поруч досвідчений інструктор. Ваш подарунок допоможе йому відчути себе одним з героїв серіалу «Форсаж».
  • Флешка – ключ з гравіюванням – милий, домашній і в той же час корисний і функціональний подарунок.
  • Подарунковий набір шкарпеток на цілий рік – це розкішний подарунок, який на 364 дні звільнить вашого брата від необхідності купувати цю деталь чоловічого туалету.
  • Автомобільні аксесуари – якщо у нього, звичайно, є автомобіль. Від подушечки на сидіння до відеореєстратора.
  • Предмети для занять спортом і активного і приємного відпочинку – гантелі, ракетки, ковзани, ласти, мангали, тенти і намети. Окремо – риболовецьке спорядження.

«Дарую тобі свою щиру любов…»

Що подарувати чоловікові у якого є все: на день народження, на 50 років Що дарувати того, кого любиш? Любов. Та подарунок з любов’ю. Романтичну вечерю при свічках. Вишуканий стіл і красива скатертина. І обов’язкове відчуття того, що головний подарунок ще попереду.

101 причина назвати його найкращим – звичайно ж, знайдеться! Треба по всьому будинку розвісити і наклеїти різнокольорові листочки паперу зі словами про те, чому саме він кращий. На кухні – «Ти краще всіх вариш каву вранці», у передпокої – «Ніхто так тихо не відкриває двері, як ти» та інші.

Покажіть, що ви — обдарована натура і творча. Подаруйте йому свої вірші. Зіграйте його улюблену мелодію. Станцюйте — тільки для нього. Спечіть надзвичайно смачний торт з відповідною моменту написом.

Нарешті, зробіть подарунок своїми руками. Пов’язаний коханою жінкою шарф, теплі шкарпетки, красивий светр – це подарунок, який буде гріти особливим, душевним теплом.

Кращий подарунок забезпечує гарним настроєм

Що подарувати чоловікові у якого є все: на день народження, на 50 років Ви даруєте чоловіку не просто подарунок – ви даруєте йому настрій, емоції, почуття. У вашому подарунку він повинен відчувати любов, турботу, ніжність.

Він повинен зрозуміти, що він такий один – єдиний і унікальний.

І головне для всіх подарунків, кому б їх не дарували – обов’язково потрібно посміхатися і бажати людині, якій щось даруєш, тільки добра і щастя. І ці почуття повернуться вам сторицею.

Відгуки про правильному виборі подарунків для чоловіків

Що подарувати чоловікові у якого є все: на день народження, на 50 роківВибір подарунка для начальника, колеги або другої половинки – цікаве і складне заняття, і про це свідчать відгуки.

Правильно підібраний презент не тільки порадує і здивує чоловіка, але і надихне його на подвиги заради дорогої людини.

Світлана, Москва

«Корисна стаття! Завжди ламаєш голову, що подарувати, а потім в останній момент купуєш вже щось стандартне».

Ольга, Володимир

«Чесно кажучи, ніколи не замислювалася про тонкощі, що дарувати чоловікам. А виявилося, що це ціла наука! Спасибі, цінні поради».

Ірина, Волгоград

«Перевірила на чоловіка рецепт романтичного вечері. Ефект – приголомшливий!!! Було таке відчуття, як на першому побаченні. Після цього він вирішив продовжити романтику в наших відносинах: для романтичної подорожі ми вибрали Венецію».

Наталя, Суздаль

«Раніше я думала, що є такі чоловіки, яких не проб’єш ніяким подарунком. Але скористалася порадами зі статті і вперше побачила чоловіка таким розчуленим. Дійсно, чоловіки це великі діти».