Що подарувати коханцеві на день народження: одруженому

Що подарувати коханцеві на день народження: одруженомуОкремі жінки мають не тільки чоловіка, але і коханця, який найчастіше одружений. В результаті чоловіка потрібно також вітати зі святами, як і чоловіка. Давайте спробуємо розібратися, який презент підійде для одруженого чоловіка.

Що подарувати коханцеві на день народження?

Як правильно вибирати подарунок одруженого коханця

Що подарувати коханцеві на день народження: одруженомуВибираючи презент, варто пам’ятати про те, що чоловік одружений, і його дружина може запідозрити в невірності. Не варто дарувати одруженим коханцям дуже особисті речі.

Він повинен зуміти пояснити дружині, хто зробив йому такий презент. Як би вам не хотілося виділитися і подарувати особисту річ – вона може стати приводом для сварки з дружиною або вами.

Варто бути максимально уважним і винахідливим, щоб не стати підставою для розпаду сім’ї. Якщо ви зможете вибрати подарунок, який буде дотримуватися правил конспірації, то станете ближче до чоловіка духовно. Але в будь-якому випадку варто розуміти, що подарунок не повинен зобов’язувати на що-небудь чоловіка.

Не варто робити коханцеві надто дорогих подарунків. Такі презенти можуть поставити його в незручне становище і часто припускають які-небудь зобов’язання.

https://www.youtube.com/watch?v=YvFyLg5HsSc

Робимо подарунок коханцеві на день народження

Що подарувати коханцеві на день народження: одруженомуНе залежно від того, чоловік є чоловіком або коханцем, він має певні інтереси і пристрасті.

Вибирайте презент, ґрунтуючись на індивідуальних особливостях чоловіки. Це дозволить зробити не тільки довгоочікуваний подарунок, але і уникнути сварок чоловіка з дружиною через презенту.

Варіанти подарунків можуть бути такими:

 • Подарунок для коханця керівника. Дуже часто коханцями є чоловіки, які займають ту чи іншу посаду. Вам дуже пощастило, якщо маєте коханця цього плану. Цим чоловікам дуже просто вибрати подарунок. Ідеальним подарунком стане як діловий портфель, так і ручка «Паркер». Заощадити фінансові кошти можна вибравши щоденник або візитницю.

  Отримуючи «ділові» презенти чоловік зможе пояснити дружині, що це дар колег.

 • Коханець з поганими звичками. При виборі презенту шкідливі звички чоловіки можуть піти жінці на користь. Можна подарувати дорогі сигари або портсигар, запальничку або цікаву попільничку. Якщо ви турбуєтеся про здоров’я чоловіка, то електронна сигара допоможе коханому розлучитися з шкідливою звичкою.

  Не буде зайвим в якості презенту і пляшка дорогого коньяку, який чоловік обов’язково оцінить по достоїнству. Такі подарунки також досить часто дарують колеги або друзі, і чоловік з легкістю зможе пояснити це дружині.

 • Шанувальник більярду або боулінгу. В такому випадку можна дарувати абонемент в той заклад, який відвідує чоловік. Якщо ви віддаєте перевагу більш оригінальні подарунки – вибирайте куля для боулінгу або черевики! Любителю більярду можна подарувати кий. Чоловіки люблять отримувати такі подарунки і будуть вважати, що ви повністю поділяєте їхні інтереси та захоплення.
 • Презент для водія. Що можна подарувати чоловікові, який має авто? Варіантів дуже багато, та самими розповсюдженими є презенти, які роблять перебування в авто максимально комфортним.

  Подаруйте міні-мийку, кухоль з підігрівом або відеореєстратор. Такі презенти не можна назвати особистими, але вони обов’язково сподобаються чоловікові, а також покажуть, що ви поділяєте його інтереси.

 • Велика дитина. Багато чоловіків не залежно від віку залишаються дітьми, але іграшки їм потрібні більш дорогі. Якщо чоловік любить зброю – подаруйте йому ножа, шаблю або пістолет. Такі подарунки вимагають придбання додаткової підставки.

  Чоловік зможе поставити презент на чільне місце і, дивлячись на нього, згадувати про вас.
  Підбір презенту в залежності від захоплень дозволяє зробити відносини більш міцними і духовно зблизитися.

 • Що ще вам обов’язково треба прочитати:

  Яскрава пригода може стати незабутнім подарунком

  Що подарувати коханцеві на день народження: одруженомуЩо подарувати одруженого коханця на день народження? Чоловіки люблять пригоди, і вони назавжди залишаються в їхній пам’яті. Про подарунки-пригоди ніколи не дізнається офіційна дружина. Більше того, ви зможете разом отримати нові та яскраві емоції.

  Чудовим та незабутнім подарунком може стати стрибок з парашутом або невелику подорож на повітряній кулі.

  Отримуючи разом позитивні емоції, ви зможете стати ще ближче. Варто орієнтуватися на захоплення чоловіка, а також його спортивну підготовку. Намагаючись здивувати чоловіка, ви можете поставити його в незручне становище.

  Непоганим варіантом буде дайвінг або спільне відвідування уроків будь-якого з бойових мистецтв.

  Якщо чоловік віддає перевагу вести малорухливий спосіб життя, відмовтеся від подарунків – пригод. В даному випадку краще звернути увагу на захоплення коханця і підібрати презент, орієнтуючись на них.

  Подаруйте собі коханому чоловікові на день народження!

  Що подарувати коханцеві на день народження: одруженомуВи відчуваєте душевну близькість до вашого коханця, а він – до вас? В даному випадку ви можете подарувати себе! Не забудьте упакувати себе, як можна гарніше.

  Якщо чоловік цінує креативні подарунки – випригніте з торта в сексуальній сукні. Відмінним доповненням подарунка може стати романтичну вечерю при свічках в ресторані або на березі озера.

  Виконаєте красивий танець любові або зробіть чуттєвий масаж. Всі чоловіки люблять ласку, любов і увагу. До того ж, такий презент не вимагає вкладення фінансових коштів, і про нього ніколи не дізнається дружина.

  Варіантів романтичних і креативних подарунків дуже багато, і все залежить від близькості між партнерами. У деяких випадках чоловік може бути не готовий прийняти такий презент і краще обмежитися традиційними подарунками.

  Не бійтеся фантазувати і проявляти кмітливість. Зробіть свято свого чоловіка, нехай і одруженого, незабутнім і яскравим!