Що подарувати дівчинці на 10 років у день народження?

Що подарувати дівчинці на 10 років у день народження?10 років — це той ніжний вік, коли маленька непосида ось-ось перетвориться на принцесу. По суті ще дитина, десятирічна дівчинка щосили намагається здаватися дорослою. У цьому віці багато маляти починають наслідувати старшим сестрам або мамам, що відбивається на поведінці і бажаннях дівчаток.

Що подарувати дівчинці на 10 років у день народження?

Модні штучки до дня народження дочки

Що подарувати дівчинці на 10 років у день народження?Щоб подарунок дійсно доставив радість маленькій модниці, краще поцікавитися в неї, якого дива вона чекає від вас. Або уважно прислухатися до мрій принцеси.

Швидше за все, дівчинка не раз висловлювала вголос побажання мати ту чи іншу річ. Якщо ви добре знаєте смаки і уподобання іменинниці, подарунок можна вибрати самостійно.

Вибираючи подарунок своєї 10-річної дочки, варто враховувати її інтереси та побажання. Не варто керуватися виключно практичністю виборі презенту.

Можна влаштувати спільний похід по магазинах. Це справді жіноче заняття принесе масу задоволення і позитивних емоцій юної леді і зблизить вас ще більше.

Для десятирічної дівчинки нарівні з дорослими поринути з головою в шопінг — це справжнє свято. Якщо ви помітили, що ваше маля активно проявляє інтерес до предметів жіночого туалету, то порадувати її однією з таких штучок настав саме час.

Довгоочікувані подарунки для ерудованих леді

Що подарувати дівчинці на 10 років у день народження? Що можна подарувати дівчинці на 10 років? Якщо ж маля поки не цікавиться модою, а проявляє любов до навчання, творчості або читання, то й подарунок краще підбирати у відповідності з її інтересами.

Ігри на розвиток логіки, книга або енциклопедія з кольоровими ілюстраціями порадують старанних учениць, які люблять блиснути своєю ерудицією перед однолітками.

Якщо ви спостерігаєте в дитині задатки якогось таланту, то відповідний подарунок може стати відмінною мотивацією для його розвитку. Наприклад, якщо дівчинка добре малює, можна подарувати їй набір для юного художника. Для любительки рукоділля відмінним подарунком буде набір для вишивання бісером.

Спостережливі батьки завжди зуміють вчасно розгледіти потенціал дитини, щоб ненав’язливо підштовхнути його до вдосконалення навичок з допомогою подарунка.

Про які подарунки мріють десятирічні дівчинки?

Що подарувати дівчинці на 10 років у день народження? Що подарувати дитині дівчинці 10 років? Нам вдалося з’ясувати, які подарунки займають перше місце в рейтингу найбажаніших і є найбільш довгоочікуваними.

Результати опитування серед десятирічних дівчаток «Який подарунок хочете отримати на день народження від мами і тата»:

Вікторія: «Я хочу, щоб тато і мама зробили мені сюрприз. А так люблю тварин і хотіла б мати хом’ячка або морську свинку».

Таня: «Хочу весь день веселитися разом з друзями: покататися на каруселі в парку, посидіти в кафе, пограти в ігрові автомати».

Настя: «Мені б хотілося планшет. Майже у всіх однокласників вже є і мені не хочеться в чомусь їм поступатися».

Соня: «Нехай мама і тато мені подарують наручний годинник. Люблю стежити за модою і бути стильною».

Каріна: «Мені дуже потрібні нові навушники, тому що старі я втратила.»

Олена: «Хочу, щоб мені дозволили запросити всіх моїх друзів додому і влаштувати справжню вечірку!»

З опитування видно, що дівчатка в 10 років вже досить індивідуальні і мають різні смаки, уподобання і побажання. Тому перед тим, як відправитися за подарунком, як слід придивіться до дитини. Яка вона, ваша дівчинка? Що порадує її найбільше?

Що ще вам обов’язково треба прочитати:

Топ поширених подарунків на день народження

Що подарувати дівчинці на 10 років у день народження?А ось топ популярних подарунків, які дарують батьки своїм десятирічним принцесам:

  • наручний годинник, браслет, ланцюжок;
  • роликові ковзани, велосипед для дівчаток, які люблять активний відпочинок;
  • мобільний телефон або аксесуари до нього;
  • що-небудь з одягу для маленьких модниць;
  • фотоапарат;
  • ігри на розвиток логіки, ігри для спільного проведення часу з друзями, наприклад, твістер;
  • що-небудь з декоративної косметики;
  • набори для творчості та хобі;
  • срібні або золоті сережки;
  • кошеня, хом’яка або інше домашнє тварина.

Як правило, десятирічні дівчатка починають проявляти інтерес до протилежної статі, у них прокидається бажання подобатися, бути особливою і привабливою. Це вік, коли починає проявлятися індивідуальність.

Якщо раніше дівчинка хотіла яку-небудь річ, як у подружки, то тепер все навпаки — дівчинка прагне бути не такий, як усі.

Дорослим варто лише уважніше придивитися, до чого саме має схильність їх ненаглядний дитина, для того, щоб зробити їй найбажаніший подарунок. Та й що може бути кращою нагородою для батьків, ніж дитячий захват і щастя від виконання заповітного бажання.