14 лютого ми будемо святкувати День закоханих. Прекрасний привід, щоб зустрітися з друзями і відзначити цей чудовий свято.

Один з його символів – листівка з зображенням серця – валентинка. Можна купити такі листівки в магазині, а можна зробити своїми руками.

Що ж стосується подарунків друзям на День святого Валентина, то не обов’язково, щоб вони були дорогими, – багато обмежуються символічними. Це сувеніри у вигляді сердечок, магнітики на холодильник, брелоки для ключів і т. п.

Що можна подарувати друзям на День святого Валентина? Один з найпопулярніших подарунків до цього свята – шоколад. Можна обмежитися звичайною шоколадкою, а можна принести коробку шоколадних цукерок в оригінальній коробці і навіть букет з цукерок.

Подарунки друзям на День святого Валентина, які працюють з вами на одному підприємстві, можна піднести авторучки, підставки для канцелярських приладів, органайзери, записні книжки або щоденники в красивих обкладинках.

Ще одна ідея для таких презентів – різноманітні аксесуари для техніки, які можна використовувати на робочому місці і не тільки: незвичайна комп’ютерна мишка, гарний килимок для миші, флешка у формі сердечка, підставка для дисків і т. п.

Використовуйте для упаковки подарунків папір з сердечками, коробочки у вигляді сердець або іншої символіки цього свята.

Все ще вирішуєте, що потрібно дарувати друзям на День святого Валентина? Можливо, вони люблять читати, цікавляться мистецтвом? Тоді найкращим подарунком для них стане книга улюбленого автора, енциклопедичне видання, художній альбом або підписка на цікавий журнал.

Автомобілісту можна подарувати кулон, невелику ікону, корисний аксесуар для машини (чайник або кавоварку, що працюють від прикурювача, утримувач для телефону з фоторамкою) або диск з музикою, яку він буде слухати в дорозі.

Другу, який часто ходить в турпоходи, стане в нагоді термос або термокружка, кишенькова фляжка, багатофункціональний складаний ніж, ліхтарик з генератором від сонячної батареї.

А можна піднести і солодкі подарунки друзям на День святого Валентина: спечений вами власноруч або замовлений в кафе солодкий пиріг або торт у вигляді сердечка.

До торту купіть набір хорошого чаю або кави. Виберіть кілька сортів цих напоїв, додайте до них чайні або кавові чашки або невеликий сервіз і красиво упакуйте ваш презент.