Проживши великий проміжок часу разом зі своїм коханим чоловіком у шлюбі, переживаєш величезна кількість різних подій. Серед них як радісні, так і сумні. За цей час відносини пари перевіряються на міцність, знаходять довіра, надійність і міцніють. Любов стає справжньою і зрілою.

Не кожній парі може пощастити прожити разом п’ятдесят років, і зазначити золоте весілля. А що вже говорити про залізний ювілей, позначка якого переступила за шістдесят п’ять років. До такої річниці сімейного життя, ювіляри по істині знаходять залізні відносини. Вони навчилися розуміти одне одного з півслова, теплою турботі і вміння йти на компроміс. Нажаль не кожна закохана пара зустрічає залізну весілля. Але якщо у Вашій родині така подія наближатися, то його, безумовно, потрібно на славу відзначити. І влаштувати велике свято любові!

З-за свого віку, батьки можуть відмовитися від торжества, але їх діти та онуки все ж повинні подбати про організацію такого святкування. На відмінно провести його та обдарувати подарунками своїх батьків. Така увага отримати від своїх близьких “залізним” “молодим” буде дуже приємно і трепетно.

Залізне весілля: походження назви

За словами приказки про куванні гарячого заліза, можна сказати, що за шістдесят років подружнього життя чоловік і дружина наскільки “перекували” свою натуру, характери, що вони знайшли спільну мову в різноманітних питаннях, навчилися підлаштовуватися під один одного, ніж йти на поступки.

Безумовно, якщо закохана пара разом дожила до такої сімейної річниці, то це говорити тільки про міцність відносин, яку можна порівняти виключно з міцним і надійним залізом. В стійкості цього металу не буває сумнівів. Так і подружні відносини пройшли безліч перешкод. Зв’язок між чоловіком і дружиною перевірялася протягом тривалої подружнього життя. Тому залізо стало символом такого вкрай рідкісного подружнього ювілею.

Королева Великобританії і її чоловік принц Філіп — приклад відомої пари, яка відіграла таку дату спільного сімейного життя. Вони гідні захоплення і, звичайно ж, з цієї пари потрібно брати приклад.

Подарунки від гостей на залізну весілля

Самий важливий і дорогий подарунок, який можна подарувати “молодим” — це Вашу увагу. Для людей похилого віку — це самий стоїть і дорогоцінний подарунок. В такий день зателефонуйте вранці своїм батькам і бабусі з дідусем, щоб сказати теплі слова на їх адресу, подякувати за те, що вони у Вас є.

Прийдіть до них у гості, адже із-за робочих буднів ми так мало часу проводимо зі своїми рідними. У ювілярів буде можливість поспілкуватися і поняньчитися зі своїм молодшим поколінням.

Подарувати в такий знаменний день можна будь-які залізні вироби або речі, що містять елементи цього металу. На удачу можна подарувати підкову, якщо ювіляри люблять різні статуетки, то можна зробити такий металевий подарунок у вигляді обіймає пари.

В цей великий для літньої пари день дарувати можна написану картину з портретами ювілярів, обрамлену в раму, виготовлену з цього виду металу. На ній же зробити гравіювання з датою річниці. Таке весілля запам’ятається “молодятам” безсумнівною. Дивлячись на панно, вони будуть згадувати про своїх близьких і про святковий день.

Подарувати можна ще генеалогічне древо. В магазинах представлений широкий вибір цього подарунка. Або ж можна виготовити його самостійно, приклавши не тільки зусилля, педантичність, але і душу.

Залізне весілля: що дарувати дружині

На таку весілля своїй дружині не обов’язково дарувати які-небудь матеріальні речі. Найкращим подарунком від чоловіка буде його увагу, тепло і ласка. Похилий вік — не перешкода прояву почуттів. Не бійтеся їх показувати. Позбавляйтеся від черствості. Весілля — це велике свято любові. Почніть свій день з поцілунку, піднесіть кави в ліжко, приготуйте завтра, зробіть своїй дружині приємно. Адже вона неодмінно заслужила на це за шістдесят п’ять років шлюбу.

З матеріальних речей, будь-якій жінці буде приємно отримати скриньку, статуетку, рамку для Ваших спільних фотографій. Ці всі речі повинні бути обов’язково з заліза або мати елементи з цього металу.

Дарувати кухонну техніку завжди було популярно. Ця металева весілля тому не виключення. Порадуйте свою другу половинку тим кухонним пристроєм, про який вона так давно мріяла.

В такий знаменний день, згадайте свою зелену весілля: як Ви сказали “Так!” і поцілували один одного, як стали чоловіком і дружиною. Згадайте свої перші спільні плани, перші удачі і падіння, забавні історії з один одним. І смійтеся від душі, додаючи собі роки, щоб відзначити ще й сімдесятирічну благодатний весілля.

Вибираємо презент, щоб подарувати своєму чоловікові

Весілля шістдесяти п’ятиріччя — це велике торжество любові. Свого чоловіка також не варто позбавляти без подарунка. Тому подарувати йому можна набір залізних інструментів, гачки для вудки, про яких він так мріє, якісну бритву, набір ножів, наприклад, для мисливця. Якщо чоловік у своєму віці веде активний спосіб життя, дарувати тоді можна на весілля залізні спортивні спорядження.

Не забудьте в цей знаменний день сказати коханій про свої почуття, передати йому своє тепло і ласку. Нехай він відчує як Ви сильно його любите. Вже не так як це було в день одруження, тепер любов стала міцною, зрілої і справжньою.

Приготуйте своєму чоловікові сюрприз: відберіть Ваші весільні фотографії для реставрації.. Завдяки сьогоднішнім технологій можна значно поліпшити якість фотографій. Потім зберіть їх все в один альбом. Переглядаючи удвох фотокартки, можна зануритися в день зародження Вашої родини. Згадувати приємні моменти того великого дня. Адже завдяки йому Ваша пара разом уже протягом шістдесяти п’яти років! Весілля подарувала Вам перший сімейний танець, кружляючи в якому Ви сказали про свою любов, дивилися в сяючі очі один одного і були безмірно щасливі.

Подарунки, що не варто дарувати на весілля

Весілля — день з’єднання двох долю. Тому “залізним” “молодим” ні в якому разі гостям не можна дарувати речі, які можуть натикати ювілярів на думку про їх віці. Крім того подарувати ножі, годинник, носові хустки, гаманці без невеликої суми грошей, свічки не варто. Так як такі речі символізують розлуку.

Коли на весілля дарують набір столових приладів, в якому є набір ножів, то за цей кухонний предмет потрібно взяти кілька монет. Таким чином викупивши його.

Значний подарунок “залізної” парі

Рідним для своїх ювілярів можна підготувати великий подарунок, для якого поєднати зусилля всіх родичів. Так подаруйте “молодим” путівки в санаторій. Вік пари до шістдесяти п’ятирічної річниці становить істотне число, тому поїздка в такий заклад — відмінний привід оздоровитися, відпочити, набратися свіжих сил і, звичайно ж, відчути себе знову молодим. “Залізні” ювіляри зможуть провести час удвох, змінити обстановку і чудово відпочити.

Цей подарунок на річницю безсумнівно покаже Вашу повагу до старенькій парі, Вашу любов, теплоту, повагу і турботу про батьків, бабусі і дідуся.

Привітання ювілярів

Жодне весілля не обходиться без слів з привітаннями, тому хочемо Вам запропонувати кілька варіантів побажань:

  • Хочемо привітати Вас із “залізною” датою, з днем шістдесят п’ятої річниці! Залізо — міцний метал, Ваші сімейні узи так само міцні, як він. Сьогоднішній день тому підтвердження. Ваша пара пережила багатьох подій. Тож хочемо побажати миру і добра у Вашій родині. І найголовніше — міцного залізного здоров’я.
  • Сьогоднішній день зібрав нас за цим столом, сьогодні ми святкуємо “залізний” ювілей. Ви — приклад для молодшого покоління. Дивлячись на Ваші стосунки, дорогі, можна переконатися у вічному житті любові, в її фортеці. Бажаємо Вам триматися в тому ж дусі і відзначити не тільки кам’яну, але й благодатний весілля. Залізного здоров’я, нескінченного щастя, радості і всього самого світлого і теплого Вашій родині!
  • Бабуся і дідусь! Хочу привітати Вас з “залізним” святом. Я захоплююся і умиляюсь Вашої міцною любов’ю. Ви для мене зразок для наслідування. Ви у мене найдорожчі, спасибі, що Ви, бабуся і дідусь, є! Я дуже люблю Вас, поважаю, пам’ятаю і дорожу. Ви знайшли любов один одного, повага, тепло. Тому хочу побажати залізного здоров’я, щоб Ви продовжували також міцно один одного любити ще дуже багато років!