Вирушаючи на свято до маленькій принцесі, багато хто задається питанням, що подарувати дитині дівчинці на 1 рік. Хочеться, щоб подарунок припав до душі не тільки їй, але і її батькам.

Перший рік життя – один з найбільш пам’ятних і відповідальних, ви повинні привітати дитину, так щоб цей перший подарунок залишився в пам’яті дівчинки і її сім’ї.

Виховання дітей досить дорогий процес, звичайно, хочеться, щоб подарунок був потрібним, допоміг заощадити гроші молодим батькам.

Що точно не варто дарувати

 • Не підносите кондитерські набори. Деякі батьки прагнуть, щоб до такого юного віку дитина вживав у їжу тільки натуральні солодощі. Величезний набір шоколадних цукерок викличе у дитини змішані почуття. З одного боку всі діти дуже люблять солодкі цукерки, з іншого боку, батьки, швидше за все, не дадуть скористатися подарунком, побоюючись за здоров’я дитини.
 • Не вибирайте іграшки для дітей старшого віку. Дитина не оцінить ставку на випереджальний розвиток і може поламати іграшку, яка для нього нецікава.
 • Не купуйте іграшки сумнівної якості, така покупка може завдати шкоди дитині. Перевіряйте наявність супровідних документів на іграшку, які зможуть підтвердити її безпеку.

Що ще вам обов’язково треба прочитати:

Що подарувати дитині дівчинці на 1 рік і як вибрати з безлічі ідей

Що подарувати дитині на 1 рік дівчинці:

 • Лялька – один з найпоширеніших подарунків для маленької іменинниці. У цьому віці дітям подобаються маленькі пупси, простежте, щоб подарунок був виготовлений з натуральних матеріалів і не мав маленьких деталей, які легко відокремлюються.Маля у цьому віці все ще може спробувати іграшку на зуб. Однак якщо такий презент є для вас нудним і нецікавим, слід продовжити пошук.
 • Букет квітів для мами і малятка. Цікавий подарунок, можна подарувати букети в одному стилі або зробити акцент на маленьку іменинницю і піднести букет з плюшевих іграшок.
 • Коляска для ляльок. Можливо, ви знаєте, що у дівчинки багато улюблених ляльок, а ось коляски для їх перевезення немає, підберіть якісну модель, яка буде розрахована на різний розмір іграшок і буде імітувати коляску самої дівчинки. Дуже корисний такий подарунок буде для дитини, який невпевнено ходить, маленька коляска буде стимулювати дитину до більш впевненого пересування.
 • Набір дитячих меблів і посуду для дівчинки, як для майбутньої господині це дуже важливо. Дитина починає наслідувати мамі в домашніх справах.
 • Плакат з літерами та музичними мелодіями. Коли дитина занадто малий для вивчення літер, такий подарунок буде радувати музичним супроводом, трохи пізніше він стане в нагоді при освоєнні грамоти.

 • Великий надувний м’яч маля може використовувати для гри або гімнастики разом з батьками.
 • Надувний басейн. Якщо доня дуже любить воду, можливо, такий подарунок припаде їй до душі. Дитина під час виконання водних процедур фізично розвивається, відбувається загартовування, до того ж скільки це приносить задоволення. Ви подаруєте дитині незабутній дозвілля, здоров’я, любов до води.
 • Будиночок-намет у вигляді шатра, такі набори продаються разом з кульками. Дітям дуже подобається така ідея для гри, при цьому розвивається координація і моторика. Така річ може бути встановлена або на дачі.
 • Набір з стільчика столика з розвиваючою інформацією. Це не тільки місце для творчості, але і дидактичний матеріал. Вибирайте подарунок з якісного матеріалу, він буде довго радувати дитини і стане в нагоді протягом тривалого часу.
 • Невелика гойдалка у вигляді тварини, при такому вечорі буде тренуватися вестибулярний апарат, дитина буде менше підданий заколисування.
 • Подарунковий сертифікат в дитячий магазин. Батьки можуть купити дитині одяг, взуття, дитячі іграшки. Це краще, ніж подарувати гроші. У цьому випадку ви проявіть увагу, оскільки виберіть магазин, приблизну тематику подарунка. Однак буває важко вибрати конкретне найменування покупок. Батьки зможуть самостійно вибрати те, що потрібно. Гроші все-таки в сучасному світі відіграють важливу роль.
 • Подарунковий сертифікат на проведення фотосесії. Зараз безліч студій надають послугу – тематичної фотосесії. Як приємно буде маленькій принцесі взяти участь в індивідуальній фотосесії. Увагу буде сконцентровано тільки на дівчинці. Через деякий час буде дуже цікаво подивитися на свої знімки.
 • Фотоальбом для майбутніх фотографій. Після отримання знімків потрібно помістити їх в красивий альбом. У продажу є дуже гарні варіанти фотоальбомів для дитини різного віку. Незважаючи на впровадження електронної фотографії, приємно буде через деякий час перегортати сторінки з дитячими фотографіями малятку.
 • Гарне вбрання для маленької принцеси. Щастя маляти не буде меж, як і будь-яка представниця жіночої статі прагне до краси. Велика кількість одягу в сучасних магазинах приємно вас здивує.

Подивіться, що подарувати дитині на 1 рік дівчинці на день народження, зроблене своїми руками.

 • Дитяча біжутерія. Маленька принцеса, наслідуючи маму, буде приміряти комплекти дитячої біжутерії. Важливо тільки звернути увагу на якості біжутерії. Дитина не може проковтнути частини біжутерії або маленькі колечка, намистинки, кулони. Пам’ятайте, що головне у виборі біжутерії безпека.
 • Аудіо – або відео тематичні матеріали. Дитина активно взаємодіє з дорослими, навчається, наслідує. Сфера освіти пропонує безліч посібників і розважальних матеріалів. Цікаві і безпечні посібники допоможуть відвернути дитини, дати можливість відпочити батькам, та ще й з користю.
 • Сервіс тематичної вечірки. Можливо, запрошення тематичних героїв, якщо дитина готовий до спілкування з іншими людьми. Однак враховуйте особливості дитини, деякі діти будуть в захваті від такого подарунка лише через кілька років.

Можливо, ці поради допоможуть вам зробити правильний вибір, що можна подарувати дитині на 1 рік дівчинці, порадувати маленьку принцесу і її батьків.