Однією з найбільш істотних дат подружнього життя є коралове весілля. Річниця дійсно значуща – 35 років разом, це випробування побутом і довірою. Тому важливо позначити цю подію так, щоб воно запам’яталося подружжю і давало стимул продовжувати своє сімейне життя в любові і підтримки один одного.

Символ річниці – корал має міцну структуру, і широко розростається за свій життєвий шлях. Так і сім’я – міцний союз, збільшує свою чисельність з роками і з появою дітей, онуків. Проблема «що подарувати на коралову весілля» хвилі зрозуміла. Значимість дати накладає певну відповідальність на дітей і близьких подружжю людей.

Що дарувати подружжю один одному

Порадувати свою другу половинку в такий важливий день – справа принципу.

Що подарувати на коралову весілля дружині?

Найкращий подарунок для жінки – поняття широке. Відповідно тематиці свята, він повинен містити в собі нагадування про символ дати – коралі. Для будь-якої представниці слабкої статі буде приємним отримати в подарунок нитки коралових намиста, сережки, прикрашені яскравими кораловими вкрапленнями.

Квіти червоних відтінків, сувеніри у формі коралів так само будуть доречними. Подарунки до коралової весілля для чоловіків теж повинні бути нагадуванням про прожитих роках в символіці коралових деталей.

Що подарувати на коралову весілля чоловікові?

Чоловіки за своєю природою схильні до практичності у своїх діях, тому краще підбирати подарунок у відповідності з потребами своєї половинки. Подарунок може бути позбавлений романтики, але якщо чоловік обожнює риболовлю – чому не піднести йому набір чарівних коралово-червоні блешень? Навіть якщо куплений подарунок зовсім не виглядає, як нагадування про дату можна підібрати упаковку для нього у відповідному кольорі або з принтом у вигляді коралів.

Безпрограшний хід подарунки для чоловіків порадувати свого чоловіка одягом. Купуючи йому обновку, буде неважко нагадати про традиції. На Русі коралове весілля називалася полотняній. Купуючи чоловікові одяг червоного кольору, ви зможете поєднати в подарунок відразу два традиційних течії і нагадати про те, як важливо для вас його присутність у вашому житті.

Що подарувати батькам на коралову весілля

Діти, які стали плодом любові такої довговічною подружнього життя, обов’язково захочуть відзначити коралову весілля спільно з батьками. Вони також можуть зайнятися безпосередньою організацією свята: наприклад, приготувати вечерю в морській тематиці, або скликати гостей і влаштувати справжню вечірку з такого важливого приводу. Вибір подарунків простягається далеко. При знанні уподобань своїх батьків, придумати можна багато чого.

Приміром, завжди приємно отримати пам’ятний сувенір, створений власноруч. Можна змонтувати кліп про сімейне життя батьків, оформити гарний альбом з фотографіями в червоних тонах. Ще один нестандартний варіант подарунка до коралової весілля – путівки у відпустку до моря. При такому подарунку, коралову весілля подружжя не забудуть ніколи.

Що подарувати друзям на коралову весілля

Друзі сім’ї, відзначає таку урочисту дату, не зможуть пройти повз і залишити подію без уваги. Найпопулярнішою формою знаків уваги від друзів на свято є гарне привітання, часто у віршах. Можна оформити листівку і скласти теплі слова, які по-справжньому торкнуться серця подружжя, в силу того, як багато знають друзі про їх життя і прагнуть підтримати.

В іншому, подарунки від друзів знаходяться в тій же площині, що і подарунки від дітей: меж немає, десятки варіантів. Якщо подружжя воліють корисні подарунки, то можна підібрати річ, яка буде служити в будинку обом партнером: це може бути телефон, чи красива постільна білизна червоного кольору.

35-річчя з дня весілля символізує мудрість і стійкість подружжя, їх величезні досвід в сімейному житті і побуті. Це свято покликаний згуртувати всіх близьких сім’ї людей, і висловити свою повагу до людей, які зуміли пронести крізь роки своє родинне вогнище, виростити дітей в любові і залишитися вірними один одному.

Корали — символ 35-річчя.