Напередодні прийдешнього свята не зайвим буде замислитися про те, що подарувати на Новий 2018 рік майбутнім свекру і свекрухи?

Під Новий рік ми намагаємося радувати подарунками своїх друзів і родичів. І, звичайно ж, це свято не можна залишити без уваги батьків вашого нареченого, з якими вам варто налагодити добрі стосунки.

Що ж краще вибрати в подарунок майбутнім свекру і свекрухи на Новий 2018 рік? До цього свята традиційно дарують календарі, новорічні сувеніри – штучні ялинки, різдвяні віночки, фігурки Діда Мороза, Снігуроньки, веселих сніговиків, м’які іграшки у вигляді символу наступаючого року, ялинкові іграшки і ін

Якщо ж говорити про індивідуальні подарунки, то з того, що можна подарувати майбутньої свекрухи на Новий рік, чудовим варіантом для неї стане композиція з цукерок, фруктів і ялинових гілок у плетеному кошику.

Ви можете скласти таку композицію самі і оформити кольоровими стрічками, «завив» їх у вигляді спіралей з допомогою ножиць.

Подарунок майбутнім свекру і свекрухи на Новий рік 2018

Що ще дарувати на Новий рік 2018 майбутнім свекру і свекрухи? Отця вашого майбутнього чоловіка знадобляться аксесуари для гаджетів.

Це може бути чохол для мобільного телефону, підсвічування для клавіатури комп’ютера, незвичайна офісна мишка, гарний килимок для миші, пилосос для клавіатури, флешка з великим запасом пам’яті, підставка для дисків і т. п

В подарунок майбутнім свекру і свекрухи на Новий рік 2018 можна вибрати декоративні свічники, красиву чайну пару, набір келихів, рамки для фотографій, оригінальні брелоки для ключів.

В якості новорічного подарунка можна піднести квитки на концерт відомого виконавця, художню виставку, в оперу або балет.

Повернемося до того, що можна дарувати на Новий рік майбутньої свекрухи. Якщо ви вже досить добре знайомі, можна подарувати мамі вашого майбутнього чоловіка засоби по догляду за обличчям і тілом.

Однак не варто вибирати для неї антивікові креми і маски. Навіть якщо ваша майбутня свекруха використовує такі засоби, навряд чи вона буде рада, якщо їй піднесуть їх в подарунок.

Якщо мама майбутнього чоловіка любить читати, то прекрасним подарунком для неї стане книга одного з її улюблених авторів. А якщо вона захоплюється в’язанням, можна піднести їй красиву чашу для клубків з прорізами, через які витягується нитка.