Процес купівлі хороших подарунків може бути досить складним, адже навіть у людини середнього рівня достатку цілком може виявитися конкретно цей предмет, причому навіть кращої якості. Це стосується практично будь-яких речей, які можуть мати практичну цінність, побутова техніка, предмети гігієни, одяг і т. д.

Вихід з такої ситуації простий – потрібно дарувати не те, що може знадобитися згодом, а унікальні і незвичайні речі, які взагалі тільки недавно з’явилися у продажу. Також дуже хорошим вибором є сувеніри, адже їх асортимент завжди тільки зростає, і при хорошій фантазії шанс купити в подарунок щось, вже наявну в даної людини, прагне до нуля. В цілому, при виборі унікального подарунка завжди потрібно відштовхуватися і від того, кому він буде подарований – чоловікові або жінці.

Що подарувати жінці, у якої все є?

Саме для жінки куди більш важливо увагу, ніж практична цінність подарунка. Тут завжди хорошим вибором будуть сувеніри, оригінальні ювелірні прикраси і будь-які предмети, що мають добрі декоративні якості. На питання, що подарувати жінці, у якої все є, існують тисячі легкодоступних відповідей – для цього досить лише пошукати в інтернеті різні магазини оригінальних подарунків і мати хоча б мінімальне уявлення про її захоплення та вподобання.

Наприклад, хорошим варіантом такого подарунка можуть бути:

  • будь-які предмети, створені справжніми дизайнерами і мають унікальний вигляд – сумки з незвичайним оформленням, книги з індивідуальною обкладинкою, авторські вазони, посуд з оригінальною розписом;
  • прикраси – дійсно класичний подарунок, якого ніколи не буде багато, причому особливо добре підходящими будуть речі з пам’ятною формою і дизайном, а не просто гладкі кільця або дешеві ланцюжка;
  • помітні прикраси інтер’єру, яких точно немає у даної жінки – великі картини, статуетки, вази та інше.

Вважати, що у кого-то все є, в корені неправильно – треба просто проявити фантазію і пошукати оригінальний подарунок. І вибір не обмежується одними лише магазинами. Чому б не подарувати подія – хто сказав, що подарунок повинен бути тільки матеріальним? Для коханої жінки це може бути романтичну подорож в незвичайне місце, для колеги по роботі – сертифікат на незвичайне проведення часу, типу відвідування виставки і так далі. Нарешті, можна зробити подарунок своїми руками – він точно буде оригінальним, нехай це буде навіть проста вазочка або підставка для книг.

Що подарувати улюбленому чоловікові, у якого все є?

Насправді, чоловікові завжди легше дарувати подарунки, ніж жінці. Чоловіки просто набагато більш практичні – їм не потрібні кулони і браслети, або унікальна посуд, яка все одно буде зберігатися десь на полицях роками. Можна купити новий спінінг, або якісний набір інструментів – і чоловік не буде радий такому подарунку, але і гарантовано буде його використовувати час від часу.

Практична цінність подарунка в цьому випадку досить важливою. Що цікаво, ця різниця в психології має і зворотний бік – чоловік цілком може піднести коханій кухонний комбайн або міксер і вважати це хорошим подарунком.

На питання, що подарувати коханому чоловікові, у якого все є, відповідь знайти досить легко. Раз чоловік коханий, то жінці вже багато про нього відомо – хобі, захоплення, улюблене проведення часу. Подарунок повинен бути таким, щоб він часто використовувався і нагадував про себе. Якщо чоловік любить спорт і бігає вранці – можна подарувати фітнес-браслет або розумні годинник (звичайно, якщо такого предмета ще немає). Постійно проводить час зі своєю машиною – непогано подарувати щось для неї. Любить випити – вдалим вибором буде набір оригінальних келихів разом з пляшкою дорогого напою.

При цьому також не треба забувати про події, які не тільки надовго запам’ятаються, але ще й зблизять жінку з коханим. Якщо людина є фанатом музики певного стилю – можна подарувати квитки на концерт улюбленої групи. Якщо любить футбол – квитки на матч. Цей список можна продовжувати скільки завгодно – адже не існує людей, у яких є абсолютно все і яким нічого не цікаво.