Що подарувати від колективу на Новий 2018 рік директорові

Співробітники будь-якої установи чи підприємства напередодні новорічних свят замислюються над питанням, що подарувати своєму директору на Новий 2018 рік від колективу.

Варіантів такого подарунка може бути досить багато, що залежить від того, чоловікові або жінці він призначений, від віку людини, а також його захоплень і інтересів. Саме ці критерії є найбільш суттєвими при виборі.

У тому випадку, якщо начальник – чоловік, йому можна влаштувати досить оригінальний сюрприз. Гарним подарунком стануть квитки на будь-який захід, присвячений новорічним святам.

Будьте впевнені, що людина обов’язково зрадіє можливості відвідати концерт або спектакль, запросивши на нього свою другу половинку. Таке привітання стане не лише оригінальним, але і точно надовго запам’ятається чоловікові.

Якщо ж керівник – молодий і неодружений чоловік, йому, можливо, більше сподобається не відвідування якогось розважального заходу, а, наприклад, сертифікат на гру в пейнтбол, заїзд на картингу або інша можливість спробувати себе в екстремальних видах спорту.

Вирішуючи, що подарувати директору від колективу на Новий рік 2018 з ряду традиційних варіантів, можна зупинити вибір на будь-яких брендових аксесуарах – портфелі для документів, портмоне, візитниці і так далі.

Також керівнику можна придбати сувенір, який стане окрасою його робочого кабінету. Велика картина, відповідна стилю офісу, рамка для фотографій, ваза або статуетка – все це напевно порадує людини і буде йому корисним.

Вирішуючи, що подарувати директору на Новий рік від колективу, якщо начальник – жінка, можна подумати про таких варіантах, як набір фірмової дорогої косметики або сертифікат для її придбання в хорошому спеціалізованому магазині.

Кожну жінку також порадує можливість відвідати салон краси або провести день в модному СПА-центрі.

Директору жінці сподобаються і стильні аксесуари, які зможуть підкреслити її красу і елегантність.

Брендовий шарфик або шаль, оригінальні прикраси, відповідні до її стилю одягу, вишукана сумка, клатч або зручний органайзер для поїздок – все це обов’язково сподобається і стане в нагоді жінці-керівнику.

Звичайно ж, красиві сувеніри і предмети декору також не варто списувати з рахунків, вибираючи новорічний презент для вашої начальниці, однак при цьому особливо важливо орієнтуватися на смаки та уподобання.