Що подарувати дитині на 1 рік хлопчикові: недорого, найкращі подарунки

Що подарувати дитині на 1 рік хлопчикові: недорого, найкращі подарунки Нерідкі ситуації, коли вас запрошують знайомі на день народження їх дитини. Причому малюкові при цьому менше п’яти. Розглянемо кращі варіанти того, що подарувати на 1 рік дитині хлопчикові.

Природно, що час на святі ви будете проводити не з дитиною, а з його батьками (у дітей в такому віці просто фізично не може бути друзів, яких він може запросити). Тим не менш, це не звільняє вас від того, щоб прийти на свято без подарунка малюкові. Як раз в цей час виникає питання «А що подарувати дитині на 1 рік хлопчикові?».

Як краще вибрати подарунок для дитини?

Що подарувати дитині на 1 рік хлопчикові: недорого, найкращі подарункиТаке питання дійсно стає цілою дилемою. Благо, якщо у вас є власні діти, і ви вже переповнені досвідом, знаєте, що віддають перевагу діти в цьому віці. Зовсім інше, коли їх у вас поки що немає. Тоді саме час вдатися до звичайної інструкції, яка вказує на точний вибір подарунка однорічній дитині.

Спираючись на ці прості правила, ви з легкістю підберете необхідний подарунок.

 • Кращим варіантом буде поцікавитися у батьків дитини, що йому необхідно. По-перше, це допоможе вам не придбати потрібну річ. По-друге, якщо дитині подарунок не сподобається, то презент обов’язково оцінять його батьки. А значить час на пошуки витрачено не дарма.
 • Якщо ж ви все-таки збираєтесь спертися на свою ініціативу, то вам важливо пам’ятати, що найкращий подарунок для дитини – це іграшка. Але ще важливіше, щоб ця іграшка була безпечною. Адже у ранньому віці для дитини стає травмотичным все, що не складається з плюшу або гуми. Подарунок не повинен мати дрібних деталей, так як дитина запросто може їх проковтнути. Також в презенті не повинно бути гострих кутів і металевих частин.Хоча навіть і від пластику краще утриматися. Як показувала практика, у радянські часи навіть гладка поверхня ляльки Маші примудрялася ставати причиною різних поранень і ударів.
 • Якщо, в голову нічого не прийшло, то краще не намагайтеся діяти навмання «сподобається або не сподобається». Замість цього покладіться на стару добру класику іграшок – плюшевого ведмедика. Чи слоника. Загалом, на будь-яке миле створіння, яке буде складатися тільки з плюшу. Якщо до подарунка вам захочеться додати яку-небудь смачне тістечко, то заздалегідь поцікавтеся у батьків на наявність алергії у малюка. Мало приємного бути винуватцем путівки дитині в швидку допомогу, замість його місця за святковим столом.
 • Подарунок вибирайте завчасно. Як тільки ви зловили себе на думці, що скоро вам необхідно бути присутнім на Дні Народження малюка ваших друзів, то відразу ж йдіть у магазин за подарунком. Тому що, все з тієї ж практики, в останній день (а особливо годину) до події на вітринах ніколи не буває того, що підійде.
 • https://youtu.be/iFIb5Mu7HTE

  Топ-7 найкращих подарунків для малюка

  Що подарувати дитині на 1 рік хлопчикові: недорого, найкращі подарунки Коли ви перебуваєте в дитячому магазині і гарячково мнете шию, звертаючи свій погляд то на одне, то на інше найменування, згадайте цю статтю, де вказаний список семи кращих варіантів подарунка для однорічної дитини.

  Отже, що можна подарувати дитині на 1 рік хлопчикові:

 • Машинка з ручкою.Ще такий виріб носить назву «машина-каталка». Концепція іграшки полягає в тому, що її можна катати за допомогою спеціальної ручки. Такий подарунок ідеально підійде, як для дівчаток, так і хлопчиків.Невідомо чому, але по виконанню одного року дітлахи обожнюють щось катати. Особливо це стосується предметів не придатних для такого використання. Цим стає табуретка, горщик, кіт. Так що таким подарунком ви викличете захват і у дитини, і у його батьків.
 • Качаючі іграшки.У наш час це була іграшка «неваляшка». На сьогоднішній день, вона давно вийшла з моди, як і з вітрин. Однак у неї є безліч сучасних аналогів. Як показують дитячі лікарі, такий тип іграшок добре розвивають моторику дитини. Так що ваш подарунок стане одночасно і приємним і корисним для дитини.
 • Велосипед з ручкою.Плюсом є те, що ручка з часом може і від’єднатися. А значить, що подарунок ви вибрали на довгі роки. До того ж такий велосипед дуже зручний для прогулянок. Батьки тримають ручку, тим самим керуючи велосипедом. Але дитині здається, що це робить він. Так сказати, ілюзія самостійної їзди, що приведе в захват будь-якого малюка.Також до велосипеда додається спеціальне покриття, яке захистить дитину від дощу. До всього іншого в таких велосипедах знаходиться і сумка. Так що одним подарунком ви обрадуете двох людей – дитини і його маму.
 • Санки.Цей предмет ніколи не вийде з споживання. На них можна кататися, і просто пересуватися в зимовий час.
 • Намет.Такий подарунок актуальний у випадку, якщо дитина з батьками проживають у приватному будинку. У дітей бажання мати власний простір з’являється дуже рано, тому такий подарунок викличе захват у нього. Пізніше (5-10 років) діти обожнюють робити курені, а намет позбавить його від зайвої витрати часу.
 • Басейн.Цей подарунок, як і намет, буде вельми до речі у разі проживання в приватному будинку. Головне, щоб він був неглибокий. Також басейн ідеально підійде для виїздів на дачу (якщо приватний будинок все-таки відсутній).Навіть якщо у батьків дитини немає ні будинку, ні дачі, то цей подарунок все одно буде до речі. Він цілком згодиться, щоб відволікати дитину на пікніку, коли дорослі буду зайняті якимись приготуваннями.
 • Гойдалки.Є різного типу гойдалки. Двомісні, тримісні і просто одномісні. Їх можна встановити де завгодно. Якщо розміри дитячої не дозволяють встановити їх, то можна перевести такий подарунок на дачу.
 • Що ще вам обов’язково треба прочитати:

  Якщо у вас немає таких фінансових коштів

  Що подарувати дитині на 1 рік хлопчикові: недорого, найкращі подарунки І правда, не кожен може дозволити собі дарувати однорічному дитині басейни і намети. Тоді саме час згадати про топ 7 розвиваючих іграшок. Вони і коштують недорого, і ефективні для розвитку малюка. У списку, що подарувати дитині на 1 рік хлопчикові недорого, можна виділити:

 • Маленький робочий столик.Діти обожнюють щось робити на столику. Неважливо, що на ньому буде – в будь-якому випадку, на такому предметі все що завжди розвиваючого дії. Це і кубики, і малайки і пазли для маленьких.
 • Килимки – пазлики.Такі килимки мають гладку м’яку поверхню, так що не створять якої-небудь небезпеки для дитини. Плюс розвиваюче властивість подарунка.
 • Черевички з липучками.Ця іграшка розроблена для того, щоб малюк зміг навчитися самостійно пересуватися на ногах, а також зав’язувати своє взуття.
 • Мольберт для маленьких.Ні в якому разі не переплутайте з дорослим художнім атрибутом. Такі дитячі мольберти допомагають розвинути художні навички у малюків, які неодмінно почнуть проявлятися після одного року.
 • Іграшки – музичні інструменти.Іграшки імітація музичних інструментів не викликають особливого захоплення для його батьків, проте одночасно з цим будуть покращувати моторику дитини. Та й хто знає, може таким чином малюк знайде своє покликання у світі музики в такі ранні роки.
 • Головоломки.Такі іграшки допомагають розвиватися дитячої логіці. Типів таких іграшок багато всяких різних. Це може бути і великі і маленькі формочки, і мазайка і т. д.
 • Конструктор.Розвиває у малюка його координацію. Головне підібрати конструктор з м’якого матеріалу і без маленьких деталей.