Що подарувати тітці і дядькові на Новий рік 2018?

Ви вже вирішили, що подаруйте до свята самим близьким родичам – батькові, мамі, бабусі. Важливо не забути і іншу рідню. Наприклад, що подарувати тітки на Новий рік 2018?

З одного боку, ви знаєте її не так добре, як свою маму, з іншого – вам все-таки відомі її смаки та уподобання, щоб можна було підібрати підходящий подарунок. Зрештою, у вас завжди є можливість порадитися з батьками та іншими родичами, які можуть підказати вам кілька ідей.

В подарунок тітки на Новий 2018 рік можна піднести флакон улюблених духів або туалетної води. Якщо у тітки немає в цьому відношенні певних переваг, зупиніть свій вибір на парфумах з нейтральним квітковим ароматом або ароматом свіжості.

Щоб не потрапити в халепу, можна подарувати сертифікат на певну суму, щоб ваша родичка могла сама вибрати подарунок в магазині парфумерії.

Що подарувати тітці і дядькові на Новий рік 2018? Можна подарувати їм яке-небудь подарункове видання в красивому палітурці, художній альбом або зібрання творів їх улюбленого автора, підписку на улюблений журнал, квитки на концерт популярного виконавця або театральне уявлення.

Для дядька можна купити хороше вино, віскі або коньяк, подарунковий набір з шампанським або горілчаний набір з солоними огірками і помідорами, оригінальний тримач для пляшок, бар у вигляді глобуса.

Якщо все ще не вирішили, що подарувати тітки на Новий рік, можете зупинити вибір на якому-небудь світильнику. Якщо вона любить читати перед сном, то ідеальним подарунком для неї буде торшер або люмінесцентна підсвічування, що кріпиться безпосередньо до книги.

Якщо тітка любить романтичну обстановку, то їй сподобаються нічник незвичайної форми або несгорающие безпечні світлодіодні свічки.

Якщо вона приділяє особливу увагу оформленню будинку, то прекрасним подарунком тітки на Новий 2018 рік буде красива підлогова або настільна ваза, оригінальна статуетка, декоративна плетена корзина, скринька або інші предмети для оформлення інтер’єру.

Ніяк не виберете, що подарувати тітці і дядькові на Новий рік? Навіть якщо ви маєте в своєму розпорядженні невеликою сумою грошей, то можете підібрати недорогий, але при цьому потрібний подарунок для будинку: наприклад, підставки для гарячого, форми для випічки, невеликий витончений піднос для тістечок і т. п.

А якщо ваш дядько – майстер «на всі руки», то він з вдячністю прийме в подарунок хороший інструмент. Це може бути окремий предмет або набір інструментів у спеціальному чемоданчику.