Що подарувати коханій тещі на Новий 2018 рік

Ви ще не вирішили, що подарувати тещі на Новий рік 2018? Для кого-то теща стає другою матір’ю, для когось-«заклятим ворогом», – недарма її відносини і зятя увійшли в приказку.

Від того, як вони складаються, багато в чому залежить мир і лад у вашій родині. Тому для зятя так важливо підтримувати з мамою дружини хороші відносини. Новий рік – прекрасний привід висловити тещі свою увагу і турботу і піднести подарунки.

Який подарунок краще вибрати для тещі до Нового року

Що ж подарувати тещі на Новий рік? Можливо, їй потрібно що-небудь з побутової техніки – невеликий телевізор на кухню або дачу, посудомийна машина, радіотелефон із зручною трубкою?

Або вона мріє отримати в подарунок кухонну техніку – мультиварку, мікрохвильову піч, кавоварку, кухонний комбайн, блендер? Постарайтеся дізнатися у своєї дружини, що саме краще вибрати в подарунок і які параметри повинні мати ці прилади.

Що ще можна подарувати коханій тещі на Новий 2018 рік? Не варто в такий день зайвий раз підкреслювати вік тещі і дарувати їй антивікові засоби по догляду за обличчям і тілом.

Якщо ви вирішите подарувати парфуми або туалетну воду, постарайтеся дізнатися, які аромати їй подобаються. Якщо ви не впевнені у виборі такого презенту, можна подарувати тещі сертифікат на покупку товарів у магазині косметики та парфумерії.

Подарунок тещі на Новий рік можна вибрати з урахуванням її захоплень і хобі.

Жінці, яка веде активний спосіб життя, любить читати, цікавиться музикою і театром, можна піднести книгу або зібрання творів улюбленого автора, підписку на улюблений журнал, квитки на концерт популярного виконавця, виставку або театральне уявлення.

Перерахуємо інші ідеї того, що подарувати тещі на Новий рік 2018: це може бути чайний сервіз, набір келихів, скринька або скринька для зберігання прикрас, незвичайний сувенір, декоративні свічники, красива ваза, скарбничка.

Якщо мама вашої дружини не молода, то займаючись вибором новорічного подарунка для неї, можна зупинити свій вибір на приладах і засобах для профілактики і лікування різних захворювань.

Це можуть бути бальзами на травах, масажери для різних частин тіла, прилади для лікування магнітною енергією, лазерним випромінюванням і т. п.