Це не тільки символічну назву періоду життя, який пройшли разом двоє ваших друзів, батьки чи близькі люди. Назва цього дивовижно прекрасного свята несе глибокий зміст для всіх.

Хіба не прекрасно, що ювіляри ще досить молоді, здатні на численні звершення в цьому житті і одночасно набули досвіду спілкування між собою, вже подолали всі труднощі дотику і притирання характерів і інші психологічні труднощі. Тим більше, що ця річниця характерна тим, що подружні пари зустрічають в оточенні не тільки дорослих, вже багато чого досягли дітей, але і підростаючих онуків.

Кілька слів про сутність урочистості

Нашим освіченим сучасникам відомо практично все, що стосується традицій і звичаїв, свят та урочистостей. Завдяки мережі інтернет є можливість почерпнути найрізноманітніші знання щодо того, чому так чи інакше називається весільний ювілей і що стоїть за його символікою. Однак, незважаючи на те, що в нашій країні прийнято відзначати різні ювілеї весілля, 30 років прийнято святкувати далеко не завжди. Найбільш часто відзначаються:

  • Срібне весілля – 25 років подружнього життя.
  • Рубінове весілля – 40 років спільного життя.
  • Золоте весілля – 50 років у шлюбі.
  • Діамантове весілля – разом 75 років.

Самі по собі назви говорять про міцності союзу роках, які підкорилися міцності почуття молодят. Традиційне порівняння з самими благородними металами і камінням говорить про багато що. А ось перлам тут віддається окрему увагу.

Що подарувати на перлову весілля?

У багатьох народів це дивовижне природи називають сльозами русалок, тим не менш, його поява на світ і саме життя являє собою живу легенду. Саме протягом 30-ти довгих років в глибинах океану в м’якою тканинах нутрощів черепашки крихітна піщинка обростає речовиною, вироблюваним у вигляді захисту від подразнення. Воно міцніє, стає міцним і набуває певний колір і неповторний блиск. Саме так і виглядає тридцятирічний шлюб – пройшли багато труднощів, виключно відшліфованим, міцним і неповторно прекрасним.

Що краще вибрати на перлову весілля?

Для того щоб не пробігати всі магазини, салони і бутіки, де можна придбати стоїть подарунок на весілля і в поспіху не купувати що-небудь так чи інакше підходить для цього випадку, необхідно заздалегідь згадати про те, що у ваших близьких 30 років спільного життя. Завдяки передбачливості і далекоглядності у вас буде можливість дізнатися якомога більше про те, що потрібно і що не варто дарувати на цей ювілей і придбати щось зовсім несхоже на інші презенти. В першу чергу необхідно визначити категорію дарувальника, від чого багато в чому залежить те, що ви будите презентувати.

  • Подарунок дружині.
  • Подарунок чоловікові.
  • Подарунок гостей.

Тридцятирічна річниця шлюбу традиційно є символом, де органічно злилися дивовижне терпіння, справжня любов, що пройшла всі перевірки вірність, виросли і зміцнилися за такий тривалий період взаєморозуміння і кришталевої чистоти відданість. Тому презенти на це визначне торжество обов’язково будуть абсолютно унікальними. Розглянемо особливості весільних подарунків.

Подарунки вірній дружині

На банкет з нагоди такої знаменної події, як 30 років весілля приходять самі близькі. Саме настільки вузьке коло запрошених людей символізує мушлю, в якій збираються всі родичі. Звичайно, традиційним подарунком будуть предмети, де в різному вигляді присутня перли. Необхідно пам’ятати, що це благородне створення моря в наші дні можна зустріти в трьох видах:

  • Натуральні морські перли. Найбільш дорогий варіант прикраси.
  • Річковий аналог, який є і більш бюджетним цінових варіантом.
  • Штучна перлина, вирощена за допомогою сучасних високих технологій. Найдешевший варіант, але не програє за якісними показниками.

У переважній більшості варіантів чоловік дарує своїй вірній супутниці життя ювелірна прикраса – кольє або витончене намисто традиційно з 30ти намистин, по одній на кожен прожитий разом рік. Це символ певного рубежу, перейденного разом і того, що буде попереду. Не менш популярними є інші жіночі прикраси з традиційного асортименту ювелірів, доповненими багатими букетами і композиціями з благородних троянд.

Подарунки ювіляру – чоловікові

Як не дивно, чоловікам до цього свята дещо важче придбати подарунки з традиційною символікою. У переважній більшості прикраси з цим каменем не носять представники сильної статі. Деякі вважають за краще прикрасити себе в певних ситуаціях запонками або галстучным зажимом з якісними красивими перлинами. Але ці звички притаманні далеко не всім, тому дружина, що прожила у шлюбі 30 років, може підібрати чоловікові саме той презент, який буде йому не тільки радість, але і корисний.

Серед сучасного асортименту необхідних речей для риболовлі, аксесуарів для улюбленого автомобіля або комунікаторів з новітніми технологіями і комплексними системами пошуку та навігації, іншого необхідного коханому чоловікові, обов’язково знайдеться саме його бажаний предмет. Чудовим подарунком для шанувальників живопису стане етюд або картина, де превалюють безпосередньо тони перлового напрямку.

Не менш цікавими варіантами є різні предмети, виконані з натурального перламутру або інкрустовані їм. Гідною прикрасою робочого кабінету дружина або традиційної домашньої вітальні будуть фігурки, статуетка у мініатюрному фонтані, чаші, свічники або канделябри, покриті шаром перламутровою фарби або лаку.

Цікавими і незвичайними будуть презенти від самих маленьких членів сім’ї, які вони виконують власними руками. Відмінним доповненням стане фотогалерея з пам’ятних моментів життя пари за 30 років, диск із записом улюблених пісень молодості, в’язані парні вироби і все те, на що здатна фантазія близьких і рідних людей.

Наскільки різними можуть бути предмети, якими ви хочете порадувати ваших батьків – залежить тільки від вас. Головним моментом є те, щоб все було зроблено від душі – від листівок і запрошень до загальної організації банкету.

Історія перлів — від видобутку до прикраси.