Що подарувати на день народження хлопчика в 11 років?

Що подарувати на день народження хлопчика в 11 років?Підлітковий вік не за горами. 11 років — це саме та цифра, завдяки якій хлопчик поступово перетворюється в юнака. Змінюються інтереси, з’являються перші гормональні зміни в організмі.

Що подарувати на день народження хлопчика в 11 років?

Кожна дитина індивідуальна. Одні в цьому віці захоплюються ще дитячими іграшками, інші – вже дивляться дорослі фільми і захоплюються комп’ютерними іграми.

Як би там не було, до захоплення хлопчика необхідно ставитися з повагою. Спробуємо розібратися детальніше в цьому питанні і вирішити самостійно «Що краще вибрати в якості подарунка хлопцеві 11 років?»

Розвиваючі ігри на день народження хлопчика

Що подарувати на день народження хлопчика в 11 років?Оскільки вік хлопчика ще шкільний, то й подарунки необхідні відповідні. Перевагу слід віддавати ігор, що спеціалізуються на тренуванні пам’яті і розвитку мислення.

Вони будуть не тільки цікаві, а й корисні. Таким чином, хлопчик непомітно для себе підтягнеться по навчанню і стане смышленее. Це можуть бути різноманітні логічні ігри, або книги, підвищують самооцінку. До них відноситься пізнавальна література та енциклопедії.

Сьогодні книжкові магазини пропонують величезний вибір такої літератури: це історії виникнення літаків або історія виникнення динозаврів, танки, автомобілі, астрономія і т. д. Все залежить від інтересів хлопчика.

Хлопці, які віддають перевагу мріяти, сходять з розуму від пригод і фантастики. В даному випадку найкращим подарунком стануть книги про Гаррі Поттера і Робінзона Крузо. Разом з ними хлопчик пізнає світ чарівництва і зміцнить віру в добро.

Деякі хлопці люблять творити. Таким хлопчикам в якості подарунків більше підійде конструктор. Це можуть бути як металеві, так і пластикові конструктори, складність яких залежить від кількості деталей в упаковці.

Допитливим хлопчикам ідеально підійде гра «Юний біолог». Завдяки цій грі він дізнається багато нового і зробить відповідні висновки. Можливо, якийсь час ви навіть перестанете помічати сина вдома, оскільки всі свою увагу та час він віддасть розвиваючої гри.

Якщо вам важко визначитися з вибором — шахи, шашки або лото стануть ідеальним варіантом. В ці ігри можуть грати вся сім’я, що дуже подобається дітям.

Що стосується спортивного інвентарю, 11-річному хлопчику цікаво буде пограти у футбол або покататися на велосипеді. Останнім часом дуже популярними подарунками для хлопчиків стали самокати.

Робимо гідний подарунок майбутньому чоловікові

Що подарувати на день народження хлопчика в 11 років?Оскільки 11-річний хлопчик перебуває на порозі підліткового віку, кожен день в ньому прокидаються нові захоплення, які носять більше чоловічий характер.

Для виділення особистісних характеристик необхідно вибирати подарунки, підкреслюють чоловічі риси.

Це можуть бути складні паперові конструктори, де необхідно буде подумати над схемою збору танка або корабля. Захопившись конструюванням, хлопчик з часом почне збирати колекції моделей. Це захоплення не тільки розвиває самооцінку, але і уособлює чоловічі риси хлопчика.

Якщо хлопчика тягне до більш серйозних захоплень, можна спрямувати його увагу на цікаві радіокеровані моделі різних видів транспорту.

Практика показує, що більшість 11-річних хлопців без розуму від цих конструкцій. Сьогодні навіть багато 40-річні чоловіки в якості подарунка вибирають змія. Як приємно згадати свою юність разом з плавно ширяє в небі змієм.

Що ще вам обов’язково треба прочитати:

Практичні та корисні подарунки для 11-річного хлопця

Що подарувати на день народження хлопчика в 11 років?Таких дітей мало, але вони є. Деякі хлопчики воліють замість дитячих подарунків -практичні, які можуть внести різноманітність в життя та будуть корисні в побуті.

Прикладом таких подарунків може бути:

  • Мобільний телефон. По-перше, дорослий подарунок, по-друге, дитина постійно під наглядом. Досить цікаво і практично.
  • Підставка під телефон у вигляді машинки. Начебто красива іграшка та водночас корисна річ, завдяки якій телефон буде постійно на своєму місці.
  • Підставка для дисків. Щоб уникнути безладу на шкільному столі, дитина гарно складе всі свої диски, а тато красиво приб’є полицю на стіні. Цей подарунок вирішує відразу кілька проблем: наводить порядок на столі, лад серед дисків, і виглядає естетично.
  • Спортивний рюкзак. Зможе стати в нагоді, де завгодно: у школі, у поході, в парку. Виглядає модно і красиво.

Для того, щоб догодити своїй дитині, необхідно приділяти увагу його захоплень і цінувати його особистісні якості. Тільки таким чином можна потрапити точно в ціль і вибрати подарунок, від якого 11-річний хлопець буде без розуму.