При наявності величезного обсягу пропозицій вибрати подарунок для дитини в наш час дуже непроста справа. Для того, щоб радість від нього у дев’ятирічної дівчинки була щирою, а враження збереглося надовго, необхідно орієнтуватися на особливості дитячої вікової психології, а також на її унікальні риси характеру, захоплення і смаки.

Що радить вікової психолог при виборі подарунків

До дев’яти років дівчинки вже достатньо розвинені для сприйняття навколишнього світу і відрізняються прагненням до демонстрації своєї «дорослості».

Відповідно, подарунок може бути пов’язаний з заохоченням допитливості, оволодінням яким-небудь корисним навиком або спрямований на розвиток індивідуальних якостей і талантів.

У цьому віці вже реально подарунком розбудити інтерес дитини до якого-небудь справі, яке потім займе важливе місце в його житті.

Що можна подарувати дівчинці на 9 років на день народження:

 • Барвисто оформленої книги, енциклопедії з яскравими ілюстраціями з ухилом на дівочу тематику, тваринний світ, природу;
 • Розвиваючої гри, що сприяє збагаченню дитини практичними і науковими знаннями, наприклад, «Юний хімік», «Як ростуть кристали», «Набір парфумера» та інші. Можливості по їх вибору в спеціалізованих магазинах вкрай широкі;
 • Логічної іграшки, націленої на розвиток уважності, здатності до самостійних дій, просторового мислення, посидючості. Це можуть бути звичайний або 3D-пазл, інші головоломки.
 • Як можливий приклад подарунку, у дев’ять років дівчинці може сподобатися працює як справжня дитяча швейна машинка, з допомогою якої вона одягне нові сукні своїх улюблених ляльок, знайшовши первинні навички крою та шиття.
 • Незабутнім подарунком стане спільний пізнавальний вихід на цікаву екскурсію, відвідування творчих майстерень, де дівчинка своїми руками зможе що-небудь зшити, зліпити або розписати фарбами.
 • Для міських дітей завжди привабливо спілкування з тваринами, наприклад, відвідування стайні з можливістю покататися на коні, зоопарку або просто виїзд на природу.

Важливою рисою, властивою цьому віку, є проявляється прагнення до самостійності, облаштування навколишнього простору за власним смаком, потреби в індивідуальному куточку, доступ до якого відкритий не всім, а лише самим близьким.

У зв’язку з цим, за наявності у дев’ятирічної дівчинки своєї кімнати можна підтримати її бажання до прикраси і створення затишку.

Маленьку господиню обрадує подарунок у вигляді красивого постільної білизни з яскравими принтами за мотивами улюблених книг і мультиків або такі самі наклейки на стіни. Явно сподобається дівчинці участь спільно з дорослими у виборі дизайнерських рішень з облаштування її скромного куточка.

Що ще вам обов’язково треба прочитати:

https://www.youtube.com/watch?v=iSxR0NMeaYo

Про які подарунки мріють маленька красуня?

З самого раннього віку для дівчинки дуже важливо відчувати себе гарною і коханою. У дев’ять років прагнення до цього вже стає яскраво вираженим.

Дівчинці не байдуже, як вона виглядає, що на ній одягнене. Вона навчилася прикрашати своїх ляльок і сама також хоче бути яскравою і привабливою. Так що подарувати дівчинці на 9 років у день народження? Вона буде щасливою, якщо їй подарують:

  • гарне плаття або інший одяг, а спільний вихід в магазин для їх придбання, де вона може висловити свої бажання, може стати для неї справжнім святом;
  • набір біжутерії. Його предмети, якщо вони сподобаються, відразу виявляться на ній і на улюблених ляльок. Дівчинку в цьому віці просто неможливо уявити без бантиків або заколочок.Питання тут абсолютно не в ціні, а більше напевно в кількості. Якщо відкривши подарунок, вона знайде цілу скриньку таких прикрас, то її радості не буде кінця. Однозначно будуть оцінені по достоїнству і справжні сережки, або перстень, «як у великій»;
  • оригінальний аксесуар – сумочку, парасольку, а може і валізу, якщо має відбутися якась поїздка, туристична чи просто до родичів.Головне, що подарунок, і він може підкреслити «дорослість» і самостійність.До того ж, дівчинка вже розуміє різницю між просто шкільним портфелем і елегантною сумочкою, куди вона може покласти свою біжутерію, улюблену іграшку, книжку або інші модні штучки (гаманець, дзеркальце тощо).

https://www.youtube.com/watch?v=jd_IBJ9ao-4

 • Сучасні діти дорослішають набагато швидше і покупка дев’ятирічній дівчинці в подарунок стільникового телефону або планшета буде не тільки доречним, але і дозволить забезпечити підтримання нею зв’язку зі своїми батьками та близькими. «Дівчачу» техніки у продажі є велика кількість.Заміною телефону може бути, наприклад, оформлений під іграшку магнітофон або колонки, наручний годинник або інший електронний гаджет. Варіанти подарунків можуть бути й іншими.

Не важливо, що подарувати дівчинці на 9 років на день народження, головне, щоб вона відчула себе коханою й щасливою, а подарунок радував її не тільки в день його отримання, а й у майбутньому.