30 років спільного життя — серйозна дата, яка повинна запам’ятатися винуватцям торжества і гостям як яскравий, оригінальний і ніжний свято любові.

Ця річниця має свою назву — перлинове весілля. Можна відтворити зелену весілля, яка проходила 30 років тому, додавши до оформлення нотки символічності.

Символічність повинна бути присутньою і в іншому. Тому, якщо гадаєте, що подарувати на перлову весілля, шукайте відповідь у власному питанні. Не забуваючи, звичайно, про оригінальність.

Організація свята

Хорошим подарунком буде організація свята. Часто у подружжя не вистачає коштів, часу або бажання на святкування урочистості. Проте віддані друзі та люблячі родичі не кинуть у біді пару, яка прожила разом 30 років. Це подія обов’язково потрібно відзначити.

Можна замовити столик на двох у кафе. Більш складний варіант — оформити будинок, створивши романтичну обстановку, приготувати різні страви, покликати гостей, зробити тематичну сюрприз-вечірку в честь «молодих».

Символічні подарунки

Символічні подарунки теж повинні бути присутніми. Такими вважаються вироби з перлів. Для дружини це може бути браслет, сережки, намисто, а для чоловіка — перлинні запонки або затискачі для краватки, годинники з перлами.

Символічними подарунками також є дзеркало в перловому обрамленні, люстра з наявністю перлів, скринька, оздоблена перлинами та інші речі.

Практичні подарунки

За 30 років подружжя створили власний побут, і, здається, ніби у них є все необхідне для життя. Але практичні подарунки ніколи не завадять.

До таким можна віднести:

  • техніку;
  • побутові прилади;
  • комп’ютер;
  • телевізор;
  • меблі;
  • комплекти постільної білизни та інше.

Можна подарувати один дорогий подарунок від всіх гостей. Наприклад, дачу або машину.

Пам’ятні подарунки

Річниця серйозна, тому і подарунки повинні бути такими, що запам’ятовуються, які можна зберігати довгі роки.

Зараз модно дарувати портрети в повний зріст, намальовані з спільної фотографії подружжя. Хороший варіант — дорогоцінна медаль або статуетка з вигравіруваним святкової написом. Якщо у пари добре розвинене почуття гумору, можна зробити веселу напис.

Відео-привітання — теж хороший пам’ятний подарунок. Додайте відео кращі фотографії подружжя і всієї їхньої родини, гарну музику і правильні слова. Цей шедевр будуть переглядати ще кілька поколінь.

Солодкі подарунки

Чарівним подарунком буде багаторівневий весільний торт, оформлений їстівними перлинами. Він не тільки стане прикрасою столу, а й дозволить створити весільну атмосферу.

Шоколадний фонтан аналогічний торту. Ця солодкість виглядає розкішно і символічно, адже шоколад уособлює щастя, пристрасть і любов, а також достаток і солодку ніжність.

Оригінальні подарунки

Ні одна річниця не обходиться без оригінальних презентів. Можна подарувати подружжю стрибок з парашутом, політ на паратрайку, купання з дельфінами, квитки на кіносеанс в персональному залі.

Ексклюзивними є презенти ручної роботи. Така робота особливо цінується, якщо була виконана руками близьких і улюблених людей.

Кімнатне дерево або саджанець плодового дерева стане доповненням до приказки «народити Сина, побудувати будинок і посадити дерево».

Можна подарувати подружжю, яка 30 років прожила разом, домашнього вихованця. Подружжя будуть дбати про тварину, любити і плекати його. Особливо це гарний подарунок, якщо вони залишилися зовсім одні — діти виросли і вирушили у вільне плавання по життю.

Здійснення мрії

Багато років подружжя не дозволяли собі здійснення мрії, тому що ростили дітей і не знаходили час на себе. Настала пора виконання бажань.

Згадайте, про що мріють ваші друзі, батьки або родичі — пара, яка провела разом цілих 30 років. Можливо, вони завжди хотіли відправитися в іншу країну на курорт.

Чоловік, може бути, ще з юності мріяв про дорогу електрогітару або рушницю для полювання. А дружина завжди хотіла мати дорогоцінний збірник улюблених поетів. Постарайтеся здійснити заповітні бажання подружжя. Вони цього заслужили.

Висновок

Будь-який подарунок сприймається краще, якщо його супроводжують щирі вітання. Також важливий зовнішній вигляд презенту. Не скупіться на дорогу коробочку і красиву упаковку, адже на 30 років з дня одруження все повинно бути ідеально.

Винуватиці торжества обов’язково подарувати букет в знак поваги і захоплення. Кольорів у ньому повинно бути не менше 31.

Даруйте подарунки з душею!

В подарунок кліп.