Справжній фарфор відрізняється міцністю і чистотою. Саме тому річниця весілля, яку відзначають через 20 років, називається порцелянової. Сім’я з подібним стажем є міцною, відносини в ній щирі.

Даний союз заслуговує поваги. Тому так важливий подарунок на фарфорове весілля. Завдяки йому, ви передаєте свої емоції, побажання, повагу. Як же вибрати цінний і оригінальний подарунок друзям, батькам чи дітям?

Вибираємо правильно

Щоб вибрати дійсно цінний подарунок, потрібно відштовхуватись від інтересів і характерів подружжя.

Якщо вони ведуть спортивний спосіб життя, можна здивувати їх путівкою в Швейцарію на гірськолижний курорт. Якщо ви завжди мріяли подорожувати, подаруйте квиток на якісь тропічні острови. Любителям сидіти вдома сподобається теплий плед і дві оригінальні чашки для шоколаду.

Якщо Ви помітили, що у винуватців торжества згасла пристрасть, подаруйте їм романтику. Замовте столик на двох у ресторані, влаштуйте романтичне побачення в парку біля озера.

Батькам можна зробити ще більш цікавий презент. Поки їх не буде вдома, розставте свічки, додайте пелюстки троянд, залиште на столі легкий романтичну вечерю. Не забудьте про пляшку якісного вина або шампанського. Чудово, якщо пару також буде очікувати приготований вами або замовлений у професіоналів торт.

Найпопулярніші подарунки

Серед популярних подарунків друзям, батькам, дітям та іншим родичам — предмети, створені з порцеляни.

До таких належать:

  • столовий сервіз з цікавим візерунком;
  • ваза, яка завдяки малюнку перетворюється в предмет мистецтва;
  • статуетки, які зображають закоханих;
  • постільна білизна мармурового кольору;
  • шкатулка для прикрас;
  • настінні годинники та багато іншого.

Останнім часом популярністю користуються порцелянові чашки, ложки, вилки і тарілки з вигравіруваними написами. Можна зробити посуд просто іменний, а можна додати побажання щастя, незгасного пристрасті і вічної любові. Такі презенти зазвичай роблять батькам та іншим родичам.

Солодкі подарунки

Великою популярністю на сьогоднішній день користується весільний кенді бар, шоколадний фонтан або незвичайний торт. Порадуєте молодих і гостей подібними солодощами — це також чудовий презент.

Можна зробити солодкий подарунок самому, особливо якщо у вас є навички кондитера. Candy Bar зазвичай складається з різних цукерок, тістечок, морозива та інших солодощів. Певних обмежень немає, необхідно лише створити красиву солодку композицію.

Шоколадний фонтан зробити складніше. Проте, в інтернеті існує безліч порад про те, як його створити. Якщо бажаєте зробити такий оригінальний подарунок батькам або іншим близьким людям, варто постаратися.

Торт теж нелегко створити. Це має бути не звичайний торт, а твір мистецтва. Торт є не тільки прикрасою столу, а й усього торжества. Йому приділяють особливу увагу. Постарайтеся приготувати справжній весільний торт, з безліччю поверхів та їстівних фігурок. Відмінно буде виглядати на торті напис-побажання.

Веселі подарунки

Подарунки можуть бути і веселими. Наприклад, парні футболки із смішними написами. Додавши мультяшний малюнок або цікаві слова, можна перетворити будь-яку річ, посуд або предмет.

Безліч яскравих гелієвих кульок, 20 букетів квітів або напис-привітання на асфальті – відмінні подарунки, піднімають настрій. Можна також коломийки заспівати або пісню власного твору, додавши в неї гумору. Спробуйте просто переробити будь відомий твір.

Можна зробити веселий торт з незвичайними цікавими написами або малюнками. Чи веселе відео, на якому відображені кращі моменти життя подружжя.

Веселі тости – теж у своєму роді презенти. Тільки краще заздалегідь знайти цікаві тости або імпровізувати обережно. Тости можуть перерости в жарти з чорним гумором, який зовсім не доречний на святі. Спробуйте сказати такі тости, щоб всі присутні посміхнулися або навіть розсміялися, але щоб нікому дані тости не здалися образливими або дивними.

При бажанні, можете розіграти цілу сценку-привітання з цими декораціями і костюмами. Сценарій продумайте самі. Він повинен мати безліч жартів, бути цікавим не тільки дорослим гостям, а й дітям. Щодо гумору – дотримуйтеся тих же правил, що сказано вище про тости.

Оригінальні подарунки

Оригінальними подарунками вважаються ті, які зроблені своїми руками. Вони відмінно підійдуть дітям або батькам, адже виготовляючи їх, ви вкладаєте душу. Різні сувеніри, предмети одягу, листівки, торт, картини, вірші та багато іншого, що можна створити самому — чудові ідеї для подарунка.

Приємні і незвичайні тости – теж подарунок. Спробуйте перетворити їх у щось оригінальне, сказавши їх віршами власного виробництва. Тости можуть бути різними і обмежуються тільки вашою фантазією.

Також оригінальними можна назвати подарунки, які гарантують яскраві враження. Це можуть бути квитки за кордон, в СПА-салон, театр або кіно на індивідуальний сеанс, стрибки з парашутом, кругосвітню подорож, плавання на байдарках.

Батькам особливо сподобається справжня чайна церемонія. Вона захоплює і заспокоює. Замовте столик на двох у китайському ресторані, адже саме в Китаї був проведений перший фарфор.

Тепер ви знаєте, що подарувати на фарфорове весілля. Вкладайте в подарунок душу, і тоді будь-невеликий сувенір перетвориться на цінний презент.

Пам’ятайте, що головне – увага. Даруйте увагу і час, а не предмет. І тоді предмет придбає особливу цінність.

Чайна церемонія просто заворожує.