Що подарувати колезі на день народження: жінці, дівчині, на всі випадки

Що подарувати колезі на день народження: жінці, дівчині, на всі випадкиСвята дарують нам багато яскравих моментів і позитивних емоцій. Купувати подарунки до свят не так-то й просто. Ми допоможемо підібрати найбільш відповідні подарунки для колег жінок на різні урочистості та заходи.

Напередодні свята завжди гостро постає питання, що можна подарувати жінці колезі? Ми розглянемо кілька ідей подарунків, які вона може взяти собі на озброєння чоловік.

Що піднести як подарунок до новорічних свят жінці?

Що подарувати колезі на день народження: жінці, дівчині, на всі випадкиКазкове свято, багато радості і непроста настрій – все це буде сприяти вибору дуже яскравих оригінальних подарунків.

 • Ялинкові іграшки в наборі для свята будуть як не можна до речі до нового року. Крім цього, цей подарунок може підняти настрій перед святом.
 • Подарунковий набір з шоколадними цукерками, кількома видами гарного сорту чаю, і невелика чашка, на якій є забавні або милі малюнки, має оригінальний вигляд, і є подарунком з душею.
 • Новий рік найчастіше сприймають як новий життєвий етап, тому якщо оригінально оформити настінний календар, то він зможе згодитися в ролі подарунка.У магазині ви можете знайти прекрасні і модні варіації календаря, в яких будуть відтворені знамениті картини або ж унікальні знімки.
 • Жінкам в якості презенту сміливо можна вибрати блокнот або щоденник. Вони можуть бути як у демократичному стилі, так і з милими малюнками на обкладинці, в стилі класики з палітурками з шкіри і мають тиснення золотого відтінку.
 • Практично всім подобаються елементи живої природи. Мініатюрна ялинка буде гарним і славним подарунком до свята.

Подарунок на День народження для жінки колеги

Що подарувати колезі на день народження: жінці, дівчині, на всі випадкиНа день народження або ювілейну дату прийнято дарувати більш серйозні презенти.

На свята за календарем можна робити незначні милі подаруночки, а на день народження необхідно вибирати більш серйозні подарунки. Так що можна подарувати колезі жінці на день народження?

 • Букет квітів вже давно став традиційним подарунком. Замість букета можна підібрати оригінальний біосферний ансамбль.Він буває виконаний в різних стилях. В нього можуть включатися орхідеї, лілії або польові квіти. Він буде відмінною прикрасою робочого столу, а також житлового простору, а ще він прослужить вам довго і подарує радість від спілкування з матінкою природою.
 • Кована троянда є ще одним способом, як можна підтримати в презент «тему квітів». Такий подарунок буде справжнім шедевром і виділиться своєю вишуканістю і елегантність.. А ще це не простий, і не схожий на звичайний подарунок сувенір, який буде доречний серед колег різних ієрархічних рівнів.
 • У минулі часи колеги дарували один одному кришталевий посуд, яка була в дефіциті. Набір кришталевого посуду, яка вироблена на Гусевський кришталевому заводі, є бажаним подарунком.
 • А якщо ви хотіли б піднести річ, що виробляє враження, то вам варто зробити вибір на користь вироби, що відноситься до традиційного народного промислу.Не простим подарунком буде набір хохломской розпису і елегантна скринька з Палеха, комплект з Жостова і ще безліч варіантів аналогічної продукції.
 • Жінки не байдужі до символіки. У зв’язку з цим планшетка в красивому оформленні, на якій будуть ієрогліфи «щастя» і «багатства» — не поганий подарунок.

Що ще вам обов’язково треба прочитати:

Презенти, підходять до будь-якого приводу, для колеги жінки

Що подарувати колезі на день народження: жінці, дівчині, на всі випадкиНайчастіше можуть виникнути такі випадки, коли потрібен бюджетний подарунок, і не особистого характеру, а символічний. Але, це не буде означати, що такі подарунки повинні бути нудними. Так що подарувати колезі дівчині на день народження з цього списку:

 • Антистрес буде допомагати не втрачати самовладання в непростих ситуаціях, які можуть виникнути в робочій атмосфері. Це свого роду буде не стандартним і несподіваним сюрпризом.Такі предмети представлені в широкому асортименті: від тактильних вигадливих іграшок до медиативных моделей, на які варто звернути свій погляд.
 • Рамка-колаж. В неї можна помістити безліч фотознімків. Вона припаде до смаку всім жінкам, так як жінки люблять фотографуватися і робити ці самі фотографії. Тому вони без праці зможуть помістити туди цікаві фотознімки.
 • Перекидний альбом зі статусами і настроями є забавним і підходящим подарунком. Він буде піднімати настрій і додасть нові фарби в життя офісу.
 • Не секрет, що багато пані плутаються, де ліво, а де право. Зокрема, це можна віднести до творчим особистостям. Спеціально для таких, як вони, людство придумало браслет орієнтир, який буде підказувати, на яку педаль в автомобілі необхідно натискати в тій чи іншій ситуації. Звичайно, такий подарунок оцінить по достоїнству колега, не обділена почуттям гумору!
 • Ще в якості подарунка ви можете використовувати портативні звукові колонки, які можуть бути витримані в різному стилі. У деяких моделей є ще і підсвічування.

Вибираючи подарунок для жінки колеги, не варто виходити за рамки пристойності і дарувати речі інтимного характеру.

Але, варто також не забувати, що головне — це не сам подарунок, а увага, яку так люблять всі. Жінки будуть вдячні навіть за приємні дрібниці, але вони не будуть прощати вам зневажливого неуваги. Вам варто не забувати про цю просту істину, і ваші стосунки на роботі постійно будуть відмінними!

Озброївшись цими досить простими порадами і підказками, чоловікам не складе труднощів вибрати, що подарувати колезі жінці на день народження оригінальне. Не варто забувати про те, що головне — це не подарунок, а виявлену увагу! Жінки обов’язково оцінять всі старання чоловіків, так що не губіться, а дійте! Вдалих вам покупок!