Наближається Новий рік. Дорослі вже давно не вірять у казку, а думають про те, як створити атмосферу свята для своїх дітей. Малюки вірять у справжнього Діда Мороза, старші дітки знають, що він не справжній, але всі вони чекають подарунків на Новий рік. Важливо підготуватися до цього свята заздалегідь, придумати цікавий і потрібний подарунок.

Діти чекають бою курантів, щоб скоріше зазирнути під ялинку і відкрити коробку з сюрпризом від Діда Мороза. Кожен батько хоче, щоб його дитина була щасливою. І в цей світлий празник необхідно порадувати своє чадо бажаним подарунком. Ми допоможемо вам вибрати корисний подарунок для дитини на Новий рік.

Для малюків

Діти до 3 років раді будь-якому подарунку. У цьому віці важливо підтримувати спокійну обстановку, бородатий Дід Мороз може налякати малюка. Якщо дитина рідко бував у великих компаніях, запрошуйте в гості тільки самих рідних і близьких, з ким знайомий малюк. У цьому віці доречні розвиваючі іграшки. Конструктор або мозаїка з великими деталями, пазли, пластилін, фарби, машини, ляльки, розвиваючий килимок, книги для малят, музичні ігри, книги або іграшки. В першу чергу, подарунок повинен бути безпечним, діти у цьому віці можуть тягнути іграшки в рот. Вибирайте такий подарунок, який допоможе зробити гру захоплюючою і цікавою.

Подарунки дитині 3-7 років

У цьому віці дітям стає цікавий прихід Діда Мороза. Поява Діда Мороза напередодні Нового року досить дороге задоволення. Можна запросити артиста до або після свята, пославшись на його зайнятість. А можна купити костюм Діда Мороза, або зшити самостійно, і нарядити в нього родича або знайомого.

Можна провести домашній концерт, запросивши в гості знайомих дітей.

Вибір подарунків для даної вікової категорії багатий і різноманітний. Хлопчикові можна купити машинку, велосипед, конструктор, зброю, залізницю, книгу. Для дівчинки можна вибрати ляльку, одяг для ляльок, будинок і предмети інтер’єру для ляльки, м’які іграшки, набори для творчості. Магазини дитячих товарів володіють величезним асортиментом іграшок для дітей 3-7 років.

У цьому віці діти дивляться мультики, віддаючи перевагу тільки коханим. Іграшки мультяшних героїв стануть хорошим подарунком. Можна купити цілий набір з транспортом і житлом. Дитина буде грати, і розвивати уяву, придумуючи історії і втілюючи їх у реальність.

Подарунок дитині 7-12 років

Діти цього віку знають, чого хочуть. Якщо малюк захоплюється спортом, можна подарувати спортивні аксесуари. Творчим особистостям сподобаються подарунки для рукоділля, збірні моделі автомобілів, художні набори. Можна вибрати цікаву енциклопедію або книгу. В якості подарунка використовувати відвідування нової секції чи гуртка, подорож в довколишні міста.

Звичайно, вибираючи подарунок, батьки повинні спиратися на смак і захоплення малюка. Всі діти різні, від чого одна дитина буде безмежно щасливий, іншому може не сподобатися.

Подарунки підліткам

Сучасному підлітку складно вибрати відповідний подарунок. Батьки вважають, що їх діти ще зовсім маленькі, а вони вже майже дорослі. У цьому віці потрібно дізнаватися, про що мріє ваша дитина. Бажано, цікавитися цим за кілька місяців, щоб встигнути підготуватися до довгоочікуваного свята. Часто підлітків цікавлять і радують модні гаджети, які можуть коштувати не так вже й дешево.

Батьки повинні знати 2 правила:

1. Не дарувати подарунки заздалегідь, щоб зберегти атмосферу свята напередодні Нового року.

2. Упаковувати подарунки, щоб дітям було цікаво скоріше дізнатися, що приніс Дід Мороз.