Весілля — це завжди радісна і довгоочікувана подія в житті всіх закоханих. Саме в цей урочистий день вони дають щирі клятви в любові і вірності на все своє спільне життя. Зрозуміло, кожна річниця весілля має велике значення для подружжя, особливо в даний час, коли інститут шлюбу трохи втратив свою цінність.

Двенадцатилетие спільного життя подружжя називається нікелевої весіллям. Закохані, які пронесли через роки свою любов і вірність один одному, вважають свій шлюб міцним і витривалим. Звичайно, у житті подружжя були і розбіжності, але якщо протягом 12-ти років вони не втратили щирі почуття один до одного, то така обставина варто захоплення оточуючих і теплих слів привітання.

Символіка нікелевої весілля

Символом нікелевої весілля є нікель метал. Він відрізняється міцністю і міцністю. З давніх часів метал нікель стоїть на одному місці за цінності з золотом і сріблом. По праву нікелю присвоюється кваліфікація, относящая його до дорогоцінним металам. Той самий факт можна віднести і до шлюбу подружжя, які прожили разом 12 років. Спільне життя закоханих відрізняється міцністю, мудрістю і стійкістю до різних незгод.

З давніх часів нікелеве весілля вважається символом достатку в родині і міцних взаємних відносин. Нікель володіє незвичайним сяйвом, він вимагає до себе ретельного догляду та своєчасного очищення. Так само і подружжя, які прожили 12 років разом, необхідно зміцнювати та берегти, і тоді він «засяє» чистотою стосунків. Подружжю доведеться ще багато працювати, щоб зберегти трепетні відносини і любов один до одного.

Традиції нікелевої весілля

Так як дата весілля не є круглою, то подія рекомендується відзначати у вузькому колі родичів і близьких знайомих. Існує певне протиріччя, яке виходить з найдавніших часів. У старі часи подружжя намагалися не відзначати святкування 12-ти років спільного життя, урочисте святкування переносилося на півроку вперед.

Тобто відзначалося свято, коли закохані прожили рівно 12, 5 років спільного життя. Дане повір’я має місце не випадково. Цифра 12, 5 більше порівнянно з цифрою 25, яка означає святкування срібного весілля. Прикмета з давніх часів свідчить, молоді, які відсвяткували 12, 5 років спільного життя, обов’язково відзначать 25-ти річчя спільно прожитого життя.

Які ще події має нікелеве весілля?

 • Пишне святкування влаштовувати не обов’язково, але важливо, щоб серед гостей були присутні діти молодих і близькі родичі.
 • В банкетний зал або на місце проведення свята закохані повинні приходити останніми, тобто вперед повинні зайти всі гості та ведучі весільної церемонії.
 • Перед початком свята подружжю рекомендується відвідати церкву. Багато закохані в цей день вирішувалися на церемонію вінчання, яка схвалювала не тільки земний шлюб, але й небесний. У цій сучасності більшість подружжя відвідують церкву і дякують Небеса за спільні роки прожитого життя.
 • Невіруючі подружжя можуть замість церкви відвідати пам’ятні для них місця. Це може бути місце зустрічі закоханих або ЗАГС, в якому проводилася основна весільна церемонія.
 • Молодих перед входом у урочисте заклад рекомендується обсипати монетками білого кольору.
 • На святковому столі обов’язково має бути щось з приладів, виготовлених з нікелю або мельхіору (відерко для льоду, серветниці, столові прилади).
 • Святкова церемонія обов’язково повинна включати в себе веселі конкурси, спів веселих частівок, душевні вірші з нотками гумору та душевні поздоровлення від присутніх.
 • На чаювання рекомендується поставити блискучий самовар, який означає достаток і щастя подружжя.

Подарунки на нікелеву весілля

Який же вибрати подарунок на нікелеву весілля?

Подарунок від чоловіка дружині

Як правило, чоловікам складно вибирати подарунки для своїх жінок. Що ж вибрати для жінки в якості презенту на нікелеву весілля?

 • В якості подарунка для подружжя можуть виступати речі, які відрізняються душевним теплом, наприклад, дорогоцінну прикрасу. В якості відмінного презенту підійде ланцюжок або сережки, виготовлені з блискучого срібла.
 • Хорошим подарунком буде служити і свічник, виготовлений у незвичній манері.
 • Путівка тур на двох стане романтичним подарунком для закоханої жінки.
 • Кухонний посуд нагоді самим завзятим хранительницам сімейного вогнища.

Вручення обраного презенту повинно відбуватися в незвичайній формі. Ідеально, якщо чоловік з самого раннього ранку приготує для коханої дружини сніданок, подасть його в ліжко. На додаток до романтичного сніданку бажано вручити дружині букет чудових квітів. А завершенням цього прекрасного моменту може стати і урочисте вручення обраного подарунка.

Зрозуміло, вся романтична церемонія повинна супроводжуватися щирими словами про кохання і надалі спільне щастя.

Подарунок від дружини чоловікові

Жінки в проблемі вибору подарунка відрізняються фантазією. Як правило, їм не представляється складним вибрати для свого чоловіка саме те, що йому дійсно потрібно. Але все ж деякі поради щодо вибору незвичайного сюрпризу можна дати.

 • Якщо у чоловіка в якості улюбленого хобі виступає полювання чи риболовля, то він дуже зрадіє подарунку у вигляді нікельованої фляжки. Додатково на прапорі можна замовити гравіювання у вигляді вітальної написи або у вигляді ніжних слів любові.
 • Для офісного працівника або справжнього ділового чоловіка ідеальним презентом послужить ручка з гравіюванням з нікелю. Замість ручки можна вручити чоловікові оригінальну флешку з незвичайним оформленням або металеву візитницю.
 • Господарському чоловікові гарним подарунком стане набір викруток, валізка для зберігання інструментів або інша річ, необхідна в побуті.
 • Справжнім кавоманам можна вручити турку з прикрасою з карбування.
 • Як романтичного сюрпризу може виступити квиток в закордонне держава або поїздка на активний відпочинок.

Дружині також рекомендується дарувати свій презент чоловікові незвично і красиво. В даному випадку букету квітів не потрібно, але ось гарний сніданок або, навпаки, вечеря, для чоловіка цілком можливо.

Подарунки від гостей

Вибрати подарунок для подружжя, які прожили 12 років разом, не представляється складним. У даному випадку велике значення мають фінансові можливості гостей і вимоги подружжя. Які презенти рекомендовано вручити подружжю?

 • Побутова техніка.
 • Набір столових приладів з мельхіору.
 • Підлогові годинник з металевим циферблатом.
 • Сімейний портрет в нікельованої рамці.
 • Шкатулка або предмет меблів з металевими вставками.
 • Путівка на двох в закордонну подорож.

Всі презенти вручаються в середині святкової церемонії. Рекомендується додатково з презентом подарувати подружжю великий букет квітів. Вручення подарунка обов’язково супроводжується теплими привітаннями та щирими словами та побажаннями довгих років спільного щасливого життя.