Смарагдова річниця весілля святкується через 55 років після весілля. Це одна з найбільш значимих дат у житті будь-якої пари, якій вдалося зберегти свою сім’ю протягом стількох років. Такий ювілей – рідкість сьогодні, як і символ свята – ефектний і величний смарагд.

Подарунки – коштовності

Що подарувати на смарагдове весілля? Відмінним вибором будуть будь-які прикраси і предмети інтер’єру, інкрустовані смарагдами. Цей дорогоцінний камінь, досить рідкісний і дорогий, тому покупка буде не з дешевих. Презентувати можна сережки, запонки, персні, браслети, кулони.

З смарагдами чудово поєднується золото усіх відтінків, платина. У міфології смарагду приписують властивості каменю, здатного захищати і оберігати сімейне вогнище. Статуетка з цим мінералом – стане чудовою прикрасою будь-якого інтер’єру!

Коштовності, подаровані у цей ювілей, прийнято передавати у спадок. Вони стають сімейними реліквіями і зберігаються нарівні з іншими цінностями. На ювелірному прикрасі або предмет інтер’єру можна зробити пам’ятну гравіювання.

Тема для презентів – «пам’ять»

З віком у людей змінюються цінності. На перший план виходить все те, що пов’язано зі спогадами і сімейними відносинами. В якості сюрпризу ювілярам можна піднести:

  • сімейний портрет;
  • фотокнигу з весільними знімками пари;
  • фільм-вітання з побажаннями від родичів, дітей, онуків;
  • фотоколаж.

Також можна відреставрувати річ, яка представляє цінність для подружжя. Це може бути старий комод, який їм подарував хтось 55 років тому на новосілля або картина, яка втратила колишню форму, або програвач. Люди у віці сильно прив’язані до речей, тому напевно оцінять такий сюрприз. Тільки не намагайтеся переробити вибраний експонат на сучасний лад, нехай він постане перед одержувачами в тому вигляді, який мав багато років тому.

Подарунок – свято

За 55 років подружнього життя чоловік і дружина пережили багато. В день їх смарагдовою весілля діти та друзі можуть влаштувати для них справжній сюрприз, подарувавши їм торжество за типом весільної церемонії. Можна замовити виїзну розпис зі словами клятви молодят, можна просто обмежитися банкетом в якомусь гарному закладі: оформити зал в смарагдових тонах, замовити живу музику, продумати привітання від гостей.

Практичні презенти

Іноді буває, що через 55 років після дня одруження ювіляри не планують влаштовувати пишних святкувань. У цьому випадку не варто відмовлятися від подарунків.

Піднести можна теплий плед або комплект банних халатів, рушників, набір трав’яних чаїв, кошик фруктів. Якщо наречені мають якесь хобі, подарунок можна пов’язати з ним: гамак на дачу, колекцію рідкісних книг і т. д. Хорошим вибором також буде підписка на улюблені друковані видання подружжя.

Через 55 років після утворення сім’ї «молодята» вже все знають один про одного і життя як такого, здивувати їх чимось складно, але порадувати цілком реально. Обов’язково скажіть, що Ви пишаєтеся ними, цінуєте і любите! Не скупіться на слова, вони особливо цінні для людей у віці, навчених досвідом.